Stránka je zabezpečena pomocí SSL

Půjčky na op

 

Myslíte si, že získání půjčky je obtížné? Věřte tomu, že není. Dokonce existují půjčky na občanku, ke kterým budete potřebovat pouze platný občanský průkaz a bankovní účet, kam vám finance převedou. V dnešní době není potřeba dokládat příliš mnoho informací pro to, aby vám byla úvěr poskytnut. 

Půjčky na op snadno a rychle

Všechno se zrychluje a automatizuje. Nechcete chodit nakupovat do obchodu? Nemusíte. Jednoduše si objednáte potraviny až domů a to zcela zdarma. Probudíte se brzy ráno máte hlad, ale lednice je úplně prázdná? Donáška vám přinese jídlo až pod nos v jakoukoli denní i noční dobu. Podobně je to i s půjčkami. Už není nutné chodit na bankovní pobočky, kde musíte vystávat dlouhé fronty s tím, že nakonec je půjčka stejně zamítnuta

Půjčky na op a doložení o příjmu

Finanční sektor zaznamenal mnoho změn a vylepšení, tak aby byly služby pro klienta, co nejrychlejší, nejvýhodnější a v některých případech i nejdiskrétnější. Online půjčky na op jsou poskytované 24 hodin denně. Většinou dostanete částku až 10 000 Kč v některých případech je to i mnohem více. Nemáte stálý příjem? Nezoufejte, dnes už to není velkou překážkou. Půjčky na op mohou získat i lidé s nízkým příjmem nebo dokonce i ti, kteří žádný příjem nemají. Nemusíte se bát dokládání výpisu z účtu nebo předkládání výplatních pásek. Velmi často si půjčují právě lidé, kteří využijí peníze na domácnost, když přišli o práci nebo v ní jsou teprve krátce a neobdrželi svou první výplatu. Jedná se také o klienty, kteří jsou ve zkušební době, ti mají stejné nároky jako občané, kteří pracují už několik let. AKTUALIZACE: V současné době se musí příjem dokládat.

půjčky na op

Rychlé půjčky na op a jejich využití

Tyto drobné půjčky lze používat opakovaně, především před vánoci nebo na začátku školního roku, kdy rodiče nakupují pro své děti nejvíce věcí. O tyto úvěry velmi často usilují maminky na mateřské dovolené, důchodci, ale i studenti. Půjčky na op mohou využít dokonce i občané na sociálních dávkách.

Podmínky půjčky na op

Aby mohla být žádost schválena budete potřebovat pochopitelně další náležitosti:

 • mobilní telefon a email
 • občanský průkaz, popřípadě druhý doklad totožnosti
 • bankovní účet
 • stabilní příjem

Výhody půjček na op

 • rychlé řešení pokud potřebujete peníze ihned
 • žádné skryté poplatky
 • neúčelový úvěr
 • bez ručitele a zástavy nemovitosti

Nevýhody půjček na op

 • doba splatnosti pouze pár dní
 • předražené prodloužení doby splatnosti
 • vysoké úrokové sazby

Kdo by se měl půjčkám na občanku vyhnout obloukem?

Rozhodně lidé, kteří již své problémy půjčkami řešili, ale nepomohlo to. Dlužníci jsou povinni chovat se zodpovědně a všechny případné potíže řešit ihned. Je váš příjem nestabilní a nebo jste ve zkušební lhůtě? Ano? Raději si nepůjčujte, abyste celou situaci ještě nezhoršili. Nesplácejte finanční závazky dalšími nevýhodnými úvěry.

Autor článku

 
 
Autor článku: Pavel Štich

Pavel Štich

Finance jsou moje hobby. Moc rád sepisuji a zveřejňuji články z bankovního i nebankovního sektoru. Koncem roku 2018 jsem úspěšně složil odborné zkoušky pro poskytování a zprostředkování spotřebitelského úvěru jiného než na bydlení. Více zde

 

Máte zájem o půjčku?

 
 

INTERSTORE CAPITAL s.r.o. IČO: 05459745;

sídlem Praha 1, Staré Město, Rybná 716/24, PSČ 110 00, SZ: C 263986 vedená

u Městského soudu v Praze

© 2019 Creditka.cz

Facebook
 
YouTube
 
Google+
 
 
 
 
Tato stránka je zabezpečena pomocí SSL

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2019 Creditka.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.