Stránka je zabezpečena pomocí SSL

Tipy a rady jak ušetřit

 

Jsme národ, který je známý tím, že žije od výplaty k výplatě. Creditka poradí všem jak ušetřit. Ušetřené peníze můžete použít na nečekané výdaje a nebo na dovolenou. Díky tomu, že se na nějaký čas uskromníte si nemusíte brát žádnou půjčku, protože budete mí finanční rezervu. Myslete dopředu. Lidé, kteří si několik dní po výplatě žijí jako králové, ale potom nemají ani na jídlo na svou nedisciplinovanost zbytečně doplácejí. To vy přece nemáte zapotřebí, buďte lepší!

10 praktických rad jak ušetřit

Bankovní účet

Mnoho lidí má založené konto u banky, kde platí každý měsíc zbytečné poplatky jako jsou například ty za vedení účtu. Pokud patříte mezi ně zrušte ihned tento účet a založte si ho někde, kde je kladný úrok. Můžete to vyzkoušet u bankovní společnosti Air bank. Tam lze získat úrok na běžném účtě až 1% ročně. Účet si můžete založit zde.

Nákup na internetu

Nakupujete často na internetu? Věděli jste o tom, že se dá ušetřit až 12 000 Kč ročně za nákupy? Existují stránky jako je například plnápeneženka. Tam se jednoduše zaregistrujete a získáváte peníze zpět. A to až 15% z nákupu. Určitě doporučujeme zkusit.

Snažte se nakupovat pouze ve velkých obchodech, kde jsou potraviny mnohem levnější než když budete chodit do večerky za rohem. Vytvořte si slevovou kartu a čerpejte slevy přímo z ní. Je důležité, aby jste si kupovali pouze věci, které opravdu potřebujete.

Twisto

Nemáte na uhrazení faktury a nebo si chcete udělat velký nákup v nějakém online obchodě, ale peníze z výplaty dorazí až za týden? Nemusíte si brát žádnou předraženou půjčku. Vyzkoušejte Twisto a odložte platbu o několik dní a navíc získáte 300 Kč zdarma.

Restaurace

Pokud máte rádi restaurační zařízení budeme vás muset zklamat. V období šetření by jste se měli restauracím vyhýbat. Samozřejmě, že restaurace jsou dražší, ale na druhou stranu můžete si připravit to samé jídlo doma za výrazně nižší cenu. Pokud jste šikovní.

Jízda autem

Snažte se omezit jízdu autem co možná nejvíce. Pokud je to pro vás nezbytné dohodněte se svými přáteli a složte se na benzín dohromady. Nákupem roční legitimace na městskou hromadnou dopravu jistě ušetříte.

Prostor navíc

Pokud žijete ve velkém bytě nebo domě nebojte se pronajmout místnost, kterou nevyužíváte. Díky tomu, můžete získat do svého rozpočtu několik tisíc měsíčně.

Nové věci x použité věci

Při nákupu mobilního telefonu nebo jiné elektroniky můžete ušetřit až několik tisíc. Ale buďte opatrní od koho si danou věc berete. Je v dostatečně dobrém stavu? Nebuďte hloupí a nenaleťte.

Mobilní operátor

Není váš tarif příliš předražený? Jste už u operátora několik let, ale máte pocit, že platíte čím dál více? Zavolejte na infolinku s tím,že chcete od daného poskytovatele odejít. Věřte tomu, že do několika vteřin budete mít výhodnější nabídku. Přídně zkuste nezávaznou poptávku v tomto porovnávači a uvidíte kolik budete moci ušetřit. Obdobně to můžete zkusit i u jiných služeb.

Udělejte něco pro své zdraví a ušetřete

Šetřete nejen vodou, ale snažte se mýt ve vodě studené. Jednoduše začněte s utužování. Je prokázané, že studená voda má pozitivní účinky na lidskou obranyschopnost. Dokonce i na ženskou celulitidu. Co z toho vyplývá? Budete méně nemocný = ušetříte za drahé léky.

Světlo

Zhasínejte v místnosti, když ji opustíte. Kupte si úsporné zářivky, mohou být dražší, ale vyplatí. A co večer při svíčkách? Ano, ale dejte pozor ať nevyhoříte.

Autor článku

 
 
Autor článku: Pavel Štich

Pavel Štich

Finance jsou moje hobby. Moc rád sepisuji a zveřejňuji články z bankovního i nebankovního sektoru. Koncem roku 2018 jsem úspěšně složil odborné zkoušky pro poskytování a zprostředkování spotřebitelského úvěru jiného než na bydlení. Více zde

 

Máte zájem o půjčku?

 
 

INTERSTORE CAPITAL s.r.o. IČO: 05459745;

sídlem Praha 1, Staré Město, Rybná 716/24, PSČ 110 00, SZ: C 263986 vedená

u Městského soudu v Praze

© 2019 Creditka.cz

Facebook
 
YouTube
 
Google+
 
 
 
 
Tato stránka je zabezpečena pomocí SSL

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2019 Creditka.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.