Stránka je zabezpečena pomocí SSL

Půjčky do výplaty

 

Půjčky jsou v Čechách poměrně oblíbené, ačkoli na ně velké procento občanů nadává. Dlužníci velmi často doplácejí na nízkou finanční gramotnost a proto se dostávají do problémů. Tyto potíže by se mohly  vyřešit výukou ekonomie už na základní škole. V posledních letech jsou nejpopulárnější takzvané půjčky do výplaty. Jedná se o malé úvěry do 5 000 Kč. Průkopníkem těchto půjček bylo například Zaplo a mnoho dalších nebankovních společností.

Podmínky půjčky do výplaty

Získat takovou půjčku není nic těžkého, ale něco přece jen splňovat musíte. Služba je určena pro lidi, kteří jsou starší osmnácti let, je nutné mít mobilní telefon, email a bankovní účet. Dnes si můžete zažádat online přímo přes mobil a ani nemusíte nikam docházet na stránce XXLCredit. Dost žadatelů má problémy s bankovním účtem, protože ho nemají vedený na sebe, ale na své děti. Pokud se tento případ týká i vás tak o půjčku žádat bohužel nemůžete nebo můžete, ale žádost nebude posouzena kladně. Účet musí být na jméno žadatele. Nemáte jej? Založte si ho a to zcela zdarma téměř u jakékoli české banky.

Půjčky do výplaty a doložení příjmu

Nemůžete nebo nechcete dokládat svůj příjem? Nevadí, protože u takovýchto částek nemusíte svůj příjem dokládat formou výpisu z účtu ani výplatní páskou. Rychlé půjčky do výplaty se vyznačují hlavně svou rychlostí a díky tomu jsou tak oblíbené. Peníze můžete mít už do pár minut od požádání na svém účtě. Mnoho společností má účty u většiny velkých bank takže by převod měl zabrat jen pár vteřin. AKTUALIZACE: Nyní je ověření příjmů povinné.

půjčky do výplaty

Jak se půjčky do výplaty splácí?

Vzhledem k tomu, že se jedná o malé částky jsou úvěry do výplaty hrazeny najednou převodem z účtu v den splatnosti. Půjčka se dá u většiny poskytovatelů prodloužit, ale musíte ho samozřejmě uvědomit. Pokud máte problém se zaplacením celé dlužné splátky můžete si domluvit individuální splátkový kalendář. Poplatky u půjček do výplaty se při půjčené částce 4500 Kč na 30 dnů pohybují maximálně do 1 300 Kč.

Výhody půjček do výplaty 

  • 0 % úrok na první půjčku
  • půjčka je bezúčelová
  • i pro matky na mateřské dovolené a OSVČ
  • rychlý převod na účet
  • minimum administrace

Nevýhody půjček do výplaty

  • nízká doba splatnosti
  • malé sumy k zapůjčení
  • poplatky a sankce

Nejčastější otázky k půjčkám do výplaty

Proč je nahlíženo do registru dlužníků, mohu to zamítnout?

Toto je právo a současně i povinnost každé společnosti, aby mohla posoudit, zda jste bonitní klient, či nikoli.

Mám zájem o bankovní půjčku do výplaty, ale nevím jakou si vybrat, žádám radu.

Doporučujeme nahlédnout do recenzí bankovních půjček.

Mohu půjčku splatit předčasně? 

Ano, můžete

Co je to RPSN?

Roční procentuální sazba nákladů = veškeré náklady, které jsou s úvěrem spojené.

Autor článku

 
 
Autor článku: Pavel Štich

Pavel Štich

Finance jsou moje hobby. Moc rád sepisuji a zveřejňuji články z bankovního i nebankovního sektoru. Koncem roku 2018 jsem úspěšně složil odborné zkoušky pro poskytování a zprostředkování spotřebitelského úvěru jiného než na bydlení. Více zde

 

Máte zájem o půjčku?

 
 

INTERSTORE CAPITAL s.r.o. IČO: 05459745;

sídlem Praha 1, Staré Město, Rybná 716/24, PSČ 110 00, SZ: C 263986 vedená

u Městského soudu v Praze

© 2024 Creditka.cz

Facebook
 
YouTube
 
Google+
 
 
 
 
Tato stránka je zabezpečena pomocí SSL

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2024 Creditka.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.