Stránka je zabezpečena pomocí SSL

Půjčky pro ženy na mateřské dovolené

 

Online půjčky využívá stovky až tisíce klientů každý den, ale nejvíce žadatelů je z řad maminek, které se velmi často dostávají do velmi složitých životních situací. Ženy samoživitelky se mnohdy nemají na koho obrátit, přítel nebo manžel je nechal pouze s dítětem a ony se musejí obracet s prosbou o pomoc na nebankovní společnosti. Rychlé půjčky pro ženy na mateřské dovolené využívá asi polovina maminek.

Půjčky na mateřské jsou využívány čím dál častěji

V 90 % případů žádají o úvěr jen proto, aby mohly koupit svým dětem jídlo nebo oblečení. Velmi často jsou rozvedené a jejich bývalý partner neplatí alimenty, což je pro ně velmi těžké. Vypůjčené částky většinou nepřesahují hranici 15 000 Kč. Výhodou je, že u takto malé hotovosti nemusí jejich příjem dosahovat příliš vysokých hodnot. Samozřejmě není na škodu, když si občas přivydělá na brigádě a nebo vypomůže sousedům.

půjčky pro ženy na mateřské dovolené

Co budu potřebovat k získání půjčky na mateřskou?

Rychlé půjčky pro ženy na mateřské dovolené není těžké získat. Budete potřebovat pouze platný občanský průkaz, mobilní telefon, email a bankovní účet. Pokud máte pouze dětský účet na syna nebo na dceru stačit to nebude. Bankovní konto musí být vaše, vedené na vaše jméno. Pokud ho nemáte můžete si ho založit online a kurýr vám doručí platební kartu do 24 hodin a zcela zdarma. Doporučujeme si ke kartě zřídit i internetové bankovnictví, aby jste mohla spravovat veškeré své příjmy a výdaje. Pokud nevíte jakou banku zvolit navštivte naši sekci, která je věnována recenzím.

Půjčka na mateřské dovolené a registr dlužníků

Mnoho maminek má problém s tím, že se dostaly do registru dlužníků, a proto je pro ně těžší půjčku získat. Ale není vše ztraceno. Existuje mnoho společností, které vám půjčí i když jste v SOLUSU. Bude potřeba, aby jste vyplnila krátký a většinou nezávazný formulář, který bude ihned po odeslání posouzen a bude vám sděleno, zda jste uspěla nebo ne. Možná jste byly zvyklé na to, že většina poskytovatelů vám peníze vyplatila i přesto, že vaše platební historie nebyla valná. Se změnami v zákonech se ale mnohé změnilo. V roce 2019 jsou ze zákona všechny nebankovní společnosti povinni ověřit vaši schopnost splácet a tudíž i nahlédnout do zmiňovaných registrů. Pochopitelně to nutně nemusí znamenat zamítnutí, ale rozhodně vám to nijak neprospěje.

Možná rizika

Každá matka se může dostat do problémů, někdy je to vlastním zaviněním někdy za to může partner. Ženy na to velmi často zbytečně doplácí. Pokud si berete svou první půjčku buďte opatrné a pozorné, aby jste si neudělaly ještě více potíží. Půjčky pro ženy na mateřské dovolené mají ženám pomoci nikoli je srážet ještě více na kolena. Nikdy neuvažujte o tom, že budete současné půjčky splácet dalšími nevýhodnými úvěry. Raději se snažte tvořit si finanční rezervu, aby jste se obešla bez jakékoli výpůjčky. V krajní situaci usilujte o konsolidaci. Všude byla vaše žádost zamítnuta? Vyzkoušejte MicroCredit.

Autor článku

 
 
Autor článku: Pavel Štich

Pavel Štich

Finance jsou moje hobby. Moc rád sepisuji a zveřejňuji články z bankovního i nebankovního sektoru. Koncem roku 2018 jsem úspěšně složil odborné zkoušky pro poskytování a zprostředkování spotřebitelského úvěru jiného než na bydlení. Více zde

 

Máte zájem o půjčku?

 
 

INTERSTORE CAPITAL s.r.o. IČO: 05459745;

sídlem Praha 1, Staré Město, Rybná 716/24, PSČ 110 00, SZ: C 263986 vedená

u Městského soudu v Praze

© 2019 Creditka.cz

Facebook
 
YouTube
 
Google+
 
 
 
 
Tato stránka je zabezpečena pomocí SSL

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2019 Creditka.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.