Stránka je zabezpečena pomocí SSL

Rychlá půjčka

 

Vždy je dobré myslet do budoucna. Dávejte si velké cíle a snažte si je plnit. Nakládejte s financemi s rozmyslem, tím že lidé utratí téměř vše ještě před další výplatou svědčí o jejich velké nezodpovědnosti. Rychlý úvěr ještě nemusí znamenat pohromu, ale pokud si ho budete brát příliš často a nebudete jej včas splácet určitě na to jednou doplatíte. Je zde velké riziko, že se dostanete do dluhové pasti, ze které je opravdu velmi těžké se vymanit. Abychom vás jenom nestrašili existuje mnoho společností, které se snaží klientům pomoci formou odložením splátek nebo sloučením všech půjček do jedné.

Rychlá půjčka bez registru

To, že jste z internetového výpisu zjistili, že vás zapsali do registru dlužníků ještě nemusí znamenat, že vám nebude žádný úvěr vyplacen. Půjčky bez registru jsou určeny právě pro toho, kdo jednou klopýtl, ale chystá se to napravit. Asi nedostanete sta tisíce, ale taková suma do 20 000 Kč by vám mohla být schválena.  

Rychlá půjčka online, která pomůže

Nečekané výdaje mohou překvapit každého a v těchto extrémních případech je rychlá půjčka nejrychlejším a nejjednodušším východiskem. Pokud se jedná o malou částku nemusíte se ničeho bát. Zdali je to vaše první zkušenost s nebankovním produktem důkladně si vše promyslete a nebudete mít žádný problém. Mnoho nebankovních společností poskytuje nebankovní nabídky, které jsou zcela bezúročné. Což znamená, že nezaplatíte ani korunu navíc. Online rychlá půjčka může být vaše ještě dnes díky Creditce.

Podmínky pro získání rychlé půjčky

 • zletilost 
 • způsobilost k právním úkonům
 • mobilní telefon a email
 • platný občanský průkaz
 • zdroj příjmů, který je doložitelný
 • potvrzení o příjmu
 • OSVČ - daňové přiznání
 • důchodci výměr důchodu

Výhody rychlých půjček

 • finance budete mít ihned k dispozici
 • vysoká dostupnost
 • zapůjčit si můžete již od 500 Kč
 • vyřízení a správa půjčky z domu
 • nejrychlejší způsob jak se dostat k penězům

Nevýhody rychlých půjček

 • měsíční splátky vás mohou dlouhodobě zatěžovat
 • zaplatíte více než jste si půjčili
 • sankce za porušení úvěrové smlouvy
 • riziko předlužení
rychlá půjčka

Kde se rychlé půjčky obvykle sjednávají

Nejčastěji je to online formou přes internet, což ocení jistě ti, kteří nemají automobil a nebo jsou pohybově omezeni. Další možností je, že úvěrovou smlouvu uzavřete přímo v sídle společnosti. Poslední varianta je, že vás navštíví obchodní zástupce a vyplatí vás na místě. 

Rychlá půjčka ihned na cestu do zahraničí

Umíte hospodařit s penězi? Mnoho Čechů to neumí. Průzkumy dokazují, že jsme národ, který žije od výplaty k výplatě. Někdo by možná namítal, že se těžko hospodaří, když není téměř s čím. To je ale pouze výmluva. Pokud se zeptáte mladého člověka, co chce dělat až dostuduje tak velmi často odvětí, že by chtěl odcestovat do zahraničí a pracovat tam. Jsou v České republice špatné podmínky k žití? Určitě ne, naopak. Potraviny jsou zde jedny z nejlevnějších v celé Evropě. Co se týká bydlení a sociálního zabezpečení jsme opravdu na vysoké úrovni. Nájmy jsou také velmi nízké. Po odcestování zjistí mladý člověk, že režie na bydlení je za hranicemi mnohem nákladnější. Velmi často hledají mladí lidé online úvěry, taková rychlá půjčka jim pomůže pokrýt náklady na cestu.

Jak rychlou půjčku splatit?

Splácíte dlouhodobou půjčku každý měsíc pomocí převodu na účet? Vytvořte si v internetovém bankovnictví trvalý příkaz a zbytečně se nezatěžujte. Peníze můžete také donést přímo na pobočku společnost. Další variantou je zaslání financí pomocí poštovní poukázky, ale to bývá poměrně zdlouhavé.  

Nejčastější otázky k rychlým půjčkám

Jak docílit toho, aby byla rychlá půjčka vyplacena ihned?

Splňte všechny podmínky a ujistěte se, že kód banky je shodný s poskytovatelem spotřebitelského úvěru.

Jsem momentálně nezaměstnaný, dostanu půjčku?

Tím se rapidně snižuje šance na úspěch.

Proč musím platit verifikační poplatek?

Aby nedošlo k administrativní chybě a také se tím snižuje nebezpečí toho, že by si na vás někdo sjednal půjčku.

Co to znamená, když je někde napsáno, že je půjčka zdarma?

Za předpokladu, že splníte všechny podmínky uhradíte v den splatnosti pouze tolik, kolik jste si vypůjčili..

Nemohu si vybrat z tolika nabídek, co mám dělat?

Zkuste si podat nezávaznou žádost na XXLcredit.cz.

Rychlé půjčky nejsou pro každého

Ačkoli jsou opravdu dostupné neznamená to, že by o ně měl usilovat každý. Vyhněte se rychlé půjčce pokud jste přišli o zaměstnání a nebo je váš zdroj příjmů pouze nárazový. Ze sociálních dávek a nebo podpory v nezaměstnanosti budete úvěr splácet hodně těžko. 

Kolik za rychlou půjčku zaplatím?

U těch krátkodobých mnohdy člověk nepřeplatí ani korunu, ale to pouze za předpokladu, že je novým klientem. U částky 4 500 Kč na 30 dnů se výše poplatku pohybuje od 900 Kč do 1 800 Kč. U dlouhodobých úvěrů je to samozřejmě už o něco složitější. Sledujte hlavně úrokovou sazbu a RPSN.

Autor článku

 
 
Autor článku: Pavel Štich

Pavel Štich

Finance jsou moje hobby. Moc rád sepisuji a zveřejňuji články z bankovního i nebankovního sektoru. Koncem roku 2018 jsem úspěšně složil odborné zkoušky pro poskytování a zprostředkování spotřebitelského úvěru jiného než na bydlení. Více zde

 

Máte zájem o půjčku?

 
 

INTERSTORE CAPITAL s.r.o. IČO: 05459745;

sídlem Praha 1, Staré Město, Rybná 716/24, PSČ 110 00, SZ: C 263986 vedená

u Městského soudu v Praze

© 2024 Creditka.cz

Facebook
 
YouTube
 
Google+
 
 
 
 
Tato stránka je zabezpečena pomocí SSL

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2024 Creditka.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.