Stránka je zabezpečena pomocí SSL

Rychlá půjčka online

 

Doba pokročila dopředu a dnes je všechno mnohem rychlejší, než kdy dřív. Platí to dokonce i o úvěrech. To, co bylo dříve záležitostí zdlouhavého zařizování, je otázkou několika minut. Žádné fronty na pobočkách bank ani nebankovních společností vystávat nemusíte, protože existuje i online cesta, kterou vám Creditka poodhalí. Rychlá půjčka online se stala oblíbeným produktem, který postupem času vyhledává a využívá čím dál tím více klientů. Jistě, téměř ve všech případech ji poskytují nebankovní společnosti, na stranu druhou, pokud jejich služeb využijete s rozvahou, nejde o žádné velké riziko.

Rychlá půjčka do výplaty online

V posledních několika letech zažily výrazný boom takzvané mikropůjčky. Někdy se jim také lidově přezdívá půjčky do výplaty a jejich účel je jasný. Společnost vám půjčí menší finanční obnos, typicky kolem pěti tisíc korun, a to na krátké období. Výpůjční doba zpravidla nepřesahuje 30 dnů. Proto se u těchto půjček nemůžete řídit povinně uváděným údajem RPSN, protože ten označuje roční náklady a logicky se jedná o obrovské částky, klidně i v řádu několika stovek procent. Ovšem při přepočtu na výpůjční dobu, tedy již zmíněný měsíc, je už částka mnohem únosnější.

Navíc, pokud byste měli se splacením celé částky problém, většina společností umožňuje odložení splatnosti. Jednoduše zaplatíte smluvně stanovený prodlužovací poplatek a splatnost se vám protáhne o další období. Takto to můžete u některých společností odložit splatnost klidně i několikrát po sobě. A poplatek stále nebude nijak vysoký, takže jde o doplňkovou službu, která někdy opravdu přijde více než vhod.

rychlá půjčka online

Rychlá půjčka - online srovnání

Jedním z mnoha hráčů na trhu rychlých malých půjček je například srovnávač MicroCredit. Ten vám do výplaty zprostředkuje 500 až 20 000 korun. Můžete si vybrat dobu splatnosti od jednoho do třiceti dnů. Výhodou je bleskový převod peněz. V případě schválení žádosti máte peníze na účtu do patnácti minut. A podmínky pro získání? Ty jsou zde opravdu minimální. Rychlá půjčka online toho moc nechce! Stačí být starší osmnácti let, mít české státní občanství, samozřejmě trvalý pobyt v ČR a stálý příjem, který můžete doložit. 

Ale online půjčka nemusí znamenat jen pár tisíc chybějících do výplaty. Přes internet si můžete půjčit i větší částku. Takovou možnost nabízí třeba XXLCredit, až 300 tisíc korun, na dlouhých 84 měsíců.

Výhody rychlé online půjčky

  • nemusíte navštěvovat banku
  • dostupná finanční výpomoc
  • některé společnosti vyplácejí peníze i o víkendu 
  • vyřízení do několika minut přes internet

Nevýhody rychlé online půjčky

  • úroková sazba
  • RPSN je vysoké

Nejčastější dotazy k rychlým online půjčkám

Může záznam v registru ovlivnit to, zda půjčku dostanu nebo ne?

Ano, může.

Jak velkou částku mi mohou nebankovní společnosti poskytnout bez zástavy nemovitosti?

To je individuální, ale může to být až několik stovek tisíc.

Co to znamená, že půjčka byla předschválena?

K získání hotovosti vám chybí už jen pár kroků, může to být odeslání výpisu z účtu, popřípadě výplatní pásky.

Mohou o spotřebitelský úvěr žádat i právnické osoby?

Nikoli, tento typ úvěru je určen jen pro fyzické osoby.

Autor článku

 
 
Autor článku: Pavel Štich

Pavel Štich

Finance jsou moje hobby. Moc rád sepisuji a zveřejňuji články z bankovního i nebankovního sektoru. Koncem roku 2018 jsem úspěšně složil odborné zkoušky pro poskytování a zprostředkování spotřebitelského úvěru jiného než na bydlení. Více zde

 

Máte zájem o půjčku?

 
 

INTERSTORE CAPITAL s.r.o. IČO: 05459745;

sídlem Praha 1, Staré Město, Rybná 716/24, PSČ 110 00, SZ: C 263986 vedená

u Městského soudu v Praze

© 2024 Creditka.cz

Facebook
 
YouTube
 
Google+
 
 
 
 
Tato stránka je zabezpečena pomocí SSL

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2024 Creditka.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.