Stránka je zabezpečena pomocí SSL

Půjčky SMS

 
plné moderních online technologií už to není nic zvláštního, a protože doba jde dopředu, nemusíte už ani podepisovat fyzickou smlouvu. Běžným standardem je podpis půjčky SMS zprávou.

Mnoho poskytovatelů, stačí si vybrat

Situace na trhu je taková, že nebankovní úvěry s možností rychlého schválení a potvrzení půjčky sms metodou nabízí mnoho menších či větších subjektů. Můžete si tedy vybrat, od kterého z mnoha poskytovatelů si necháte ulevit od své tíživé finanční situace. Vybírejte ale pečlivě, abyste se nedostali do spárů nepoctivců, kteří by mohli váš rozpočet navýšit o mnohonásobně víc, než o kolik by mu v danou chvíli pomohli.

Jedním ze spolehlivých a prověřených poskytovatelů je společnost Creditka, která nabízí dvě různé možnosti. Můžete zvolit buď standardní větší úvěr s delší splatností, nebo čím dál tím modernější menší mikropůjčku. Tento oblíbený moderní druh úvěru nabízí až 4500 korun, které si můžete půjčit na dobu až třiceti dnů. Jedná se o efektivní řešení tíživých momentů. Kdy do výplaty chybí už jen posledních pár dnů, ale finanční zásoby v peněžence se povážlivě tenčí.

půjčky SMS

V případě většího úvěru máte možnost půjčit si až 300 tisíc korun. Tuto částku pak musíte nejpozději během šesti let vrátit společnosti zpět, což není nic nereálného. Výhodou je, že i pro schválení této půjčky SMSbohatě postačí, a tak nemusíte nikde pobíhat od čerta k ďáblu, abyste se dostali k vytouženým penězům. Vše můžete vyřídit z pohodlí svého domova a pak už jen počkat, až se peníze dostanou na váš účet.

Rychlá akutní pomoc

Na rozdíl od bank, kterým někdy trvá vyřízení žádosti několik dnů a převedení financí na váš účet jakbysmet, je půjčka od Creditka opravdu bleskovou záležitostí. Jakmile je vaše půjčkaschválena, peníze jsou v tom samém okamžiku automaticky odeslány na váš účet. Tam doputují většinou do hodiny, v případě větších částek nejpozději do 24 hodin od kladného vyřízení vaší žádosti o úvěr.

Finanční krize tak na vás může padnout jeden den, a už druhý den může být zažehnána. Pro schválení totiž stačí opravdu málo. Creditka půjčí každému, kdo splňuje jejich velmi benevolentní kritéria. Abyste se stali úspěšným žadatelem o půjčku, musí vám být mezi osmnácti a pětašedesáti lety. Musíte být občanem České republiky a vlastnit platný občanský průkaz. Dále musíte mít nějaký příjem, ze kterého budete moct půjčku splácet. Nikdo nebude příliš zkoumat, z jakého zdroje onen příjem pochází, můžete tedy být jak klasický zaměstnanec, tak i brigádník nebo za určitých podmínek i nezaměstnaný.

Záznam v registru není problém

Někdy se zkrátka stane, že se vám povede opozdit se se splatností u nějakého závazku. Většinou se tím ale dostanete do registru dlužníků, což výrazně snižuje pravděpodobnost získání úvěru u přísnějších nebankovních společností, a zpravidla zcela vylučuje možnost získání úvěru od banky. Ale Creditka.cz nic takového neřeší. Zde je důležité jen to, zda máte čistý štít přímo u dané společnosti. Pokud jste se tedy báli, že nezaplacená faktura za telefon před nějakou dobou vystaví nekompromisní stopku všem vašim pokusům o vypůjčení peněz, buďte v klidu. Nevěříte? Vyzkoušejte si to sami, je to jednoduché. Stačí vyplnit pár údajů o sobě do formuláře na stránkách a půjčka už je doslova na dosah ruky.

Autor článku

 
 
Autor článku: Pavel Štich

Pavel Štich

Finance jsou moje hobby. Moc rád sepisuji a zveřejňuji články z bankovního i nebankovního sektoru. Koncem roku 2018 jsem úspěšně složil odborné zkoušky pro poskytování a zprostředkování spotřebitelského úvěru jiného než na bydlení. Více zde

 

Máte zájem o půjčku?

 
 

INTERSTORE CAPITAL s.r.o. IČO: 05459745;

sídlem Praha 1, Staré Město, Rybná 716/24, PSČ 110 00, SZ: C 263986 vedená

u Městského soudu v Praze

© 2019 Creditka.cz

Facebook
 
YouTube
 
Google+
 
 
 
 
Tato stránka je zabezpečena pomocí SSL

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2019 Creditka.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.