Stránka je zabezpečena pomocí SSL

Půjčky nebankovní bez registru pro každého

 

Půjčky jsou staré jako lidstvo samo. Každý z nás si už někdy něco vypůjčil a vůbec se nemusí jednat o peníze. Může to být jen nějaká věc, sekačka na trávník mobil nebo třeba zahradní pila. Zamyslete, když platíte pronájem máte byt také jen půjčený  a činže je poplatek za to, že můžete byt užívat. Není žádná ostuda využít půjčky nebankovní bez registru pro každého.

Za služby platíme každý den. Úvěr je služba jako každá jiná. Co je problém, že nějaké nebankovní společnosti toho zneužívají a vytváří špatné prostředí pro ty, které jsou férové a transparentní. Přes 1/3 lidí v České republice splácí nějakou půjčku. Je to dobře nebo špatně? Ani jedno. Mnoho lidí si neuvědomuje, že úvěr může ostatním občanům opravdu pomoci. Překlenout špatné období malou zápůjčkou, mohou ji požit na rozvoj svého podnikání a nebo na rekonstrukci svého bytu. Nemluvíme zde o předražených finančních produktech, ale pouze takových, které jsou pro naši kapsu přijatelné. Peníze musí být poskytnuté od důvěryhodného zdroje.

půjčky nebankovní bez registru  pro každého

půjčky nebankovní bez registru  pro každého

Právě tyto půjčky jsou jsou nejčastěji vyhledávané. V novinách, v televizi, ale hlavně na internetu. Proč? Dostat se k úvěru v bance je velmi obtížné, proto mnoho klientů využije nabídek nebankovních společností a snaží se získat půjčku tam, což je logické. Je těžké žádat u nebankovek? Vůbec ne. Naopak, je to velmi jednoduché. Předtím než budete o půjčku žádat ubezpečte se, že se jedná o solidního poskytovatele.

Stačí vyplnit velmi krátký a velmi často nezávazný formulář, který by neměl nikdy zabrat déle jak 10 minut. Pro koho je tato půjčka určena? Na to je jednoduchá odpověď. Téměř pro každého. Velmi často stačí pouze bankovní účet a mobilní telefon, který je nutný pro spojení v případě schválení žádosti. Využívají toho zaměstnanci, kteří mohou využít službu jako půjčku do výplaty, maminky na mateřské dovolené, studenti a nebo i nezaměstnaní. Na to jak poskytnuté finance použijete je už jen na vás. Jen si ji neberte na zbytečnosti, které vlastně ani nepotřebujete.

Autor článku

 
 
Autor článku: Pavel Štich

Pavel Štich

Finance jsou moje hobby. Moc rád sepisuji a zveřejňuji články z bankovního i nebankovního sektoru. Koncem roku 2018 jsem úspěšně složil odborné zkoušky pro poskytování a zprostředkování spotřebitelského úvěru jiného než na bydlení. Více zde

 

Máte zájem o půjčku?

 
 

INTERSTORE CAPITAL s.r.o. IČO: 05459745;

sídlem Praha 1, Staré Město, Rybná 716/24, PSČ 110 00, SZ: C 263986 vedená

u Městského soudu v Praze

© 2019 Creditka.cz

Facebook
 
YouTube
 
Google+
 
 
 
 
Tato stránka je zabezpečena pomocí SSL

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2019 Creditka.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.