Stránka je zabezpečena pomocí SSL

Půjčky pro lidi v insolvenci

 

Co slovo insolvence vůbec znamená? Toto slovo pochází z latiny a v překladu znamená “neschopnost dostát finančním závazkům”. Klient se stane “insolventní” což je nevýhodné pro dlužníka samotného tak i pro věřitele, který mu půjčku poskytl. Poté nastává takzvané insolvenční řízení = řešení o možném úpadku dlužníka podle insolvenčního zákona. Úpadek dlužníka se může řešit třemi způsoby. 1. Konkursem, oddlužením = osobní bankrot a nebo reorganizací, ale to je hlavně pro větší společnosti. Řešením můžou být půjčky pro lidi v insolvenci.

Rychlé půjčky pro lidi v insolvenci

Pokud jste v insolvenci je pro vás získat půjčku mnohem těžší, ale můžete to i tak zvládnout. Máte více možností. Můžete si půjčit od soukromé osoby, ale to příliš nedoporučujeme z důvodu velké míry podvodníků a spekulantů. Rychlé půjčky pro lidi v insolvenci jsou obvykle nízké, velmi často nepřesáhnou hranici 20 000 Kč, protože jste pro mnoho společností nevýhodný, protože své závazky nesplácíte, ale existují investoři, kteří půjčí i těmto lidem s více vroubky.

půjčky pro lidi v insolvenci

K získání online půjčky stačí jen email, telefon, bankovní účet, občanský průkaz a alespoň nějaký příjem, který není vždy nutné dokládat. Častými žadateli se stávají lidé, kteří jsou nezaměstnaní, pracují jen brigádně nebo jsou jen ve zkušební době. Pokud jste v registru dlužníků tak vám bankovní společnosti nepůjčí, ale můžete to zkusit u těch nebankovní, kde je šance mnohonásobně větší.

Je výhodné se poradit s odborníky, kteří vám mohou najít jednu velkou půjčku, aby jste nespláceli zbytečně půjček moc, jedná se o takzvanou konsolidaci půjček neboli sloučením všech půjček do jedné. Což může být pro klienta velmi výhodné už jen proto, že bude splácet kratší dobu a samozřejmě mnohem výhodněji.

Pozor na peníze od soukromníků, některé půjčky mohou být velmi drahé a dostat se dokonce i za hranici 100% RPSN. Při podepisování smluv buďte vždy opatrní a nevěřte každému, kdo vám půjčku nabídne.

Autor článku

 
 
Autor článku: Pavel Štich

Pavel Štich

Finance jsou moje hobby. Moc rád sepisuji a zveřejňuji články z bankovního i nebankovního sektoru. Koncem roku 2018 jsem úspěšně složil odborné zkoušky pro poskytování a zprostředkování spotřebitelského úvěru jiného než na bydlení. Více zde

 

Máte zájem o půjčku?

 
 

INTERSTORE CAPITAL s.r.o. IČO: 05459745;

sídlem Praha 1, Staré Město, Rybná 716/24, PSČ 110 00, SZ: C 263986 vedená

u Městského soudu v Praze

© 2019 Creditka.cz

Facebook
 
YouTube
 
Google+
 
 
 
 
Tato stránka je zabezpečena pomocí SSL

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2019 Creditka.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.