Stránka je zabezpečena pomocí SSL

Půjčky bez doložení příjmu

 

V životě nás může překvapit velké množství nepříjemných změn, které naruší náš finanční balanc a my musíme sáhnout hlouběji do své kapsy pro větší a větší výdaje. Tato kapsa však bohužel není bezedná a někdy tak dojdeme do situace, kdy si musíme peníze od někoho půjčit. Dají se ještě využít půjčky bez doložení příjmu?

AKTUALIZACE: Díky novele zákona o spotřebitelském úvěru musí všichni poskytovatelé vyžadovat doložení příjmů.

Půjčky bez doložení příjmu od přátel

Zdrojů, kde si peníze půjčovat máme hned několik. Jejich výběr záleží na tom, k jakému účelu a z jakého důvodu si chceme půjčovat. V nabídce jsou blízké osoby. Pokud s nimi máte dobré vztahy, důvěřujete jim a oni důvěřují vám, můžete se vydat touto cestou. Je však nutné mít na paměti, že jakékoliv problém nemusí způsobit jen újmu finanční jedné či druhé straně, ale hlavně mohou poškodit vaše vztahy. Proto vám tento způsob půjčky nedoporučujeme.

Půjčka bez doložení příjmu v bance?

Další variantou je banka. Banky mají pro vydávání půjček opravdu mnoho podmínek a celý proces schvalování půjčky může zabrat více času, než byste si přáli. Navíc u ní nejsou možné půjčky bez doložení příjmu, což nemusí vyhovovat zcela všem. Banky se navíc soustředí na půjčky ve větším rozsahu, a proto si u nich překlenovací půjčku jen tak nepořídíte.

půjčky bez doložení příjmu

Nebankovní půjčky bez doložení příjmu

Poslední variantou jsou tedy půjčky u nebankovních společností. Nebankovní půjčky pro problémové klienty jsou často rychlým způsobem jak přijít ke svým penězům, i když jejich podmínky, nebývají vždy zcela výhodné.

Výhody půjček bez doložení příjmu

Krom rychlosti, kterou některé společnosti nabízí je jejich velkou výhodou zcela jistě pohodlí, s jakým lze o půjčku zažádat. Rychlé půjčky online se totiž dají, jak již jejich název napovídá, zařídit pěkně z klidu domova, kde vám k tomu bude stačit pouze připojení k internetu. Na stránkách vyplníte vše potřebné a peníze vám budou zaslány na účet během několika mála minut. Nejvýznamnějším plusem je pochopitelně to, že není nutné předkládat výpis z bankovního účtu a nebo výplatní pásky. Dále bychom měli zmínit to, že velké procento formulářů na MicroCredit.cz je vyhodnoceno kladně, což jistě ocení i problémoví klienti. 

Nevýhody půjček bez doložení příjmu

  • vysoké úrokové sazby
  • nízké sumy k zapůjčení
  • touto službou se zabývají pouze nebankovní společnosti

Časté otázky k půjčkám bez doložení příjmu

Jak o vysokou částku mohu žádat, aniž bych musel dokládat příjem?

To je individuální, ale v drtivé většině případů jsou to úvěry do 10 000 Kč.

Jaké podmínky musím splnit, aby mi byla půjčka schválena?

Stačí, když si připravíte mobilní telefon, občanský průkaz a bankovní účet.

Dostanu peníze, i když jsem nezaměstnaný nebo pobírám pouze sociální dávky?

I za těchto okolností můžete žádat o půjčku, ale není zde tak velké procento úspěšnosti.

Kde mohu o půjčku bez doložení příjmu zažádat?

Žádost lze podat přímo na webu Creditka.cz.

Nebezpečí a rizika spojená s půjčkami bez doložení příjmu

To, že po vás daný poskytovatel nepožaduje doložit příjem je vykoupenou nemalou daní v podobě vysoké úrokové sazby a RPSN. Ačkoli jej nezajímá, zda pobíráte nějakou výplatu věřte tomu, že se nevyplatí opozdit s jakoukoli splátkou. Nikdy: 

  • nesplácejte staré půjčky novými úvěry
  • si neberte půjčku pokud na ni nemáte
  • neuzavírejte smlouvu, které dostatečně nerozumíte
  • nefinancujte úvěr věci, bez kterých se obejdete

Autor článku

 
 
Autor článku: Pavel Štich

Pavel Štich

Finance jsou moje hobby. Moc rád sepisuji a zveřejňuji články z bankovního i nebankovního sektoru. Koncem roku 2018 jsem úspěšně složil odborné zkoušky pro poskytování a zprostředkování spotřebitelského úvěru jiného než na bydlení. Více zde

 

Máte zájem o půjčku?

 
 

INTERSTORE CAPITAL s.r.o. IČO: 05459745;

sídlem Praha 1, Staré Město, Rybná 716/24, PSČ 110 00, SZ: C 263986 vedená

u Městského soudu v Praze

© 2019 Creditka.cz

Facebook
 
YouTube
 
Google+
 
 
 
 
Tato stránka je zabezpečena pomocí SSL

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2019 Creditka.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.