Stránka je zabezpečena pomocí SSL

Půjčky pro lidi v insolvenci

 

Co slovo insolvence vůbec znamená? Toto slovo pochází z latiny a v překladu znamená “neschopnost dostát finančním závazkům”. Klient se stane “insolventní” což je nevýhodné pro dlužníka samotného tak i pro věřitele, který mu půjčku poskytl. Poté nastává takzvané insolvenční řízení = řešení o možném úpadku dlužníka podle insolvenčního zákona. Úpadek dlužníka se může řešit třemi způsoby. 1. Konkursem, oddlužením = osobní bankrot a nebo reorganizací, ale to je hlavně pro větší společnosti. Jsou řešením půjčky pro lidi v insolvenci? To vám sdělí Creditka.

Rychlé půjčky pro lidi v insolvenci

Pokud jste v insolvenci je pro vás získat půjčku mnohem těžší, ale můžete to i tak zvládnout. Máte více možností. Můžete si půjčit od soukromé osoby, ale to příliš nedoporučujeme z důvodu velké míry podvodníků a spekulantů. Rychlé půjčky pro lidi v insolvenci jsou obvykle nízké, velmi často nepřesáhnou hranici 20 000 Kč, protože jste pro mnoho společností nevýhodní, protože své závazky nesplácíte, ale existují investoři, kteří půjčí i těmto lidem s více "vroubky".

půjčky pro lidi v insolvenci

K získání online půjčky stačí jen email, telefon, bankovní účet, občanský průkaz a alespoň nějaký příjem, který můžete doložit. Častými žadateli se stávají lidé, kteří jsou nezaměstnaní, pracují jen brigádně nebo jsou jen ve zkušební době. Drtivá většina nebankovních společností vám již bohužel nepůjčí.

Je výhodné se poradit s odborníky, kteří vám mohou najít jednu velkou půjčku, aby jste nespláceli zbytečně půjček moc, jedná se o takzvanou konsolidaci půjček neboli sloučením všech půjček do jedné. Což může být pro klienta velmi výhodné už jen proto, že bude splácet kratší dobu a samozřejmě mnohem výhodněji.

Pozor na peníze od soukromníků, některé půjčky mohou být velmi drahé a dostat se dokonce i za hranici 100% RPSN. Při podepisování smluv buďte vždy opatrní a nevěřte každému, kdo vám půjčku nabídne.

Porovnejte všechny dostupné nabídky

Ačkoli je téměř nemožné získat půjčku v insolvenci není na škodu vyzkoušet služby stránek Micro Credit, kde vám pomohou s výběrem toho správného finačního produktu.

Naše doporučení

Předcházejte této události pomocí pojištění schopnosti splácet, které můžete uzavřít u bank tak i u nebankovních poskytovatelů. Usilujte o splnění podmínek pro úpadek tím, že si najdete stálé zaměstnání a uhradíte alespoň 30 % všech svých dluhů během 5 let. Počítejte s tím, že budete muset zatnout zuby a vyžít po tuto dobu pouze ze životního minima.

Autor článku

 
 
Autor článku: Pavel Štich

Pavel Štich

Finance jsou moje hobby. Moc rád sepisuji a zveřejňuji články z bankovního i nebankovního sektoru. Koncem roku 2018 jsem úspěšně složil odborné zkoušky pro poskytování a zprostředkování spotřebitelského úvěru jiného než na bydlení. Více zde

 

Máte zájem o půjčku?

 
 

INTERSTORE CAPITAL s.r.o. IČO: 05459745;

sídlem Praha 1, Staré Město, Rybná 716/24, PSČ 110 00, SZ: C 263986 vedená

u Městského soudu v Praze

© 2024 Creditka.cz

Facebook
 
YouTube
 
Google+
 
 
 
 
Tato stránka je zabezpečena pomocí SSL

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2024 Creditka.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.