Stránka je zabezpečena pomocí SSL

Rychlá půjčka do výplaty

 

Co se dnes netočí kolem peněz. Ať už si říká každý co chce peníze prostě potřebujeme. Někdo jich má víc než dost a někteří žijí od výplaty k výplatě. Většina lidí pouze chce fungující rodinu a vztah se svou přítelkyní nebo přítelem. Finance v těchto vztazích hrají poměrně velkou roli. Vyřeší taková rychlá půjčka do výplaty naše starosti a nebo spíše uškodí? To vám sdělí Creditka.

Půjčka do výplaty od přátel

Vždy je dobré, když rodina drží při sobě a vzájemně si při potížích pomůže, ale ne každý má takové štěstí. Mnohdy nastává období, kdy si musíme pomoci sami. Rodina nám pokaždé pomoci nemůže, pokud máte dobré přátele obraťte se na ně, ale ne každý má žaludek na to, aby neustále své kamarády žádal o peníze.

Rychlá bankovní půjčka do výplaty

Máte na výběr z mnoha půjček. Ještě předtím nežli si nějakou vezmete je velmi dobré se naučit hospodařit s financemi. Važte si jich, neutrácejte za zbytečnosti. Každý měsíc si dávejte na stranu nějaké ty drobné. Možná si říkáte, že je to hloupost, ale je velmi dobré si vytvořit vlastní “fond” po kterém můžete sáhnout, když je nejhůř. Takový finanční polštářek.

rychlá půjčka do výplaty

Pokud jste své rezervy už vyčerpali nezoufejte. Stále si můžete vzít půjčku. Máte dvě možnosti půjčku v bance nebo je zde rychlá půjčka do výplaty. Úvěr v bance je velmi mediálně podporován  tím, že dají půjčku každému, ale nenechte se zmást. Je to přesně naopak. Pokud podnikáte je velmi těžké úvěr získat. Pokud jste na mateřské dovolené, důchodce, student nebo nezaměstnaný můžete na půjčku také zapomenout. Nejvíce si lidé stěžují, že nedostanou půjčku, i když pracují. Často jsou ve zkušební době a těmto lidem banky jednoduše nepůjčí.

Nebankovní půjčka do výplaty

Rychlá půjčka do výplaty může být to, co vám vytrhne trn z paty. Pokud potřebujete jen několik tisícovek je to nejrychlejší a nejjednodušší řešení. Důkazem toho je XXLCredit. K získání této půjčky nebudete potřebovat téměř nic. Pouze mobilní telefon, email, bankovní účet a stálý příjem. Peníze jsou velmi často převedeny na váš bankovní účet ihned po schválení vaší žádosti.

Výhody rychlé půjčky do výplaty

  • rychlé peníze před výplatou
  • pokrytí nečekaných výdajů
  • možnost prvního úvěru s 0 % úroky
  • vyplacení do několika mála minut

Nevýhody rychlé půjčky do výplaty

  • stejná cena půjčky i při předčasném splacení
  • finance pouze na měsíc
  • vyplacení pouze na bankovní účet
  • nebezpečí dluhové pasti

Rizika spojená s rychlou půjčkou do výplaty

To, že peníze obdržíte ihned je vykoupeno tím, že za několik dnů budete nuceni uhradit mnohem vyšší sumu, což vytváří na dlužníky poměrně vysoký tlak, který není vůbec příjemný. Takový klient má posléze problém se zaplacením, každý den po splatnosti se tato částka navyšuje. Zbrklá řešení uvalují mnoho lidí do dluhových pastí, ze kterých nikdy nevede lehká cesta.

Kde rychlou půjčku do výplaty získat?

Nejlepší nabídky nebankovních půjček bývají takové, kterou jsou zcela nezávazné, stejně tomu tak je na webu MicroCredit, kde může každý zažádat až o 300 000 Kč na 84 měsíců bez zástavy a ručitele.

Autor článku

 
 
Autor článku: Pavel Štich

Pavel Štich

Finance jsou moje hobby. Moc rád sepisuji a zveřejňuji články z bankovního i nebankovního sektoru. Koncem roku 2018 jsem úspěšně složil odborné zkoušky pro poskytování a zprostředkování spotřebitelského úvěru jiného než na bydlení. Více zde

 

Máte zájem o půjčku?

 
 

INTERSTORE CAPITAL s.r.o. IČO: 05459745;

sídlem Praha 1, Staré Město, Rybná 716/24, PSČ 110 00, SZ: C 263986 vedená

u Městského soudu v Praze

© 2019 Creditka.cz

Facebook
 
YouTube
 
Google+
 
 
 
 
Tato stránka je zabezpečena pomocí SSL

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2019 Creditka.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.