Stránka je zabezpečena pomocí SSL

Půjčky bez nahlížení do registru

 

Většina lidí si myslí, že je to nikdy nepotká. Zamysleli jste se někdy nad tím, že budete na všechno sami? V našich životech existuje mnoho situací ze kterých si musím pomocí jen a jen my. Klasickým příkladem jsou ženy na mateřské dovolené. Velmi často se z nich stávají samoživitelky. V tom horším případě se dostali do registru dlužníků solus. Ani to nemusí být vlastní vinou. Manžel si vzal drahou půjčku o které jeho choď nevěděla a problém je na střeše. Člověk, na kterého je uvalena exekuce nebo má jen negativní záznam v registru má s bankovními úvěry útrum. Ale je zde šance jak získat finanční injekci ve formě půjčky bez nahlížení do registru.

Podvodné půjčky bez nahlížení do registru

Velmi často se stává, že lidé jsou v těchto situacích velmi zoufalí a hledají půjčku všude, kde se dá. Dávejte si pozor. Mnohdy můžete naletět. Taková nabídka v inzertních novinách není obvykle to pravé. Proč? Je to jednoduché. Inzeráty tam mají umístěny hlavně osoby, které poskytují peníze jako soukromé osoby. Čísla, která jsou uváděna jako kontakt jsou ve většině případů zpoplatněna a to až ve výši 90 Kč za minutu. Může se jednat i o bezplatnou linku. Vše v pořádku vyřídíte. Dohodnete s operátorem schůzku.

půjčky bez nahlížení do registru

Vše vypadá slibně, ale má to jeden háček. Jakmile se střetnete s obchodním zástupcem budete vyzváni k uhrazení poplatku, který je většinou od 500 Kč do 10 000 Kč. Pokud žádáte o velkou sumu může být poplatek dokonce vyšší. Zda li se rozhodnete poplatek uhradit bude vám sděleno, že vám obnos zašlou do několika dnů na účet. Rozloučíte se a budete čekat. Ale nikdy se nedočkáte, tito “obchodní zástupci” z vás jen vylákali peníze

Férové půjčky bez nahlížení do registru

Uvedli jsme si samé strašáky, ale nic není tak horké jak se uvaří. Pokud budete ke svým problému přistupovat s chladnou hlavou a rozmyslem určitě nikomu nenaletíte. V České republice je více než 50 000 poskytovatelů nebankovních služeb, což  z toho dělá značný hokej, ale na druhou stranu máte z čeho vybírat.

Existuje mnoho srovnávačů, kde naleznete recenze a hodnocení uživatelů. Je dobré si vybrat takovou půjčku, kde vás nebudou poplatky a úroky nikterak omezovat na vyžití. Postačí, když strávíte pár minut na internetu a vyberete si takovou nabídku, která je bezpečná.

Autor článku

 
 
Autor článku: Pavel Štich

Pavel Štich

Finance jsou moje hobby. Moc rád sepisuji a zveřejňuji články z bankovního i nebankovního sektoru. Koncem roku 2018 jsem úspěšně složil odborné zkoušky pro poskytování a zprostředkování spotřebitelského úvěru jiného než na bydlení. Více zde

 

Máte zájem o půjčku?

 
 

INTERSTORE CAPITAL s.r.o. IČO: 05459745;

sídlem Praha 1, Staré Město, Rybná 716/24, PSČ 110 00, SZ: C 263986 vedená

u Městského soudu v Praze

© 2019 Creditka.cz

Facebook
 
YouTube
 
Google+
 
 
 
 
Tato stránka je zabezpečena pomocí SSL

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2019 Creditka.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.