Stránka je zabezpečena pomocí SSL

Půjčky bez potvrzení příjmu

 

Potřebujete půjčit, ale všude vyžadují potvrzení o příjmu a doložení výplatnic? Nebojte dnes existují i půjčky bez potvrzení příjmu a dokládání důvodu proč si půjčujete. Je jasné, že při žádání o půjčku v bance si vás velmi důkladně proklepnou. Mnoho lidí si ztěžuje, že je získání půjčky v bance příliš složité a náročné a mají pravdu. Televizní reklamy nabádají na nízké úroky, ale získat takový úvěr už žádný med není. Vyzkoušejte raději online půjčky bez potvrzení příjmu. Je to jednoduší než si myslíte.

AKTUALIZACE: Nyní již musí být příjem žadatelů ověřen.

Kdo o půjčku bez potvrzení příjmu žádá nejčastěji?

Těchto služeb nejčastěji využívají občané, kteří momentálně nemohou a nebo nechtějí dokládat své výdělky, je to výborná alternativa k půjčce v bance. Žadateli jsou studenti, kteří velmi často svůj příjem doložit nemohou nebo pracují jen po brigádách. Mimobankovní úvěry se často vyrovnají těm bankovním nebo je dokonce předčí. Zažádejte si o svou půjčku bez potvrzení příjmu na Creditka ještě dnes a přesvědčte se sami. Tyto služby potřebují také problémoví klienti, kterým je hotovost vyplácena formou složenky nebo ihned na ruku. Maminky, které dostávají velmi malé přídavky na své děti jsou taky velmi častými uchazeči.

půjčky bez potvrzení příjmu

Kolik si mohu bez potvrzení příjmu půjčit?

Velmi dobrá otázka, ale setkáte se s několika variantami. Každý nebankovní poskytovatel inzeruje jiné částky, ale nepočítejte s tím, že by to bylo více než 10 000 Kč. Doba splatnosti obvykle nepřesáhne hranici 30 dnů, což se ne každému bude zamlouvat. Celá suma s případným poplatek je tudíž splatná jednorázově po uplynutí jednoho měsíce. 

Výhody půjček bez potvrzení příjmu

  • nepotřebujete výpis z bankovního účtu
  • minimum požadavků
  • možnost první půjčky zdarma
  • peníze ihned

Nevýhody půjček bez potvrzení příjmu

  • peníze jen na měsíc
  • vysoké úroky
  • malá částka k zapůjčení
  • častá absence kamenných poboček

Na co si dát u půjček bez potvrzení příjmu pozor

Za předpokladu, že po vás nikdo nebude chtít žádný dokument, který by dokazoval, že dostáváte nějakou mzdu bude to vykoupeno vysokou úrokovou sazbou. Je to poměrně logické, protože věřitel nemá sebemenší záruku, že dlužník dostojí svým závazkům, samozřejmě pokud nebude ručit svou nemovitostí, či sežene ručitele. Vyhýbejte se šejdířům a soukromým investorům, kteří vám sice půjčí, ale pouze za situace, když jim vrátíte dvakrát tolik. Nenechte se napálit a nekontaktujte zpoplatněná čísla. Velmi nebezpečné jsou také poplatky předem, které bývají vylákany z důvěřivců. 

Časté otázky zákazníků k půjčkám bez potvrzení příjmu

Sháním dlouhodobou půjčku bez doložení příjmu, najdu ji?

Obáváme se, že tento typ úvěru již není dostupný.

V bance mě odmítli kvůli tomu, že mám negativní záznam v registrech dlužníků, je to nějaký problém?

Tato skutečnost může snížit vyhlídky i na nebankovní úvěr.

Mohou být peníze vyplaceny i na účet mého přítele / přítelkyně?

To bohužel nejde.

Nikde mi nepůjčili, co mám dělat?

Zkuste XXLCredit.

Autor článku

 
 
Autor článku: Pavel Štich

Pavel Štich

Finance jsou moje hobby. Moc rád sepisuji a zveřejňuji články z bankovního i nebankovního sektoru. Koncem roku 2018 jsem úspěšně složil odborné zkoušky pro poskytování a zprostředkování spotřebitelského úvěru jiného než na bydlení. Více zde

 

Máte zájem o půjčku?

 
 

INTERSTORE CAPITAL s.r.o. IČO: 05459745;

sídlem Praha 1, Staré Město, Rybná 716/24, PSČ 110 00, SZ: C 263986 vedená

u Městského soudu v Praze

© 2019 Creditka.cz

Facebook
 
YouTube
 
Google+
 
 
 
 
Tato stránka je zabezpečena pomocí SSL

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2019 Creditka.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.