Stránka je zabezpečena pomocí SSL

Půjčky do výplaty

 

Půjčky jsou v Čechách velmi oblíbené, ačkoli na ně většina lidí nadává. Lidé velmi často doplácejí na nízkou finanční gramotnost a proto se dostávají do problémů. Tento problém by se mohl vyřešit výukou ekonomie už na základní škole. V poslední době jsou nejpopulárnější takzvané půjčky do výplaty. Jedná se o malé úvěry do 5 000 Kč. Průkopníkem těchto půjček v České republice bylo například Zaplo a mnoho dalších nebankovních společností.

Získat takovou půjčku není nic těžkého, ale něco přece jen splňovat musíte. Tato služba je určena pro lidi, kteří jsou starší osmnácti let, je nutné mít mobilní telefon, email a bankovní účet. Dnes si můžete zažádat online přímo přes mobilní telefon a ani nemusíte nikam docházet. Velké procento žadatelů má problémy s bankovním účtem, protože ho nemají veden na své jméno, ale na své děti. Pokud jste tento případ tak o půjčku žádat bohužel nemůžete nebo můžete, ale žádost nebude posouzena kladně. Účet musí být na jméno žadatele. Pokud ho nemáte můžete si ho založit a to zcela zdarma téměř u každé české banky.

půjčky do výplaty

A co dokládání příjmu?

Nemůžete nebo nechcete dokládat svůj příjem? Nevadí, protože u takovýchto částek nemusíte svůj příjem dokládat formou výpisu z účtu ani výplatní páskou. Rychlé půjčky do výplaty se vyznačují hlavně svou rychlostí a díky tomu jsou tak oblíbené. Peníze můžete mít už do pár minut od požádání na svém účtě. Mnoho společností má účty u většiny velkých bank takže by převod měl zabrat jen pár vteřin.

A jak je to se splácením?

Vzhledem k tomu, že se jedná o malé částky jsou půjčky do výplaty splácené najednou převodem z účtu v den konce splatnosti. Půjčka se dá u většiny poskytovatelů prodloužit, ale musíte ho samozřejmě uvědomit. Pokud máte problém se zaplacením celé dlužné splátky můžete si domluvit individuální splátkový kalendář. Poplatky u půjček do výplaty se při půjčené částce 4500 Kč na 30 dnů pohybují maximálně do 1 300 Kč.

Autor článku

 
 
Autor článku: Pavel Štich

Pavel Štich

Finance jsou moje hobby. Moc rád sepisuji a zveřejňuji články z bankovního i nebankovního sektoru. Koncem roku 2018 jsem úspěšně složil odborné zkoušky pro poskytování a zprostředkování spotřebitelského úvěru jiného než na bydlení. Více zde

 

Máte zájem o půjčku?

 
 

INTERSTORE CAPITAL s.r.o. IČO: 05459745;

sídlem Praha 1, Staré Město, Rybná 716/24, PSČ 110 00, SZ: C 263986 vedená

u Městského soudu v Praze

© 2019 Creditka.cz

Facebook
 
YouTube
 
Google+
 
 
 
 
Tato stránka je zabezpečena pomocí SSL

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2019 Creditka.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.