Půjčky do výplaty

Půjčky do výplaty

Půjčky jsou v Čechách velmi oblíbené, ačkoli na ně většina lidí nadává. Lidé velmi často doplácejí na nízkou finanční gramotnost a proto se dostávají do problémů. Tento problém by se mohl vyřešit výukou ekonomie už na základní škole. V poslední době jsou nejpopulárnější takzvané půjčky do výplaty. Jedná se o malé úvěry do 5 000 Kč. Průkopníkem těchto půjček v České republice bylo například Zaplo a mnoho dalších nebankovních společností.

Získat takovou půjčku není nic těžkého, ale něco přece jen splňovat musíte. Tato služba je určena pro lidi, kteří jsou starší osmnácti let, je nutné mít mobilní telefon, email a bankovní účet. Dnes si můžete zažádat online přímo přes mobilní telefon a ani nemusíte nikam docházet. Velké procento žadatelů má problémy s bankovním účtem, protože ho nemají veden na své jméno, ale na své děti. Pokud jste tento případ tak o půjčku žádat bohužel nemůžete nebo můžete, ale žádost nebude posouzena kladně. Účet musí být na jméno žadatele. Pokud ho nemáte můžete si ho založit a to zcela zdarma téměř u každé české banky.

A co dokládání příjmu?

Nemůžete nebo nechcete dokládat svůj příjem? Nevadí, protože u takovýchto částek nemusíte svůj příjem dokládat formou výpisu z účtu ani výplatní páskou. Rychlé půjčky do výplaty se vyznačují hlavně svou rychlostí a díky tomu jsou tak oblíbené. Peníze můžete mít už do pár minut od požádání na svém účtě. Mnoho společností má účty u většiny velkých bank takže by převod měl zabrat jen pár vteřin.

A jak je to se splácením?

Vzhledem k tomu, že se jedná o malé částky jsou půjčky do výplaty splácené najednou převodem z účtu v den konce splatnosti. Půjčka se dá u většiny poskytovatelů prodloužit, ale musíte ho samozřejmě uvědomit. Pokud máte problém se zaplacením celé dlužné splátky můžete si domluvit individuální splátkový kalendář. Poplatky u půjček do výplaty se při půjčené částce 4500 Kč na 30 dnů pohybují maximálně do 1 300 Kč.

Půjčky do výplaty
4.8 (96.67%) 6 hlasů

Další články