Stránka je zabezpečena pomocí SSL

Rychlá půjčka bez registru

 

Termín výplaty v nedohlednu, ale vy musíte zaplatit složenky, které jsou už tak po splatnosti? Asi nepoběžíte k sousedovi s žádostí o peníze. Je k mání nějaké jiné, diskrétní řešení? Z bryndy vás vytáhne rychlá půjčka před výplatou, která zalepí tuto finanční trhlinu, sice jen na pár dní, ale přece. Jsou tyto úvěry skutečně bezpečné? Čtěte v dnešním blogu, který publikuje Creditka

Rychlá půjčka před výplatou ihned na účet

Bez rizika, transparentně, výhodně – tedy se zajímavým úrokem. Dočkat se můžete klidně všech výhod najednou. Na našem trhu je nabídka skutečně široká. Aneb, v Čechách se půjčuje opravdu skvěle. Potřebujete tři tisíce? Pět tisíc? Ale klidně i sto nebo dvě stě tisíc korun, protože chystáte otevřít vlastní obchod nebo dílnu? Nic z toho nebude samozřejmě nijak zásadním problémem, půjčit si můžete doslova během jediného odpoledne. Mezi takovou nabídku se hravě vejde i klasická půjčka, která vám má pomoci přečkat nepříjemné období, kdy na kontě není skoro ani koruna a termín výplaty je ještě relativně daleko.

Rychlá půjčka před výplatou od XXLCredit

Když nejsou peníze a čeká se na výplatu, tak je doslova každá hodina drahá. Ovšem, u XXLCredit nebudete čekat ani celou hodinu. Vyřízení celé záležitosti zabere maximálně patnáct minut.To rozhodně není planý žert, ale skutečná realita. Půjčit si můžete od 500 do 20 000 korun, takže částka do výplaty bude rozhodně dostačovat – za podobnou sumu vyjde šetrná domácnost klidně i celý měsíc. A všechny dlužné peníze se jednoduše splatí z další výplaty, kdyby nastal nějaký problém, je tu možnost odkladu splátek – to není navíc žádná novinka, jde o službu, kterou standardně poskytuje většina zprostředkovatelů krátkodobých úvěrů. Není se tedy čeho bát, pokud nemáte aktuálně na splacení, svět se přeci nezboří.

rychlá půjčka bez registru

Podmínky pro získání rychlé půjčky před výplatou

Klasická rychlá půjčka před výplatou je podložena mimořádně jednoduchou smlouvou, která se vejde jen na jediný list formátu A4. To samozřejmě ušetří spoustu času, nakonec – jsou potřeba jen základní informace, nejde o hypoteční úvěr, takže se pravidla nemusí brát nijak přísně. Poskytnete pouze několik osobních údajů, a to v zásadě ty, které opíšete ze svého občanského průkazu.

Bude se prověřovat ani registr dlužníků. Do něj se často mnoho lidí dostane třeba jen kvůli nezaplacené menší složence, z principu – a cesta ven je zdlouhavá a ošemetná. Pokud však v některém z registrů figurujete, je možné, že nedostanete půjčku nejen v bance, i některé nebankovní společnosti si prověřují potenciální klienty. Neopomeňte si připravit:

  • mobilní telefon a email
  • občanský průkaz
  • bankovní účet
  • potvrzení o příjmu a výpis z bankovního účtu

Otázky žadatelů k rychlé půjčce před výplatou

Všude, kde jsem žádal byla moje žádost o půjčku zamítnuta, už nevím kde to zkusit, poradíte mi?

Vyzkoušejte MicroCredit a získejte až 300 000 Kč na 7 let.

Jak zvýším své šance na to, aby mi byla půjčka schválena?

Mějte stálé zaměstnání a také plaťte veškeré finanční závazky včas. Budujte si pozitivní platební historii.

Jakými způsoby jsou rychlé půjčky vypláceny? 

Převodem na účet, hotovostně na pobočce a nebo v trafikách, či čerpacích stanicích.

Autor článku

 
 
Autor článku: Pavel Štich

Pavel Štich

Finance jsou moje hobby. Moc rád sepisuji a zveřejňuji články z bankovního i nebankovního sektoru. Koncem roku 2018 jsem úspěšně složil odborné zkoušky pro poskytování a zprostředkování spotřebitelského úvěru jiného než na bydlení. Více zde

 

Máte zájem o půjčku?

 
 

INTERSTORE CAPITAL s.r.o. IČO: 05459745;

sídlem Praha 1, Staré Město, Rybná 716/24, PSČ 110 00, SZ: C 263986 vedená

u Městského soudu v Praze

© 2019 Creditka.cz

Facebook
 
YouTube
 
Google+
 
 
 
 
Tato stránka je zabezpečena pomocí SSL

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2019 Creditka.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.