Stránka je zabezpečena pomocí SSL

Půjčky bez doložení příjmu

 

V životě nás může překvapit velké množství nepříjemných změn, které naruší náš finanční balanc a my musíme sáhnout hlouběji do své kapsy pro větší a větší výdaje. Tato kapsa však bohužel není bezedná a někdy tak dojdeme do situace, kdy si musíme peníze od někoho půjčit. Proto je dobré využít půjčky bez doložení příjmu.

Kde peníze vzít?

Zdrojů, kde si peníze půjčovat máme hned několik. Jejich výběr záleží na tom, k jakému účelu a z jakého důvodu si chceme půjčovat. V nabídce jsou blízké osoby. Pokud s nimi máte dobré vztahy, důvěřujete jim a oni důvěřují vám, můžete se vydat touto cestou. Je však nutné mít na paměti, že jakékoliv problém nemusí způsobit jen újmu finanční jedné či druhé straně, ale hlavně mohou poškodit vaše vztahy. Proto vám tento způsob půjčky nedoporučujeme.

půjčky bez doložení příjmu

Další variantou je banka. Banky mají pro vydávání půjček opravdu mnoho podmínek, a celý proces schvalování půjčky může zabrat více času, než byste si přáli. Navíc u ní nejsou možné půjčky bez doložení příjmu, což nemusí vyhovovat zcela všem. Banky se navíc soustředí na půjčky ve větším rozsahu, a proto si u nich překlenovací půjčku jen tak nepořídíte.

Poslední variantou jsou tedy půjčky u nebankovních společností. Nebankovní půjčky pro problémové klienty jsou často rychlým způsobem jak přijít ke svým penězům, i když jejich podmínky, nebývají vždy zcela výhodné.

Výhody mimobankovních půjček

Krom rychlosti, kterou některé společnosti nabízí je jejich velkou výhodou zcela jistě pohodlí, s jakým lze o půjčku zažádat. Rychlé půjčky online se totiž dají, jak již jejich název napovídá, zařídit pěkně z klidu domova, kde vám k tomu bude stačit pouze připojení k internetu. Na stránkách vyplníte vše potřebné a peníze vám budou zaslány na účet během několika málo minut.

S tím souvisí také jejich rychlost. Na trhu nenajdete nabídku produktu, který by byl schopen zajistit vám vaše peníze takto rychle. Rychlá půjčka má své výhody v momentě, kdy potřebujete rychle překlenout problematické období například kvůli vysokým výdajům či nemoci.

Bez doložení příjmů

Tento druh půjčky je vhodný pro všechny osoby, které nechtějí, popřípadě nemohou předkládat svůj příjem. Na trhu existuje celá řada produktů, které vám umožňují dosáhnout potřebných peněz bez nutnosti dokládat vaše příjmy. Výše půjčované částky se samozřejmě produkt od produktů mění, ovšem není problém využít půjčky i 200 tisíc korun bez nutnosti předkládání příjmů.

Mnoho těchto produktů navíc nevyžaduje ani to, aby se klient musel něčím ručit, což je velmi často hlavní podmínka u bankovních půjček. Navíc u těchto produktů nedochází k nesmyslnému navyšování úrokové sazby do vesmírných hranic a zejména v případě, kdy se rozhodnete pro kratší dobu splatnosti, se jedná o poměrně férové nabídky. Půjčené peníze navíc můžete využít v podstatě na cokoliv.

U těchto produktů však bývá poměrně vysoko nastavena schvalitelnost žadatelů o půjčku a tak výběrem projde jen asi 50% žadatelů. Společnosti se v tomto případě zaměřují především na registry dlužníků, které v momentě, kdy je nemáte v pořádku, mohou způsobovat problémy. Pokud však budete hledat, zcela jistě narazíte i na společnosti, které jsou benevolentnější a půjčku vám poskytnou.

Kterou?

Ze současně nabízených produktů vám doporučujeme půjčky od společnosti Cetelem v případě, kdy máte v pořádku registr dlužníků. V opačném případě pak například společnost 123půjčka. Na trhu však existuje velké množství jiných společností s rozdílnými podmínkami, které někomu mohou vyhovovat a jinému zase nemusí.

Vždy však myslete na to, že půjčka u podobné společnosti by měla být až posledním řešením a záchranou, jak ven z bezvýchodné situace. Půjčku byste si nikdy neměli brát v momentě, kdy chcete pořídit novou televizi, dovolenou, popřípadě dárky pod stromečky. Půjčujte si s klidem a rozvahou a vždy myslete do budoucna.

Autor článku

 
 
Autor článku: Pavel Štich

Pavel Štich

Finance jsou moje hobby. Moc rád sepisuji a zveřejňuji články z bankovního i nebankovního sektoru. Koncem roku 2018 jsem úspěšně složil odborné zkoušky pro poskytování a zprostředkování spotřebitelského úvěru jiného než na bydlení. Více zde

 

Máte zájem o půjčku?

 
 

INTERSTORE CAPITAL s.r.o. IČO: 05459745;

sídlem Praha 1, Staré Město, Rybná 716/24, PSČ 110 00, SZ: C 263986 vedená

u Městského soudu v Praze

© 2019 Creditka.cz

Facebook
 
YouTube
 
Google+
 
 
 
 
Tato stránka je zabezpečena pomocí SSL

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2019 Creditka.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.