Stránka je zabezpečena pomocí SSL

Půjčky online ihned na účet non stop

 

Možná si říkáte, kdo se v tom má vyznat? Je pravdou, že před koncem roku 2016 působilo v České republice více než 50 000 subjektů, které nějakým způsobem půjčovaly peníze. Tomu ministerstvo financí učinilo přítrž, na což doplatily i drobné podniky, ale co se dá dělat. Novelou zákona si slibují vyšší přehled nad jednotlivými společnostmi a ochranu spotřebitelů. To zní moc hezky, ale co si budeme povídat, když je někdo nezodpovědný neuchrání ho žádný zákon. Dnešním tématem budou půjčky online ihned na účet non stop.

Půjčky non stop, peníze na poslední chvíli

Bankovní půjčky už vycházejí z módy, čím je to způsobené? Je pravdou, že se bankovní společnosti předbíhají a bojují o každého klienta razantním snižováním úroků, ale ve většině případech se jedná jen o mediální masáž. Popravdě je získat půjčku v bance celkem obtížné a proto se mnoho klientů uchyluje k půjčce nebankovní. Dokonce existují půjčky online ihned na účet non stop. To může přijít velmi často vhod. Například před vánoci je o tuto variantu velký zájem, protože my Češi děláme vše na poslední chvíli. Někdy se nám jen rozbije spotřebič, občas musíme zaplatit složenky nebo velmi častou variantou je účet za mobilní služby. Ať už jde o cokoli není na škodu mít po ruce záchrannou brzdu, za kterou můžeme kdykoli zatáhnout. 

půjčky online ihned na účet non stop

Půjčka non stop může být nebezpečná

Dávejte si velký pozor, i když dlužíte malou částku a zapomenete na ni nebo budete ignorovat obsílky může to špatně skončit. Mnoho dlužníků se dostalo kvůli nezaplacené pokutě za jízdu na černo do exekučního řízení a jejich dluh se vyšplhal na stovky tisíc. To rozhodně není nic příjemného. Dokonce i malé půjčky na účet musíte zaplatit. Pokud víte, že to nestihnete kontaktujte ihned svého poskytovatele s prosbou o sestavení splátkového kalendáře. Rychlé půjčky jsou sice velmi šikovnou službou, ale mnoho klientů je neumí správně použít a zbytečně se kvůli tomu dostávají do průšvihů. 

Jak jsou vyplaceny peníze?

Úvěry, které jsou vypláceny non stop nemohou být převáděny pouze na bankovní účet, protože by klient nedostal peníze o víkendu nebo ve státní svátek. Existují ale nebankovní společnosti, které jistinu vyplatí na čerpacích stanicích a nebo v obchodech, kde je otevřeno 24 hodin denně 7 dní v týdnu. To je super nápad, ale je jasné, že budeme nuceni sáhnout hlouběji do kapes. No co se dá dělat, za služby navíc se připlácí. 

Jak a kde o půjčku non stop zažádat? 

Nejrychlejší variantou je online formulář přímo na webu vybraného poskytovatele. Nemáte u sebe mobilní telefon nebo vám došly data? Zkuste nějakou z poboček a nebo podejte žádost po telefonu. 

Výhody non stop půjček

  • peníze jsou dostupné ihned
  • minimální čekací lhůta
  • většina žádostí projde schvalovacím procesem
  • bezúčelová půjčka

Nevýhody non stop půjček

  • nejdražší krátkodobá půjčka
  • peníze obvykle jen na 30 dnů

Autor článku

 
 
Autor článku: Pavel Štich

Pavel Štich

Finance jsou moje hobby. Moc rád sepisuji a zveřejňuji články z bankovního i nebankovního sektoru. Koncem roku 2018 jsem úspěšně složil odborné zkoušky pro poskytování a zprostředkování spotřebitelského úvěru jiného než na bydlení. Více zde

 

Máte zájem o půjčku?

 
 

INTERSTORE CAPITAL s.r.o. IČO: 05459745;

sídlem Praha 1, Staré Město, Rybná 716/24, PSČ 110 00, SZ: C 263986 vedená

u Městského soudu v Praze

© 2019 Creditka.cz

Facebook
 
YouTube
 
Google+
 
 
 
 
Tato stránka je zabezpečena pomocí SSL

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2019 Creditka.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.