Stránka je zabezpečena pomocí SSL

VesmírnáPůjčka recenze

 

Vybrat si spolehlivou půjčku by v dnešní době nemělo být nic těžkého, ale potencionální klient může být poměrně dost zmaten. Na českém trhu přibývají bankovní poskytovatelé i těch nebankovních je stále jako máku. Jak tedy postupovat a zvolit si takový finanční produkt, který nám bude skutečně vyhovovat. Pokud máte dost času můžete se zastavit v každé pobočce různých bank a porovnávat jednotlivé nabídky, ale jde to i jinak. Jasnou odpovědí je internet. Aby jste prokalkulovali všechny dostupné nabídky nemusíte nikam chodit, bude vám stačit chytrý telefon s připojením na internet. S nebankovním sférou nám může vypomoci Vesmírná půjčka.  

Pár tisíc na účtě během několika minut

Bankovní domy vám sice půjčí, ale ve většině případech se zaměřují pouze na dlouhodobé úvěry v minimální výši 20 000 Kč. VesmírnáPůjčka vám ulehčí život tím, že vám zprostředkuje mnohem nižší sumu, ale za to nebudete čekat nebo navštěvovat kamennou pobočku. Každý návštěvník starší 18 let může získat až 8 000 Kč během velmi krátké doby. Vše co pro to musíte udělat je pouze vyplnit krátký kontaktní formulář. 

Do 10 minut vás zkontaktuje operátor s nezávaznou nabídkou, výslednou kalkulaci rovněž obdržíte na email, který jste uvedli v žádosti. Služba není zpoplatněna, tudíž ji můžete využít zdarma.

VesmírnáPůjčka recenze

Čeká vás rekonstrukce nebo plánujete koupi nového automobilu?

Chystáte se rekonstruovat koupelnu nebo sháníte peníze na rozjezd podnikání? Díky Vesmírné půjčce nemusí být velkou překážkou ani nedostatek finančních prostředků.

 • získejte až 300 000 Kč 
 • bez ručitele a zástavy nemovitosti
 • obdržíte nezávaznou nabídku
 • v případě, že nebude schválena vámi požadovaná suma můžete obdržet návrh na nižší částku (je jen na vás, zda na ni přistoupíte, či nikoli)
 • žádné skryté poplatky

Podmínky

 • zletilost
 • české občanství
 • příjem, který můžete jakkoli doložit (výplatní pásky nebo výpis z bankovního účtu)
 • občanský průkaz + druhý doklad totožnosti (pas, řidičský průkaz, zbrojní průkaz, rodný list)
 • bankovní účet
 • více na www.vesmirnapujcka.cz

Autor článku

 
 
Autor článku: Pavel Štich

Pavel Štich

Finance jsou moje hobby. Moc rád sepisuji a zveřejňuji články z bankovního i nebankovního sektoru. Koncem roku 2018 jsem úspěšně složil odborné zkoušky pro poskytování a zprostředkování spotřebitelského úvěru jiného než na bydlení. Více zde

 

Máte zájem o půjčku?

 
 

INTERSTORE CAPITAL s.r.o. IČO: 05459745;

sídlem Praha 1, Staré Město, Rybná 716/24, PSČ 110 00, SZ: C 263986 vedená

u Městského soudu v Praze

 

© 2024 Creditka.cz

 
Facebook
 
YouTube
 
Google+
 
 
Tato stránka je zabezpečena pomocí SSL

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2024 Creditka.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.