Stránka je zabezpečena pomocí SSL

Rychlý úvěr

 

Rádi byste provedli rekonstrukci kuchyňské linky a nebo sníte po novém automobilu, ale nemáte po ruce dostatek finančních prostředků na případnou realizaci? Usnadní vám to rychlý úvěr v bance a nebo u nebankovní společnosti. Na některé "věci" se půjčka může skutečně vyplatit. A jaké to jsou? To vám sepíše Creditka.

Rychlý úvěr nebo Crowdfunding?

Odborníci radí, že předtím nežli začnete podnikat je nutné si připravit propracovaný byznys plán udělat průzkum trhu a nakonec se poradit s odborníky. To vše jsou velmi cenné rady, ale těžko začnete s nějakým projektem, když na něj nemáte dostatek financí. Je mnoho možností jak je získat. Tou první, kterou možná neznáte je Crowdfunding. Díky němu začínající společnosti mohou získat nemalé finanční prostředky na rozjetí vlastního byznysu. Na oplátku jim zašlete svůj produkt a nebo dokonce nabídnete podíl v nově vzniklé firmě. Na světe i v České republice fungují severy, které vám toto poskytnou, ale nemyslete si, že je to jen tak. Musíte splnit určitá pravidla, aby mohla být vaše kampaň vystavena na webu. Pokud se nepodaří vybrat dostatek finančních prostředků veškerým investorům se vrátí prostředky, které poslali a vy nezískáte nic. Není lepší rychlý úvěr?

Další možností je přibrat “parťáka”, který vám bude pomáhat a vše budete financovat napůl. To je dvousečná zbraň. Výhodou je, že nebudete na vše sami a budete schopni zvládnout více věcí. Skrytou nevýhodou je to, že se velmi často z dobrých kamarádů stanou “nepřátele”, co si budeme povídat jakmile jde o peníze jdou někteří lidé přes mrtvoly. Kompromisem může být podnikání v rodině.

rychlý úvěr

Rychlý úvěr v bance pro podnikatele?

Bankám se jednoduše moc nechce půjčovat mladým a začínajícím podnikatelům. Proč? Tento člověk většinou nemůže doložit daňové přiznání a nebo jeho příjmy byli v minulých letech příliš nízké. Pokud se vám podaří rychlý úvěr v bance získat gratulujeme. Banky se předhánějí s úrokovou sazbu. Na nabídku úrokové sazby nad 9,9 % určitě nepřistupujte. Rychlé půjčky určené k podnikání poskytují také nebankovní instituce. Nabídky jednotlivých se opravdu velmi liší, proto může trvat déle než narazíte na tu správnou nabídku.

Podnikání s čistým štítem

Je jasné, že je lepší začít s podnikáním bez jakéhokoli úvěru nebo půjčky. Pokud chcete dostat férovou nabídku je důležité, aby jste se i vy prezentovali důstojné. Negativní záznamy v registrech, exekuce a zadluženost vám asi příliš dobrou vizitku neudělají..

Výhody rychlých úvěrů

  • úrokové sazby již od 3,9 %
  • splátkové prázdniny
  • doplňkové služby jako je pojištění proti schopnosti splácet
  • doba splatnosti až několik let
  • expresní čerpání

Nevýhody rychlých úvěrů

  • finanční zátěž navíc
  • půjčka je málokdy schválena začínajícím podnikatelům
  • musíte předložit daňové přiznání

Rychlý úvěr v bance nevyšel?

Nevěště hlavu, bankovní společnosti zamítají formuláře stovky klientům denně. Vyzkoušejte raději web MicroCredit, kde je možné podat nezávaznou žádost během 10 minut.

Autor článku

 
 
Autor článku: Pavel Štich

Pavel Štich

Finance jsou moje hobby. Moc rád sepisuji a zveřejňuji články z bankovního i nebankovního sektoru. Koncem roku 2018 jsem úspěšně složil odborné zkoušky pro poskytování a zprostředkování spotřebitelského úvěru jiného než na bydlení. Více zde

 

Máte zájem o půjčku?

 
 

INTERSTORE CAPITAL s.r.o. IČO: 05459745;

sídlem Praha 1, Staré Město, Rybná 716/24, PSČ 110 00, SZ: C 263986 vedená

u Městského soudu v Praze

© 2019 Creditka.cz

Facebook
 
YouTube
 
Google+
 
 
 
 
Tato stránka je zabezpečena pomocí SSL

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2019 Creditka.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.