Stránka je zabezpečena pomocí SSL

Studentská půjčka

 

Nejen maminky na mateřské dovolené, důchodci nebo nezaměstnání potřebují nějaké finance navíc. Především to jsou i studenti, kteří velmi často žádají o nějakou tu korunu navíc. Studentská půjčka bývá většinou velmi malá. Nejčastěji to jsou půjčky do 5000 Kč, které jsou vyplácené ihned na účet žadatele.

Na co si studenti nejčastěji půjčují? Většinou to jsou pouze drobnosti, protože je známo, že mnoho z nich si přivydělává v kavárnách nebo v obchodních centrech. Nejčastěji použijí peníze na studium, což znamená nákup učebnic a skript. Někdy je to na nájemné a velmi zřídka na zaplacení školného. Občas to může být samozřejmě i nečekaný výdaj.

studentská půjčka

Studentská půjčka do 10 minut?

Ano, to už není nic neobvyklého. Stačí k tomu využít například naše stránky Creditka.cz, zde si zvolíte sumu jakou si chcete vypůjčit na jak dlouho a vyplníte krátký formulář. Nemusíte mít obavy, celý je nezávazný a zabezpečený. Veškerá data budou použita pouze za účelem poskytnutí půjčky. K vyplnění tohoto formuláře budete potřebovat: email, telefon, aby jste mohli být kontaktování, občanský průkaz a číslo účtu. Na číslo, které uvedete v žádosti vám budou zaslány peníze ihned po schválení. Jen zmíněný účet musí být na vaše jméno. Na kamarádův nebo účet někoho z rodiny bohužel žádat nelze. Jako zdroj příjmu uveďte student.

Půjčka bohužel není určena pro zahraniční studenty, pouze pro studenty z České republiky.

Výhody půjčky

Studentská půjčka je velmi rychlou variantou jak získat peníze, které nám zrovna chybí. Výsledek se dozvíte ihned na mobilní telefon popřípadě vám přijde email. Studentskou půjčku může využít každý student, který je starší 18-ti let. První půjčku lze získat zcela zdarma a bez zbytečných poplatků za vyřízení. Nemusíte nikam chodit, vše vyřešíte z domu od počítače nebo z chytrého mobilního telefonu.

Nevýhody půjčky

Půjčku lze získat pouze, když jste držitelem vlastního bankovního účtu. Samozřejmostí je platný občanský průkaz. Také se neobejdete bez trvalého příjmu, který můžete nějakým způsobem doložit.

Možná řešení

Hledáte rychlou nebankovní půjčku, která je určena pro studenty, ale nemůžete si vybrat z velkého počtu poskytovatelů? S tím vám pomůže XXLCredit.cz, který se zaměřuje na zprostředkování úvěrů od více společností najednou. Princip spočívá v tom, že obdržíte více nabídek a je jen na vás jakou z nich si vyberete.

Autor článku

 
 
Autor článku: Pavel Štich

Pavel Štich

Finance jsou moje hobby. Moc rád sepisuji a zveřejňuji články z bankovního i nebankovního sektoru. Koncem roku 2018 jsem úspěšně složil odborné zkoušky pro poskytování a zprostředkování spotřebitelského úvěru jiného než na bydlení. Více zde

 

Máte zájem o půjčku?

 
 

INTERSTORE CAPITAL s.r.o. IČO: 05459745;

sídlem Praha 1, Staré Město, Rybná 716/24, PSČ 110 00, SZ: C 263986 vedená

u Městského soudu v Praze

© 2024 Creditka.cz

Facebook
 
YouTube
 
Google+
 
 
 
 
Tato stránka je zabezpečena pomocí SSL

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2024 Creditka.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.