Stránka je zabezpečena pomocí SSL

Půjčky bez registru

 

Když se řekne půjčky bez registru, mnohým z nás se možná ani nechce věřit, že by snad nějaká nebankovní společnost poskytovala úvěry i těm, kteří mají zápis v některém z bankovních, či nebankovních registrů.Tento typ úvěru je na tuzemském trhu hojně rozšířený a je doslova nabízen na každém rohu. Více o tomto tématu zjistíte v tomto článku, který vám přináší Creditka

Rychlé půjčky bez registru, jak vybrat tu správnou?

Na trhu je hned několik desítek poskytovatelů, většina z nich však půjčku někomu se zápisem v registru dlužníků neschválí. Samozřejmě ale není důvod si zoufat, protože variant je stále poměrně dost. Není to však nic složitého, férovou nebankovní půjčku poznáte podle několika základních bodů. Jaké to jsou?

 • Nechce žádné peníze předem. To seriózní firmy opravdu požadovat nebudou.
 • Má dobrou webovou prezentaci, která nepůsobí jako výtvor žáka základní školy.
 • Může se pochlubit nějakou historií, spokojenými klienty a na trhu už má nějakou reputaci.
 • Nenabízí nic, co nemůže opravdu splnit. Nemá úroky až podezřele nízko.

Přesně takto poznáte někoho, kdo za to skutečně stojí! Férový poskytovatel se rozhodně nesníží k tomu, aby chtěl platit poplatky předem. Stejně tak má za sebou hmatatelnou historii a také kvalitu. Jeho reputace je zmiňována někdy i v nezávislých médiích a možná máte známého, který už danou nabídku v minulosti využil a rád se tím pochlubí. Právě tehdy máte jistotu, že jste našli někoho s poctivým přístupem.

půjčky bez registru

Podmínky půjčky bez registru

Půjčky bez registru nabízí například Microcredit. Peníze můžete mít po ruce už během následujících patnácti minut, k dispozici je i online chat s operátorem, který zodpoví případné dotazy. A jaké jsou podmínky pro to, aby byl právě zde úvěr žadatele opravdu schválen? 

 • věk mezi 18 - 65 lety
 • České občanství
 • email a mobilní telefon
 • vlastní bankovní účet
 • stálý příjem, který můžete doložit

Konsolidace půjček bez registru

Klasické půjčky bez registru mohou posloužit i ke konsolidaci dříve sjednaných úvěrů. Půjčili jste si třeba před pěti lety čtvrt milionu s vysokým úrokem v porovnání s těmi dnešními a nestíháte řádně splácet? Snížení úroků, ale také měsíčních splátek, to je skutečně velmi důležité. Ulevit rodinnému rozpočtu přeci chce snad úplně každý, právě takto je to velice snadné. Vlastně se ani moc nenadřete, stačí pár minut strávených u internetu – bez nervů, bez nekonečných telefonátů, bez mailování tam či onam a čekání na odpověď, která hodiny a hodiny nepřichází.

Rychle, opravdu bez zbytečných prodlev. Nečekejte smlouvu na několik stran. Nebankovní společnosti dneška mají smlouvu maximálně na jednu A4! Ano, to vše stačí, k sepsání základních náležitostí a vyřízení. Nenechte se mást poskytovateli, jejichž smlouva je na celý štos papíru. To vůbec není nutné, dejte si dobrý pozor i na drobnopis – ten je totiž často plný poznámek, o kterých poskytovatel nechce, abyste věděli. Jinak byste totiž asi danou smlouvu vůbec nepodepsali.

Výhody půjček bez registru

 • není nahlíženo do registrů dlužníků
 • peníze mohou získat i lidé s horší platební morálkou
 • úvěr je bezúčelový
 • bez zástavy nemovitosti a ručitele
 • finance nejen do výplaty

Nevýhody půjček bez registru

 • úroková sazba + RPSN
 • zpoplatněné doplňkové služby
 • sankce

AKTUALIZACE: Nyní jsou i nebankovní společnosti povinné nahlížet do registrů dlužníků a dostatečným způsobem posoudit bonitu každého klienta.

Autor článku

 
 
Autor článku: Pavel Štich

Pavel Štich

Finance jsou moje hobby. Moc rád sepisuji a zveřejňuji články z bankovního i nebankovního sektoru. Koncem roku 2018 jsem úspěšně složil odborné zkoušky pro poskytování a zprostředkování spotřebitelského úvěru jiného než na bydlení. Více zde

 

Máte zájem o půjčku?

 
 

INTERSTORE CAPITAL s.r.o. IČO: 05459745;

sídlem Praha 1, Staré Město, Rybná 716/24, PSČ 110 00, SZ: C 263986 vedená

u Městského soudu v Praze

© 2024 Creditka.cz

Facebook
 
YouTube
 
Google+
 
 
 
 
Tato stránka je zabezpečena pomocí SSL

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2024 Creditka.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.