Rychlá půjčka online

 Rychlá půjčka online

Doba pokročila výrazně dopředu a dnes je všechno mnohem rychlejší, než kdy dřív. Platí to dokonce i o půjčkách. To, co bylo dříve záležitostí zdlouhavého zařizování, může být dnes otázkou pouhých několika málo kliknutí. A navíc už v mnoha případech ani není složité jí získat. Taková rychlá půjčka online může být vaše do pár minut.

Rychlá půjčka online se stala oblíbeným produktem, který postupem času vyhledává a využívá čím dál tím více klientů. Jistě, téměř ve všech případech takový produkt nabízejí pouze nebankovní společnosti, na stranu druhou, pokud jejich služeb využijete s rozvahou, nejde o žádné riziko.

Na pár dnů i na pár let

V posledních několika letech zažily výrazný boom takzvané mikropůjčky. Někdy se jim také lidově přezdívá půjčky do výplaty a jejich účel je jasný. Společnost vám půjčí menší finanční obnos, typicky kolem pěti tisíc korun, a to na krátké období. Výpůjční doba zpravidla nepřesahuje 30 dnů. Proto se u těchto půjček nemůžete řídit povinně uváděným údajem RPSN, protože ten označuje roční náklady a logicky se jedná o obrovské částky, klidně i v řádu několika stovek procent. Ovšem při přepočtu na výpůjční dobu, tedy již zmíněný měsíc, je už částka mnohem únosnější.

Navíc, pokud byste měli se splacením celé částky problém, většina společností umožňuje odložení splatnosti. Jednoduše zaplatíte smluvně stanovený prodlužovací poplatek a splatnost se vám protáhne o další období. Takto to můžete u některých společností odložit splatnost klidně i několikrát po sobě. A poplatek stále nebude nijak vysoký, takže jde o doplňkovou službu, která někdy opravdu přijde více než vhod.

Peníze snadno a rychle: rychlá půjčka online

Jedním z mnoha hráčů na trhu rychlých malých půjček je například společnost Creditka.cz. Ta vám do výplaty půjčí 500 až 4500 korun. Můžete si vybrat dobu splatnosti na dobu od jednoho do třiceti dnů. Výhodou je bleskový převod peněz. V případě schválení žádosti máte peníze na účtu do patnácti minut. A podmínky pro získání? Ty jsou zde opravdu minimální. Rychlá půjčka online toho moc nechce! Stačí být starší osmnácti let, mít české státní občanství a samozřejmě trvalý pobyt v ČR, to je vlastně vše. Nemusíte být nutně v zaměstnaneckém poměru, nikdo nebude zkoumat vaše současné příjmy, a nikdo nebude dokonce nahlížet ani do registrů dlužníků, což je někdy docela potupné. První půjčku navíc dostanete s nulovým úrokem. Stačí jen splnit podmínky – tedy splatit půjčku včas do určitého data.

Ale online půjčka nemusí znamenat jen pár tisíc chybějících do výplaty. Přes internet si můžete půjčit i větší částku. Takovou možnost nabízí třeba společnost XXLCredit.cz, která se honosí sloganem “pořádně velká půjčka pro každého.” A opravdu, nabízí až 300 tisíc korun, které po vás bude chtít splatit nejpozději do 72 měsíců.

Opravdu má šanci každý?

Na oplátku se po vás chce jen pár maličkostí – abyste byli zletilá osoba, abyste měli české občanství a trvalou adresu na území České republiky. Vyžadováno je ještě vlastnictví bankovního účtu a mobilního telefonu. A to je vše.

K získání půjčky stačí málo. Jednoduše vyplníte formulář všemi požadovanými údaji a počkáte na vyhodnocení žádosti. Ptáte se, kdy a komu budete dokládat své příjmy? Přemýšlíte, jak odůvodníte, na co potřebujete takhle velkou částku? Stahuje se vám duše z obavy, že kvůli starému záznamu v registru vám půjčku zamítnou? Hoďte starosti za hlavu, tohle u XXLCredit.cz nikdo neřeší. půjčka online je tak pořádně rychlá! Nemusíte na nic čekat – než si stihnete uvařit kávu, tak prostě bude hotovo. Žádné prodlevy tu nejsou k mání, zkrátka vyřízení je blesková záležitost pro každého klienta, bez ohledu na jeho věk nebo sociální postavení.

Rychlá půjčka online
4.8 (96.67%) 6 hlasů

Další články