Stránka je zabezpečena pomocí SSL

Rychlá půjčka bez doložení příjmu

 

Skvělá nabídka, která se prostě neodmítá. Půjčit si dva nebo tři tisíc korun, to vše během krátké chvilky, a navíc za mimořádně výhodných podmínek. Rychlá půjčka bez doložení příjmu je už prostě taková, zvykněte si na ni! Minimum administrativy a maximum výhod, přesně tak to dnes funguje. Nebankovní cesta, kterou zvolíte pro svůj menší úvěr, je rozhodně dobrou volbou. Peníze tak můžete mít na svém bankovním účtu ještě týž den, kdy jste si o ně oficiálně požádali – a podobnou rychlost jistě nic nenahradí. Přeci nebudete kvůli několika tisícům korun chodit do banky, kde vyřízení trvá opravdu velmi dlouho, že?

Nejde skutečně o nic složitého

Pár osobních údajů a kliknutí myši, nic více skutečně není zapotřebí. Půjčit si peníze nebankovní cestou je rychlé, bezpečné a velmi efektivní. Nemusíte se starat o splátkový kalendář, protože splátka bude jen jedna – u mikroúvěrů velmi vítaná záležitost. Žádný trvalý příkaz v bance nebo internetovém bankovnictví, který někdy může vyjít i na pořádný poplatek. V ohledu nebankovních půjček ale poplatky nečekejte, vše je zcela zdarma – hradíte jen a pouze úrok, se kterým jste byli plně seznámeni ještě před schválením. Podmínky jsou jasně definované předem a jsou samozřejmě zcela neměnné.

Žádné riziko, žádné poplatky, co si ještě přát více, že? Nabídka na trhu je také mimořádně široká, dokonce si můžete vybírat z několika desítek různých poskytovatelů. Firmy, které mají za sebou odpovídající historii a jsou často léty prověřené. Možná máte ve svém nejbližším okolí také někoho, kdo si půjčku sjednal zrovna u nich – tak se neváhejte zeptat na reference. Možná dostanete zajímavý tip, možná si budete o poznání jistější, že je vše v naprostém pořádku a u konkrétního poskytovatele získáte tu nejlepší možnou nabídku na aktuálním trhu.

rychlá půjčka bez doložení příjmu

Bohatá nabídka je naprostá sázka na jistotu

Rychlá půjčka bez doložení příjmu rovná se stoprocentní jistota, že se nezklamete. Pouze několik málo osobních údajů! Vždyť postačí jméno, příjmení, adresa trvalého bydliště a kontaktní údaje jako je telefonní číslo nebo emailová adresa (a pochopitelnou nezbytností je číslo bankovního účtu, kam půjčka ve finále poputuje). Diskrétnost je tedy na maximu možného. Naprosto nikoho ve světě nebankovních půjček nezajímá, s kým žijete nebo jak velký máte byt v osobním vlastnictví. To jsou až moc intimní údaje, které se jednoduše ve slušné společnosti nevyzvídají. Nebankovním poskytovatelům by něco podobného vlastně ani k ničemu zásadnímu nebylo.

Poplatky jako například za sjednání půjčky nebo vedení úvěrového účtu, ty dříve činily třeba i sto korun měsíčně. V dnešní době jsou ale zpravidla škrtány a je tomu tak určitě dobře! Kdo by o ně vlastně stál, že? Podobné poplatky každého jen zatěžují. Navíc, půjčka s nimi byla o poznání dražší a nepřehlednější. Pokud platíte jen a pouze dohodnutý úrok, je to tak mnohem lepší. Máte jasný přehled, o kolik přeplatíte jistinu, stačí jen použít klasickou násobilku a ukazatel RPSN (roční procentní sazby nákladů).

Tak vidíte, drobná půjčka je opravdu snadná – stejně jako nádech a výdech – možná ještě snazší. Navíc, pro stálé klienty mají nebankovní společnosti připraveny různé výhody, jako je například první půjčka zdarma. Právě proto je rychlá půjčka bez doložení příjmu tak populární napříč všemi věkovými a sociálními skupinami. Vždycky má totiž něco navíc, třeba zajímavou dodatečnou slevu na úrocích při opakované žádosti. Potom dostanete produkt ještě o poznání výhodněji, tudíž – není třeba snad ani nic dalšího zvažovat. Prostě je to sázka na absolutní jistotu a nic jiného.

Jednou ze zajímavých možností, kde si výhodně půjčit, je například XXL Credit, rychlá půjčka až do výše 4500 korun na dobu třiceti dnů.

Autor článku

 
 
Autor článku: Pavel Štich

Pavel Štich

Finance jsou moje hobby. Moc rád sepisuji a zveřejňuji články z bankovního i nebankovního sektoru. Koncem roku 2018 jsem úspěšně složil odborné zkoušky pro poskytování a zprostředkování spotřebitelského úvěru jiného než na bydlení. Více zde

 

Máte zájem o půjčku?

 
 

INTERSTORE CAPITAL s.r.o. IČO: 05459745;

sídlem Praha 1, Staré Město, Rybná 716/24, PSČ 110 00, SZ: C 263986 vedená

u Městského soudu v Praze

© 2019 Creditka.cz

Facebook
 
YouTube
 
Google+
 
 
 
 
Tato stránka je zabezpečena pomocí SSL

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2019 Creditka.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.