Stránka je zabezpečena pomocí SSL

Půjčky bez nahlížení do registru

 

Mnoho lidí se domnívá, že se jich finanční problémy netýkají. Možná by jste se divili jak se téměř každý z nás pohybuje na tenkém ledě a pokud nebudeme mít nějaké peníze stranou zaděláváme si na velký průšvih. Zamysleli jste se někdy nad tím, že budete na všechno sami? V našich životech existuje mnoho situací, při kterých se musíme spoléhat sami na sebe. Klasickým příkladem jsou ženy na mateřské dovolené. Velmi často se z nich stávají samoživitelky. V tom horším případě se dostanou do registru dlužníků SOLUS. Ani to nemusí být vlastní vinou. Manžel si vzal drahou půjčku, o které jeho choď nevěděla a problém je na světě. Člověk, na kterého je uvalena exekuce nebo má jen negativní záznam v registru má s bankovními úvěry utrum. Ale je zde šance jak získat finanční injekci ve formě půjčky bez nahlížení do registru? To podrobně probere váš finanční magazín Creditka.cz.

Podvodné půjčky bez nahlížení do registru

Poměrně často se stává, že lidé jsou v těchto "stavech" velmi zoufalí a hledají půjčku všude, kde se dá. Dávejte si velký pozor. Mnohdy můžete naletět. Taková nabídka v inzertních novinách není obvykle to pravé. Proč? Je to jednoduché, inzeráty tam mají umístěné hlavně lidé, které poskytují peníze jako soukromé osoby. Čísla, která jsou uváděna jako kontakt mohou být zpoplatněna a to ve výši až 90 Kč / minuta. Na dohodnuté schůzce uhradíte poplatek za poskytnutí úvěru s tím, že peníze budou převedeny na váš účet následující den, ale tak se nestane. Tito rádoby obchodní zástupci vyberou zálohy od několika klientů denně, ale ve výsledku neuvidíte peníze ani osobu ve slušivém obleku.

půjčky bez nahlížení do registru

Vše vypadá slibně, ale má to jeden háček. Jakmile se střetnete s obchodním zástupcem budete vyzváni k uhrazení poplatku, který je většinou od 500 Kč do 10 000 Kč. Pokud žádáte o velkou sumu může být poplatek dokonce vyšší. Zda li se rozhodnete poplatek uhradit bude vám sděleno, že vám obnos zašlou do několika dnů na účet. Rozloučíte se a budete čekat. Ale nikdy se nedočkáte, tito “obchodní zástupci” z vás jen vylákali peníze

Férové půjčky bez nahlížení do registru

Uvedli jsme si samé strašáky, ale nic není tak horké jak se uvaří. Pokud budete ke svým problému přistupovat s chladnou hlavou a rozmyslem určitě nikomu nenaletíte. V České republice je více než 50 000 poskytovatelů nebankovních služeb, což  z toho dělá značný hokej, ale na druhou stranu máte z čeho vybírat. Dokonce i mimobankovní instituce musejí nahlížet do registru dlužníků, pokud zde budete mít více prohřešků může se stát, že bude vaše žádost zamítnuta.

Existuje mnoho srovnávačů, kde naleznete recenze a hodnocení uživatelů. Můžeme doporučit například XXLCredit, který vám jistě pomůže najít správné řešení.  Je dobré si vybrat takovou půjčku, kde vás nebudou poplatky a úroky nikterak omezovat na vyžití. Postačí, když strávíte pár minut na internetu a vyberete si takovou nabídku, která je bezpečná.

Registr dlužníků a jeho význam

Tyto záznamy vznikly především proto, aby evidovaly finanční morálku všech občanů České republiky. Mezi ty nejznámější patří SOLUS, BRKI, NRKI a CRÚ. Zápis v těchto registrech může být pochopitelně i pozitivní. Pokud jste splatili bankovní nebo nebankovní půjčku bez sebemenšího problému zvyšuje se tím vaše důvěryhodnost. Naopak pokud jste opomněli uhradit splátku, složenku a nebo účet za mobilní telefon pravděpodobně obdržíte negativní zápis. Ten vám může zmařit získání hypotéky, pronájmu a nebo jakéhokoli finančního produktu.

Autor článku

 
 
Autor článku: Pavel Štich

Pavel Štich

Finance jsou moje hobby. Moc rád sepisuji a zveřejňuji články z bankovního i nebankovního sektoru. Koncem roku 2018 jsem úspěšně složil odborné zkoušky pro poskytování a zprostředkování spotřebitelského úvěru jiného než na bydlení. Více zde

 

Máte zájem o půjčku?

 
 

INTERSTORE CAPITAL s.r.o. IČO: 05459745;

sídlem Praha 1, Staré Město, Rybná 716/24, PSČ 110 00, SZ: C 263986 vedená

u Městského soudu v Praze

© 2019 Creditka.cz

Facebook
 
YouTube
 
Google+
 
 
 
 
Tato stránka je zabezpečena pomocí SSL

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2019 Creditka.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.