Rychlá půjčka do výplaty bez registru

Rychlá půjčka do výplaty bez registru

Online rychlá půjčka do výplaty bez registru. Je vůbec možná? Ano je, ale ne každá společnost ji opravdu poskytuje. Stále více lidí se dostává do registru dlužníků zbytečně a to jen kvůli tomu, že pozapomněli uhradit účty. Velmi často slýcháváme, že jen díky 100,- se tam lidé dostali a poté museli požádat o výmaz z registru.Možná si říkáte, tohle se mně stát nemůže, ale může. Stačí jen, aby jste byli v prodlení se splácení 2 měsíce po sobě až tam můžete být.

Lidé si vůbec neuvědomují, že si tím zavřou cestu k bankovní půjčce a tu nebankovní budou hledat dlouho. Většina dlužníků si myslí, že se z registru dostanou ihned po zaplacení dlužné částky, ale není to přesné, protože v záznamech můžete být ještě 2 – 3 roky poté!

Jak se dostat z registru dlužníků?

V první řadě musíte zjistit komu vlastně dlužíte = vůči jaké společnosti. Poté je potřebné ihned uhradit veškerý dluh. Bohužel musíte i s veškerými úroky. Pokud jste s danou společností měli podepsanou nějakou smlouvu musíte ji neprodleně zrušit. Když vám byla rychlá půjčka poskytnuta souhlasili jste se zpracováním osobních údajů (firma může s vašimi údaji nakládat) toto oprávnění ji musíte odebrat. Poté musíte kontaktovat přímo registr dlužníků Solus, který najdete na internetu.

Pokud stále nedojde k vymazání z registru obraťte se ihned na Úřad pro ochranu osobních údajů. V nejhorším případě se obraťte na soud.

Rychlá půjčka do výplaty bez registru

Pokud jste ještě neuhradili částku, aby jste se ze solusu dostali, nemůžete nebo potřebujete velkou půjčku, aby jste splatili ty předchozí můžete se obrátit na nebankovní společnosti, které vám mohou pomoci. Poskytují takzvanou konsolidaci půjček pro problémové klienty. Pokud potřebujete jen malou částku do 15 000 Kč neměla by být rychlá půjčka do výplaty bez registru žádným problémem. Obvykle není nutné dokládat své příjmy formou výpisu nebo výplatní páskou.

Rychlá půjčka do výplaty bez registru
5 (100%) 6 hlasů

Další články