Stránka je zabezpečena pomocí SSL

Půjčky pro zadlužené

 

Příčin, jak se dostat do svízelné finanční situace, může být celá řada. Mezi ty hlavní patří vlastní zapříčenění, špatné nakládání s penězi, nákup věcí na splátky, na jejichž splacení pak chybí peníze, chybný podnikatelský záměr, nebo poskytnutí většího obnosu někomu v rodině, který najednou přestane splácet. Z nejlepších přátel se posléze mohou stát nejvíce nenáviděné osoby. Co mají dělat lidé, kteří mají na krku několik nevýhodných úvěrů? Existují nějaké půjčky pro zadlužené, které nám skutečně pomohou?

Dalším z problémů může být například dlouhodobá platební neschopnost vašeho zaměstnavatele, od kterého nedostanete včas jednu nebo i několik výplat. Přitom složenky nepočkají, jíst se také musí, platit za bydlení stejně tak. Ovšem existují i jiné důvody k vypůjčení peněz, když vaše úspory například nestačí na rozjezd nové firmy, nebo se vám naskytne dobrá příležitost ke koupi auta či nákladnějšího domácího spotřebiče. Předlužení obvykle nastává v situacích, kdy naše celkové příjmy nestačí na úhradu všech splátek. V horším případě může nastat i dluhová past.

půjčky pro zadlužené

Půjčka v rodině

To vše jsou situace, ve kterých se člověk rozhoduje, od koho si peníze půjčit. Nejbližší je vždy rodina a mnoho lidí v tom vidí výhody. V první řadě je taková půjčka ihned, bez nutnosti dokládat své příjmy. Rodinní příslušníci si obvykle neúčtují žádné úroky, ani si nekladou jiné požadavky. Jednoduché je zpravidla také jednání o případném prodloužení termínu splatnosti, odložení některé splátky a v optimálním případě i odpuštění části dluhu. To jsou obvyklé pohnutky k požádání o půjčku u někoho blízkého nebo i vzdálenějšího příbuzného.

Nepříjemnou stránkou pak je, že žadatel musí skousnout obligátní otázky typu, „na co to potřebuješ“ a podobně. Největší chybou bývá, že v rodině si přece všichni věří, takže není potřeba sepisovat žádnou smlouvu a podepisovat dlužní úpis. To je největší omyl obou stran, neboť písemný doklad je zárukou jistoty pro obě strany. Ne nadarmo se říká, že pořádek dělá přátele, což pochopitelně platí i v rodině.

Málokdo si při půjčování peněz v rodině je vědom, že nebankovní půjčka se může v budoucnu stát příčinou nesvárů. Stačí jedna opožděná splátka, výmluva na momentální nesolventnost atd. Zrovna tak se ovšem může do potíží dostat i sám věřitel, který se pak marně domáhá předčasného splacení dluhu, jelikož peníze sám potřebuje. Svou roli často sehrává i rostoucí nervozita, ochlazování vzájemných vztahů a postupující nedůvěra. Proto je třeba vždy pečlivě zvážit, zda nám tato rizika stojí za to, že ušetříme pár stovek na úrocích či poplatcích. Pokud se zadlužíte a nikde vám už nepůjčí můžete se obrátit na náš web Creditka.cz.

Rychlá půjčka

Mnohem jistější pro vás samotné a pro klid v rodině, je vzít si půjčku od banky nebo některé nebankovní společnosti, jejichž nabídky se v televizních spotech jen hemží. Důležité je nejprve si ověřit veškerá tvrzení, to že je půjčka bez registru ještě 100 % neznamená, že vám bude schválena. Prvotní ověření provedete nahlédnutím do obchodního rejstříku, kde zjistíme, zda firma vůbec existuje, na jaké adrese sídlí a jaké jsou na ni kontakty. Dobré je přečíst si recenze na internetu, nebo se informovat u příbuzných či známých, kteří mají s některou nebankovní půjčkou zkušenosti.

Společností, na kterou se můžete spolehnout, je Creditka.cz, která vám zprostředkuje půjčku pro zadlužené

Nabízí bezkonkurenční podmínky v porovnání s jinými nebankovními subjekty, o čemž svědčí následující údaje:

  • o půjčku můžete žádat v pohodlí svého domova 24 hodin denně 7 dnů v týdnu na webových stránkách Creditky, kde si zadáte požadovanou částku a dobu splatnosti
  • půjčka online znamená, že peníze obdržíte ještě v den žádosti na svůj bankovní účet. Rychlost bezhotovostního převodu závisí pouze na typu banky. U některých bank je to otázkou několika minut, u jiných to trvá déle, ovšem maximálně do druhého dne
  • rychlá půjčka může být v rozsahu 500 až 300 tisíc Kč
  • stačí doložit své příjmy a doklad totožnosti
  • neplatíte žádné poplatky za zpracování a úroková sazba je minimální
  • o peníze může žádat téměř kdokoliv, tedy i matky na mateřské, důchodci, studenti či nezaměstnaní závislí na sociálních dávkách (u nich se pochopitelně snižuje šance na kladné posouzení)
  • Creditka nenahlíží do registru dlužníků (nyní již musí) a nepožaduje potvrzení o účelu online půjčky.

To jsou všechno důvody, proč dát přednost nebankovní rychlé půjčce a nepůsobit si potíže v rodině.

Hledáte povinné ručení pro rok 2019 a nebo výhodnou hypotéku? Vyzkoušejte online srovnávač www.microcredit.cz.

Jste zadlužení? Požádejte o konsolidaci

To, že jste uzavřeli více nevýhodných smluv ještě nemusí znamenat žádnou velkou pohromu. Právě díky konsolidaci půjček, kreditek, kontokorentů a leasingů můžete splácet kratší dobu a také ušetříte nemalé náklady. Více naleznete v tomto článku na magazínu XXLCredit.

Autor článku

 
 
Autor článku: Pavel Štich

Pavel Štich

Finance jsou moje hobby. Moc rád sepisuji a zveřejňuji články z bankovního i nebankovního sektoru. Koncem roku 2018 jsem úspěšně složil odborné zkoušky pro poskytování a zprostředkování spotřebitelského úvěru jiného než na bydlení. Více zde

 

Máte zájem o půjčku?

 
 

INTERSTORE CAPITAL s.r.o. IČO: 05459745;

sídlem Praha 1, Staré Město, Rybná 716/24, PSČ 110 00, SZ: C 263986 vedená

u Městského soudu v Praze

© 2019 Creditka.cz

Facebook
 
YouTube
 
Google+
 
 
 
 
Tato stránka je zabezpečena pomocí SSL

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2019 Creditka.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.