Stránka je zabezpečena pomocí SSL

Zaručená půjčka

 

Také se vám zdá, že se všechno točí kolem peněz? Rozhodně nejste jediní, kdo řeší finanční potíže. Průzkumy ukazují, že dluhová past každý rok postihne tisíce lidí. Jak si půjčit peníze bez toho, abychom zbankrotovali. Vyřeší naše strasti nějaká bezpečná a zaručená půjčka, to vám prozradí Creditka.

Zaručená půjčka na účet přes mobilní telefon

Banky obslouží každý den stovky zákazníků, kteří mají zájem o finanční produkty. Bohužel drtivá většina z nich nedisponuje dostatečnou bonitou, aby jim mohl být úvěr poskytnut. Nahlíží se především na výši vašich příjmů a výdajů. Také je velmi důležitá platební historie a to, zda vyživujete nějaké děti. Tito lidé čím dál častěji odcházejí se svěšenou hlavou. Jediné, co jim zbývá je poohlédnout se po nějaké nebankovní půjčce. Je tento úvěr skutečně zaručený? Na první pohled se to tak skutečně jeví, protože nebankovní poskytovatele nezajímají takové detaily jako banky. Je zapotřebí, abychom si uvědomili, že není možné, aby byla každá žádost schválena bez ohledu na správné posouzení úvěruschopnosti. Nebankovní půjčku lze získat i přes mobilní telefon během několika minut.

Zaručená půjčka na pobočce

Unavuje tě vypisování desítek formulářů? Navštiv pobočku nebankovního poskytovatele a sjednej si úvěr rovnou na místě. Budeš potřebovat mobilní telefon, doklad totožnosti a popřípadě výpisy z bankovního účtu. Některé společnosti vám po podpisu smlouvy vyplatí peníze na vaše bankovní konto jiné rovnou na místě. Předtím než se rozhodnete cokoliv podepsat si vše raději ještě jednou v klidu projděte. Rozhodně se nenechte do něčeho tlačit, není problémem si smlouvu odnést domů a probrat to s partnerem, či partnerkou.

Zaručená půjčka

Jak zaručeně získat peníze na 100%

Koho by nezajímalo jak získat peníze na 100%. Naneštěstí vám musíme oznámit, že taková zápůjčka bohužel neexistuje. Za prvé, si každý poskytovatel klade jiné podmínky a za druhé má klient vždy rozdílné nároky. Pokud chcete zvýšit své šance na vyplacení peněz:

  • plaťte své finanční závazky včas
  • zrušte kreditní karty, které nevyužíváte
  • najděte si lépe placené zaměstnání

Zaručená nebankovní půjčka

Byla vaše žádost zamítnuta u většiny nebankovních společností? Vyzkoušejte MicroCredit, až 300 000 Kč na 84 měsíců.

  • bez zástavy nemovitosti
  • bez ručitele
  • půjčka je bezúčelová
  • vhodná pro zaměstnance, matky na mateřské a OSVČ
  • žádost o půjčku je nezávazná

 

Autor článku

 
 
Autor článku: Pavel Štich

Pavel Štich

Finance jsou moje hobby. Moc rád sepisuji a zveřejňuji články z bankovního i nebankovního sektoru. Koncem roku 2018 jsem úspěšně složil odborné zkoušky pro poskytování a zprostředkování spotřebitelského úvěru jiného než na bydlení. Více zde

 

Máte zájem o půjčku?

 
 

INTERSTORE CAPITAL s.r.o. IČO: 05459745;

sídlem Praha 1, Staré Město, Rybná 716/24, PSČ 110 00, SZ: C 263986 vedená

u Městského soudu v Praze

 

© 2019 Creditka.cz

 
Facebook
 
YouTube
 
Google+
 
 
Tato stránka je zabezpečena pomocí SSL

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2019 Creditka.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.