Stránka je zabezpečena pomocí SSL

Rychlá půjčka pro důchodce

 

Velmi často to jsou důchodci a maminky na mateřské dovolené, kdo mají finanční potíže. Tito lidé zůstávají sami odkázáni sami na sebe. Pomoc mohou hledat jen u svých přátel a to je velmi často velmi ponižující a velmi těžké. Ale naštěstí existuje rychlá půjčka pro důchodce a maminky na mateřské, která může pomoci s finančním trápením.

Důchodci jsou velmi často cílem podvodníků a šejdířů na to je potřeba dát si velký pozor. Hlavně na podomní prodejce a “plynaře” kteří vám chtějí ukrást veškeré vaše úspory. Podomní prodej je už ve většině městech zakázán, Další akcí, kde jsou staří lidé nevědomky okrádáni jsou takzvané předváděcí akce. Zpočátku vypadá vše velmi lákavě. Pojeďte se najíst a dostanete mnoho hodnotných dárků s malou předváděcí akcí. Opak je pravdou. Na důchodci je cílen psychický nátlak, který je velmi intenzivní až jim nezbývá než si koupit hrnce za X desítek tisíc.

rychlá půjčka pro důchodce

Mnoho lidí se na tyto akce vrací i když jsou svou rodinou a okolím varováni. Mnohdy si musejí brát půjčky, které nejsou výhodné a dostávají se do velmi složitých situací v některých případech mohou skončit i na ulici.

Rychlá půjčka pro důchodce, které se vyplatí

Pokud vybíráte online půjčku je dobré, aby vám s tím pomohly například vaše děti. Rychlá půjčka pro důchodce by měla být jednoduchá především její sjednání by se mělo obejít bez zbytečných průtahů. Je dobré zvolit takovou půjčku, která je zcela zdarma. Většinou jsou to online půjčky jen do 10 000 Kč, ale i taková částka může mnoho lidem pomoci. U větších půjček by nemělo být velké RPSN. Je dobré, když neplatíte žádné poplatky za vyřízení a případné předčasné splacení.

Půjčky pro důchodce poskytuje mnoho nebankovních společností, ale dávejte si pozor, kterou si vyberete. Mohou vám pomoci recenze a hodnocení ostatních klientů, kteří mají už s danou půjčkou více zkušeností.

Autor článku

 
 
Autor článku: Pavel Štich

Pavel Štich

Finance jsou moje hobby. Moc rád sepisuji a zveřejňuji články z bankovního i nebankovního sektoru. Koncem roku 2018 jsem úspěšně složil odborné zkoušky pro poskytování a zprostředkování spotřebitelského úvěru jiného než na bydlení. Více zde

 

Máte zájem o půjčku?

 
 

INTERSTORE CAPITAL s.r.o. IČO: 05459745;

sídlem Praha 1, Staré Město, Rybná 716/24, PSČ 110 00, SZ: C 263986 vedená

u Městského soudu v Praze

© 2019 Creditka.cz

Facebook
 
YouTube
 
Google+
 
 
 
 
Tato stránka je zabezpečena pomocí SSL

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2019 Creditka.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.