Stránka je zabezpečena pomocí SSL

Půjčky SMS

 

SMS zprávy jsou zajímavým nástrojem, to, že je používáme jako dorozumívací prostředek je dnes už samozřejmostí. Není nic jednoduššího než poslat textovku jako přání k narozeninám a nebo ujistit rodiče, že se máte na zahraniční dovolené skvěle. Postupem času se tento nástroj rozvíjel a díky němu uhradíme jízdenku do městské hromadné dopravy, zakoupíme  kredit do online her a nebo přispějeme na charitativní organizaci. Dají se pomocí smsky sehnat nějaké peníze? Ano, skutečně dají, protože existují SMS půjčky, o kterých dnes bude Creditka psát. 

Jak SMS půjčky fungují? 

Rozlišujeme dva základní způsoby. Pokud momentálně nejste připojeni k internetu nebo jste vyčerpali data existují společnosti kam stačí zaslat pouze SMS zprávu a ihned poté můžete čerpat peníze. Pochopitelně již musíte být u zmíněného poskytovatele zaregistrovani a mít schválený úvěrový limit. Druhou variantou je, že úvěr vyřídíte přes internet a pomocí SMS kódu pouze potvrdíte půjčku (možné na stránce MicroCredit) nebo jej použijete jako online podpis. Ať už si vyberete kteroukoli službu zpravidla se jedná pouze o krátkodobé půjčky, jenž jsou dostupné široké veřejnosti.

půjčky SMS

Kolik za SMS půjčku zaplatím?

Přesnou částku vám sem pochopitelně napsat nemůžeme, protože se cena přeplatku odvíjí od více faktorů. Jaké to jsou? Typ poskytovatele, doba splatnosti a výše zapůjčené částky. Dále je podstatné, zda o věr žádáte poprvé a nebo jestli jste stálý zákazník, který může mít nárok na slevu, či bonus. Není žádným tajemstvím, že tento typ půjček patří mezi ty dražší. Výše RPSN obvykle dosahuje stovky až tisíců procent, ale to vám příliš neřekne, protože si tuto výpomoc berete jen na pár dnů nikoli na rok.

Výhody SMS půjček

  • k vyřízení potřebujete pouze mobilní telefon
  • rychlost a dostupnost
  • minimum administrativních kroků
  • řešení finanční krize

Nevýhody SMS půjček

  • přemrštěné poplatky
  • peníze pouze na několik dnů
  • nebezpečí dluhové pasti

Časté otázky k SMS půjčkám

Jsou SMS půjčky bezpečné?

Ano jsou, žádost musí být potvrzena SMS zprávou + další bezpečnostní náležitosti.

Kde najdu tu nejvýhodnější SMS půjčku?

S výběrem vám rádi pomůže, navštivte naši sekci recenze půjček.

Co mám dělat, když jsem do online formuláře napsal špatné telefonní číslo?

Doporučujeme nějakou dobu vyčkat a poté zažádat o půjčku znovu nebo požádat operátora o změnu údaje. 

Kolik peněz mohu díky SMS půjčce získat?

Obvykle to jsou částky do 20 000 Kč.

Jsou tyto úvěry bezúčelové?

Ano, jsou.

Co budu k vyřízení SMS půjčky potřebovat?

Samozřejmě mobilní telefon, občanský průkaz a číslo bankovního účtu.

Co bych měl SMS půjčkou financovat?

To je na vás, ale mohl by to být neočekávaný výdaj, na který nejste dostatečně připraveni. Důvodem k půjčce by rozhodně neměl být nákup nové elektroniky nebo věcí, na které by jste si bez problémů za pár měsíců našetřili.

Autor článku

 
 
Autor článku: Pavel Štich

Pavel Štich

Finance jsou moje hobby. Moc rád sepisuji a zveřejňuji články z bankovního i nebankovního sektoru. Koncem roku 2018 jsem úspěšně složil odborné zkoušky pro poskytování a zprostředkování spotřebitelského úvěru jiného než na bydlení. Více zde

 

Máte zájem o půjčku?

 
 

INTERSTORE CAPITAL s.r.o. IČO: 05459745;

sídlem Praha 1, Staré Město, Rybná 716/24, PSČ 110 00, SZ: C 263986 vedená

u Městského soudu v Praze

© 2019 Creditka.cz

Facebook
 
YouTube
 
Google+
 
 
 
 
Tato stránka je zabezpečena pomocí SSL

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2019 Creditka.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.