Stránka je zabezpečena pomocí SSL

Rychlá půjčka ihned na účtě

 

Jakmile se začíná mladý člověk starat sám o sebe zjistí, že živost není tak bezstarostný jako na střední, či vysoké škole. Není snadné zařídit si vlastní bydlení a nebo sehnat nějaký slušný podnájem. Výdaje na živobytí se navýší až na několik tisíc, což může být pro čerstvého absolventa značný šok. Stojí za to nějaká půjčka a nebo je lepší to nějak překousnout, to vám v tomto článku sdělí Creditka

Rychlá půjčka ihned před výplatou

Nastoupili jste do nového zaměstnání, ale chybí vám peníze před první výplatou? To je poměrně častý jev. Existuje půjčka ve zkušební době? Na první pohled se může zdát, že vám jakákoli nebankovní společnost peníze poskytne, ale opak bývá pravdou. Všichni po vás budou vyžadovat potvrzení o příjmu, s tím by nebyl tak velký problém, do práce přece chodíte, ale? Ano má to jedno ale a tím je, že vyžadován i výpis z bankovního účtu a to za poslední tři měsíce. Z těchto záznamů musí být patrné, že jste za každých 30 dnů obdržel/a výplatu. 

Snažte se toto období nějak přečkat a nebo požádat přátele a finanční výpomoc a o úvěr zažádejte raději až po uplynutí zkušební doby. Až se tak stane nemělo by vám nic bránit k tomu, abyste peníze získali.

rychlá půjčka ihned na účtě

Rychlá půjčka ihned bez poplatků

Také vám naskakuje kopřivka, když slyšíte slovo "poplatky"? Nejste jediní komu vadí. Právě proto vznikly nebankovní půjčky bez poplatků? Co to znamená? Zažádáte o úvěr, ten je vyplacen na vaše konto, ale po uplynutí doby splatnosti zaplatíte pouze tolik, kolik jste si půjčili. To nezní špatně, co myslíte? Asi si řeknete, není v tom nějaký háček? Není, jediné, co musíte splnit je, že dlužnou částku odešlete na účet společnosti včas. Kde na takovou půjčku narazit? Doslova na každém roh, ale pozor, aby jste na tuto službu měli nárok musíte být novými klienty.

Výhody rychlých půjček ihned

 • okamžité řešení finančních problémů
 • půjčka bez poplatků s 0 % úrokem
 • částku lze využít na cokoli
 • až 85 % žadatelů uspěje

Nevýhody rychlých půjček ihned

 • úroky a RPSN jsou mnohem vyšší než u bankovních půjček
 • finanční zátěž až na několik let
 • riziko předlužení

Jak a kde o rychlou půjčku ihned požádat?

Není to nic těžkého, postačí si vybrat toho správného poskytovatele nebo zprostředkovatele jako je například MicroCredit.

 1. Vyberte variantu půjčky a zadejte kontaktní email
 2. klikněte na tlačítko "odeslat"
 3. Vyplňte údaje o půjčce, kontaktní údaje a kam zaslat peníze
 4. Klikněte na tlačítko "odeslat"
 5. Vyčkejte
 6. Pravděpodobně obdržíte SMS kód, který musíte potvrdit vepsáním do kolonky
 7. Budete kontaktováni operátorem
 8. Obdržíte nabídku
 9. Je na vás jak se rozhodnete (celá služba je zdarma)

Nejčastější dotazy k rychlým půjčkám ihned

Musím být zletilý, aby mi byla půjčka schválena?

Ano, minimální věková hranice činí 18 let, ale může to být i více.

Potřebuji rychlou půjčku do 300 000 Kč, kde o ni zažádat?

Doporučujeme zkusit XXLCredit.

Mám na výběr mezi bankovní a nebankovní půjčkou, kterou by měl zvolit?

Záleží na přesných parametrech jednotlivých nabídek, ale bankovní půjčky bývají výhodnější.

Autor článku

 
 
Autor článku: Pavel Štich

Pavel Štich

Finance jsou moje hobby. Moc rád sepisuji a zveřejňuji články z bankovního i nebankovního sektoru. Koncem roku 2018 jsem úspěšně složil odborné zkoušky pro poskytování a zprostředkování spotřebitelského úvěru jiného než na bydlení. Více zde

 

Máte zájem o půjčku?

 
 

INTERSTORE CAPITAL s.r.o. IČO: 05459745;

sídlem Praha 1, Staré Město, Rybná 716/24, PSČ 110 00, SZ: C 263986 vedená

u Městského soudu v Praze

© 2019 Creditka.cz

Facebook
 
YouTube
 
Google+
 
 
 
 
Tato stránka je zabezpečena pomocí SSL

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2019 Creditka.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.