Půjčky bez registru

Půjčky bez registru

Když se řekne půjčky bez registru, mnohým z nás se možná ani nechce věřit. Že by snad nějaká nebankovní společnost poskytovala úvěry i těm, kteří mají zápis v některém z českých registrů dlužníků? A přece tomu tak je, zcela bez rizika, zcela bez dalekosáhlého papírování a čekání, které všechny jen obtěžuje. Tento typ půjček je na tuzemském trhu hojně rozšířený a rozhodně máte pestrý výběr. Požádat samozřejmě můžete klidně ještě dnes!

Vybírejte si opravdu obezřetně

Na trhu je hned několik desítek poskytovatelů, většina z nich však půjčku někomu se zápisem v registru dlužníků neschválí. Samozřejmě ale není důvod si zoufat, protože možností je stále poměrně dost. Není to však nic složitého, dobrého poskytovatele poznáte podle několika základních bodů. Jaké to jsou?

  • Nechce žádné peníze předem. To seriózní firmy opravdu požadovat nebudou.
  • Má dobrou webovou prezentaci, která nepůsobí jako výtvor žáka základní školy.
  • Může se pochlubit nějakou historií, spokojenými klienty a na trhu už má nějakou reputaci.
  • Nenabízí nic, co nemůže opravdu splnit. Nemá úroky až podezřele nízko.

Přesně takto poznáte někoho, kdo za to skutečně stojí! Férový poskytovatel se rozhodně nesníží k tomu, aby chtěl platit poplatky předem. Stejně tak má za sebou hmatatelnou historii a také kvalitu. Jeho reputace je zmiňována někdy i v nezávislých médiích a možná máte známého, který už danou nabídku v minulosti využil a rád se tím pochlubí. Právě tehdy máte jistotu, že jste našli někoho s férovým přístupem.

Co musím splňovat?

Půjčky bez registru nabízí například Microcredit. Peníze můžete mít po ruce už během následujících patnácti minut, k dispozici je i online chat s operátorem, který zodpoví případné dotazy. A jaké jsou podmínky pro to, aby byl právě zde úvěr žadatele opravdu schválen? Nic zvláštního, v zásadě jen tři. Věk mezi osmnácti a pětašedesáti roky, vlastní účet v bance a pravidelný příjem – nikoliv však v určité minimální výši – takže postačí třeba starobní penze či peněžitá podpora v mateřství od státu. Zajímavou výhodou je i první půjčka zdarma, která je připravena pro nové klienty Microcreditu. půjčka bez registru ihned je zde pro každého.

Výhodou je také nesporně fakt, že poskytovateli poskytnete minimum osobních údajů. Kdo by se chtěl svěřovat s celým svým životem někomu, koho dobře nezná, že? Požádat o půjčku přes webový formulář je dnes úplně normální, nemusíte dokládat účel, čímž se ušetří další pořádná porce času. Navíc, chcete si prostě půjčit – a hotovo. Nikdo nemusí vědět, proč zrovna vy chcete nějaké peníze.

Konsolidace dřívějších půjček? Skutečně žádný problém

Klasické půjčky bez registru mohou posloužit i ke konsolidaci dříve sjednaných úvěrů. Půjčili jste si třeba před pěti lety čtvrt milionu na vysoký úrok v porovnání s těmi dnešními a nestíháte řádně splácet? Snížení úroků, ale také měsíčních splátek, to je skutečně velmi důležité. Ulevit rodinnému rozpočtu přeci chce snad úplně každý, právě takto je to velice snadné. Vlastně se ani moc nenadřete, stačí pár minut strávených u internetu – bez nervů, bez nekonečných telefonátů, bez mailování tam či onam a čekání na odpověď, která hodiny a hodiny nepřichází.

Rychle, opravdu bez zbytečných prodlev. Nečekejte smlouvu na několik stran. Nebankovní společnosti dneška mají smlouvu maximálně na jednu A4! Ano, to vše stačí, k sepsání základních náležitostí a vyřízení. Nenechte se mást poskytovateli, jejichž smlouva je na celý štos papíru. To vůbec není nutné, dejte si dobrý pozor i na drobnopis – ten je totiž často plný poznámek, o kterých poskytovatel nechce, abyste věděli. Jinak byste totiž asi danou smlouvu vůbec nesignovali.

Půjčky bez registru
4.8 (96.67%) 6 hlasů

Další články