Stránka je zabezpečena pomocí SSL

Rychlá půjčka do výplaty bez registru

 

Online rychlá půjčka do výplaty bez registru. Je vůbec možná? Ano je, ale ne každá společnost ji opravdu poskytuje. Stále více lidí se dostává do registru dlužníků zbytečně a to jen kvůli tomu, že pozapomněli uhradit účty. Často slýcháváme, že jen díky sto koruně se tam tito "dlužníci" ocitli a poté byli nuceni požádat o výmaz z registru. Možná si říkáte, tohle se mně stát nemůže, ale může. Stačí jen, aby jste byli v prodlení 2 měsíce po sobě a už máte problém.

Lidé si vůbec neuvědomují, že si tím zavřou cestu k bankovní půjčce a tu nebankovní budou hledat dlouho. Většina z nich si myslí, že se z registru dostanou ihned po zaplacení dlužné částky, ale není tomu tak, protože v záznamech můžete být ještě 2 – 3 roky poté!

Jak se dostat z registru dlužníků?

V první řadě musíte zjistit komu vlastně dlužíte = vůči jaké společnosti vznikl finanční závazek. Poté je potřeba ihned uhradit veškerý dluhy, samozřejmě i s veškerými úroky. Pokud jste s danou společností měli podepsanou nějakou smlouvu musíte ji neprodleně zrušit. Když vám byla rychlá půjčka poskytnuta souhlasili jste se zpracováním osobních údajů (firma může s vašimi údaji nakládat) toto oprávnění ji musíte odebrat. Poté musíte kontaktovat přímo zájmové sdružení SOLUS.

Pokud stále nedojde k vymazání z registru odvolejte se ihned na Úřad pro ochranu osobních údajů. V nejhorším případě se obraťte na soud.

AKTUALIZACE: Nebankovní společností musejí ze zákona nahlížet do registru dlužníků

rychlá půjčka do výplaty bez registru

Rychlá půjčka do výplaty bez registru

Nejste schopni uhradit částku, aby jste se ze SOLUSU dostali? Můžete se obrátit na nebankovní společnosti, které vám mohou pomoci. Například XXLCredit zprostředkovává takzvanou konsolidaci půjček pro problémové klienty. Pokud potřebujete jen malou částku do 15 000 Kč neměla by být rychlá půjčka do výplaty bez registru žádným problémem. Co budu k takovému úvěru potřebovat? Připravte si:

 • mobilní telefon s předvolbou +420
 • platný občanský průkaz
 • bankovní účet (který je veden na vaše jméno)
 • potvrzení o příjmu
 • výpis z bankovního účtu za poslední 2 - 3 měsíce

Výhody rychlé půjčky do výplaty bez registru

 • není nahlíženo do bankovních ani nebankovních registrů
 • peníze jsou bleskově převedeny na váš účet
 • možnost prodloužení doby splatnosti o několik dnů
 • sezónní akce a slevy

Nevýhody rychlé půjčky do výplaty bez registru

 • tento typ úvěrů je dražší
 • možné poplatky za správu půjčky
 • vysoké přeplatky

Pro koho je rychlá půjčka do výplaty bez registru určena?

Z názvu je jasné, že především těm, jejichž platební historie není zrovna ideální, ale beze sporu by to měli být takoví klienti, kteří dokážou doložit stabilní příjem. O úvěr MicroCredit často usilují i živnostníci nebo maminky na mateřské dovolené, či studenti.  

Autor článku

 
 
Autor článku: Pavel Štich

Pavel Štich

Finance jsou moje hobby. Moc rád sepisuji a zveřejňuji články z bankovního i nebankovního sektoru. Koncem roku 2018 jsem úspěšně složil odborné zkoušky pro poskytování a zprostředkování spotřebitelského úvěru jiného než na bydlení. Více zde

 

Máte zájem o půjčku?

 
 

INTERSTORE CAPITAL s.r.o. IČO: 05459745;

sídlem Praha 1, Staré Město, Rybná 716/24, PSČ 110 00, SZ: C 263986 vedená

u Městského soudu v Praze

© 2019 Creditka.cz

Facebook
 
YouTube
 
Google+
 
 
 
 
Tato stránka je zabezpečena pomocí SSL

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2019 Creditka.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.