Stránka je zabezpečena pomocí SSL

Půjčky bez potvrzení příjmu

 

Potřebujete půjčit, ale všude vyžadují potvrzení příjmu a dokládání výplatních pásků. Nebojte dnes existují i půjčky bez potvrzení příjmu a dokládání důvodu proč si půjčujete. Je jasné, že při žádání o půjčku v bance si vás velmi důkladně proklepnou. Mnoho lidí si stěžuje, že je získání půjčky v bance příliš složité a náročné a mají pravdu. Televizní reklamy nabádají na výhodné půjčky v bance, ale získat takovou půjčku už takový med není. Vyzkoušejte raději online půjčky bez potvrzení příjmu. Je to jednoduší než si myslíte. Taková žádost o půjčku bez dokládání příjmu vám nezabere déle jak pět minut a peníze mohou být vaše. Pokud žádáte o malou půjčku velmi často se jedná o půjčky do 5000 Kč je opravdu velmi jednoduché takovou půjčku získat. U vyšších částek také nemusíte dokládat příjem a vyřízení je velmi rychlé.

Půjčky bez potvrzení příjmu

Online půjčky bez potvrzení příjmu nejčastěji využívají občané, kteří momentálně nemohou a nebo nechtějí dokládat své příjmy, je to výborná alternativa k půjčce v bance. Půjčky bez potvrzení příjmu si velmi často berou i studenti, kteří velmi často svůj příjem doložit nemohou nebo pracují jen na brigádách. Nebankovní půjčky se mohou mnohdy vyrovnat těm bankovním nebo je dokonce i předčí. Zažádejte si o svou půjčku bez potvrzení příjmu ještě dnes a přesvědčte se sami. Tyto služby nejčastěji využívají problémoví klienti, kterým je hotovost vyplácena formou složenky nebo ihned na ruku. Maminky, které dostávají velmi malé přídavky na své děti jsou taky velmi častými žadateli.

půjčky bez potvrzení příjmu

Velké procento tvoří lidé, kteří jsou nezaměstnaní nebo jsou na úřadu práce. Nevadí ani to, když jste v registru dlužníků nebo, když máte nějaký negativní záznam v Solusu. Získat takovou pomoc je opravdu velmi jednoduché, stačí mít České státní občanství a mít účet u banky. Pokud účet nemáte určitě si ho založte, není to nic těžkého. Mnoho bankovních účtů je zdarma a dají se vytvořit online z domu. Při vyplňování žádosti budete také potřebovat mobilní telefon a emailovou schránku, ale to má dnes opravdu každý. Studenti, kteří ještě žijí se svými rodiči nebo jsou na koleji mohou samozřejmě také usilovat o úvěr formou odeslání krátké žádosti. Výsledky těchto formulářů jsou většinou známé už do několika minut od podání.

Autor článku

 
 
Autor článku: Pavel Štich

Pavel Štich

Finance jsou moje hobby. Moc rád sepisuji a zveřejňuji články z bankovního i nebankovního sektoru. Koncem roku 2018 jsem úspěšně složil odborné zkoušky pro poskytování a zprostředkování spotřebitelského úvěru jiného než na bydlení. Více zde

 

Máte zájem o půjčku?

 
 

INTERSTORE CAPITAL s.r.o. IČO: 05459745;

sídlem Praha 1, Staré Město, Rybná 716/24, PSČ 110 00, SZ: C 263986 vedená

u Městského soudu v Praze

© 2019 Creditka.cz

Facebook
 
YouTube
 
Google+
 
 
 
 
Tato stránka je zabezpečena pomocí SSL

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2019 Creditka.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.