Půjčky pro lidi v insolvenci

Půjčky pro lidi v insolvenci

Co slovo insolvence vůbec znamená? Toto slovo pochází z latiny a v překladu znamená “neschopnost dostát finančním závazkům”. Klient se stane “insolventní” což je nevýhodné pro dlužníka samotného tak i pro věřitele, který mu půjčku poskytl. Poté nastává takzvané insolvenční řízení = řešení o možném úpadku dlužníka podle insolvenčního zákona. Úpadek dlužníka se může řešit třemi způsoby. 1. Konkursem, oddlužením = osobní bankrot a nebo reorganizací, ale to je hlavně pro větší společnosti. Řešením můžou být půjčky pro lidi v insolvenci.

Rychlé půjčky pro lidi v insolvenci

Pokud jste v insolvenci je pro vás získat půjčku mnohem těžší, ale můžete to i tak zvládnout. Máte více možností. Můžete si půjčit od soukromé osoby, ale to příliš nedoporučujeme z důvodu velké míry podvodníků a spekulantů. Rychlé půjčky pro lidi v insolvenci jsou obvykle nízké, velmi často nepřesáhnou hranici 20 000 Kč, protože jste pro mnoho společností nevýhodný, protože své závazky nesplácíte, ale existují investoři, kteří půjčí i těmto lidem s více vroubky.

K získání online půjčky stačí jen email, telefon, bankovní účet, občanský průkaz a alespoň nějaký příjem, který není vždy nutné dokládat. Častými žadateli se stávají lidé, kteří jsou nezaměstnaní, pracují jen brigádně nebo jsou jen ve zkušební době. Pokud jste v registru dlužníků tak vám bankovní společnosti nepůjčí, ale můžete to zkusit u těch nebankovní, kde je šance mnohonásobně větší.

Je výhodné se poradit s odborníky, kteří vám mohou najít jednu velkou půjčku, aby jste nespláceli zbytečně půjček moc, jedná se o takzvanou konsolidaci půjček neboli sloučením všech půjček do jedné. Což může být pro klienta velmi výhodné už jen proto, že bude splácet kratší dobu a samozřejmě mnohem výhodněji.

Pozor na peníze od soukromníků, některé půjčky mohou být velmi drahé a dostat se dokonce i za hranici 100% RPSN. Při podepisování smluv buďte vždy opatrní a nevěřte každému, kdo vám půjčku nabídne.

Půjčky pro lidi v insolvenci
4.8 (96%) 5 hlasů

Další články