Studentská půjčka

Studentská půjčka

Nejen maminky na mateřské dovolené, důchodci nebo nezaměstnání potřebují nějaké finance navíc. Především to jsou i studenti, kteří velmi často žádají o nějakou tu korunu navíc. Studentská půjčka bývá většinou velmi malá. Nejčastěji to jsou půjčky do 5000 Kč, které jsou vyplácené ihned na účet žadatele.

Na co si studenti nejčastěji půjčují? Většinou to jsou pouze drobnosti, protože je známo, že mnoho z nich si přivydělává v kavárnách nebo v obchodních centrech. Nejčastěji použijí peníze na studium, což znamená nákup učebnic a skript. Někdy je to na nájemné a velmi zřídka na zaplacení školného. Občas to může být samozřejmě i nečekaný výdaj.

Studentská půjčka do 10 minut?

Ano, to už není nic neobvyklého. Stačí navštívit například stránky creditka.cz, zde si zvolíte sumu jakou si chcete vypůjčit na jak dlouho a vyplníte krátký formulář. Nemusíte mít obavy, celý je nezávazný a zabezpečený. Veškerá data budou použita pouze za účelem poskytnutí půjčky. K vyplnění tohoto formuláře budete potřebovat: email, telefon, aby jste mohli být kontaktování, občanský průkaz a číslo účtu. Na číslo, které uvedete v žádosti vám budou zaslány peníze ihned po schválení. Jen zmíněný účet musí být na vaše jméno. Na kamarádův nebo účet někoho z rodiny bohužel žádat nelze. Jako zdroj příjmu uveďte student.

Půjčka bohužel není určena pro zahraniční studenty, pouze pro studenty z České republiky.

Výhody půjčky

Studentská půjčka je velmi rychlou variantou jak získat peníze, které nám zrovna chybí. Není potřeba dokládat své příjmy. Je bez náhledu do registru dlužníků. Výsledek se dozvíte ihned na mobilní telefon popřípadě vám přijde email. Studentskou půjčku může využít každý student, který je starší 18-ti let. První půjčku lze získat zcela zdarma a bez zbytečných poplatků za vyřízení. Nemusíte nikam chodit, vše vyřešíte z domu od počítače nebo z chytrého moibilního telefonu. půjčka online

Nevýhody půjčky

Půjčku lze získat pouze, když jste držitelem vlastního bankovního účtu. Samozřejmostí je platný občanský průkaz.

Studentská půjčka
4.8 (96%) 5 hlasů

Další články