Stránka je zabezpečena pomocí SSL

Nebankovní půjčka

 

Nebankovní půjčka

Kdo by neznal pojem nebankovní půjčka? Tisícovka do výplaty, osm tisíc na novou pračku nebo ještě větší suma na rekonstrukci koupelny, která je už akutně potřeba. Online úvěry jsou vyřízeny hned, bez nějakého zbytečného papírování a prodlev, všechno půjde po internetu. Postačí jen osobních dokladů jako je občanský průkaz a bankovní účet. 

Nebankovní půjčky bez registru

Negativní záznam v registru dlužníků, který může snadno vzniknout kvůli tomu, že zapomenete zaplatit za paušál na mobil a peníze přijdou na účet operátora o týden později může zkomplikovat vyhlídky na nebankovní úvěr. Ačkoli drtivá většina společností do registrů nahlíží je zde šance na úspěch. Rychlá půjčka je dostupná téměř všem, kterým už bylo osmnáct a mají trvalé bydliště v ČR, plus ještě disponují vlastním bankovním účtem. Mobil má už úplně každý, ten se na tomto místě ani zmiňovat nemusí. Důležitý je také stálý příjem. Nemusíte být zaměstnanec, můžete být i OSVČ nebo na půl úvazku pracující student. Půjčku MicroCredit se vší samozřejmostí dostanou i ženy na mateřské dovolené.

Doba zpracování žádosti o nebankovní půjčku

Peníze navíc můžete mít na účtu už od patnácti minut po podání žádosti, zpracování počítačovým automatem je velmi rychlou a navíc i bezpečnou záležitostí. Nebankovní půjčka je zkrátka jednička! Pro nové klienty je navíc připravena první půjčka zdarma. Co to vlastně znamená? Pokud splatíte půjčku včas v dohodnutém termínu, budou vám odpuštěny veškeré úroky. To je rozhodně lákavé, protože malý úvěr potřebuje čas od času snad úplně každý. S podobně nastavenými podmínkami si ten start do světa půjček prostě musíte nechat líbit.

Základní podmínky 

Věková hranice činí 18 let, ale také se můžete setkat s vyšší. Dále budete potřebovat mobilní telefon, platný doklad totožnosti a bankovní účet.

Výhody nebankovních půjček

 • úvěr dostupný pro široké spektrum žadatelů
 • rychlé řešení pokud potřebujete pár stovek nebo tisícovek na úhradu čehokoli
 • časté akce - první půjčka zdarma s 0 % úrokem
 • žádost mohou podat i lidé, kteří se nacházejí v registrech
 • vše vyřídíte online přes internet

Nevýhody nebankovních půjček

 • vyšší poplatky oproti bankovním půjčkám
 • obvyklé vyplacení pouze na bankovní účet
 • většina půjček je pouze krátkodobá
 • verifikační poplatek
nebankovní půjčka

Nebankovní půjčka do výplaty

Nebankovní půjčka je něco, co zná snad úplně každý. Nevyjdete do výplaty, nebo ještě lépe – zaměstnavatel má s výplatou určité zpoždění a očekává se, že si s tím poradíte. Pokud ale není peněz nazbyt, je to cesta, jak řešit rodinný rozpočet bez vrásek navíc. Ušetřete si čas strávený u známých, kteří stejně půjčí jen výjimečně. Tato alternativa je vhodná pro každou domácnost a navíc je otázkou pár minut vašeho času. Před výplatou vyzkoušejte půjčku jménem XXLCredit.

Na co mohu nebankovní půjčku použít?

Nikdo navíc nebude prověřovat, na co je vlastně ta či ona půjčka určena. Jednoduše si chcete půjčit peníze a tím to hasne, zvědavé otázky nechť položí třeba sousedé nebo příbuzní. Půjčit si takto můžete už od pětistovky výše, takže možností je skutečně dost. Špičkové zabezpečení je samozřejmostí, nebezpečí zneužití dat je něco, co ani nelze při kvalitě moderních technologií vůbec zmiňovat. Rychlé online půjčky jsou maximálně diskrétní!

Nebankovní půjčka má tu výhodu, že o ni nemusíte žádat na pobočce a čekat ve frontě, až na vás přijde řada s číslem vylosovaným u vchodu. Potom ještě vyřídit stohy formulářů, potvrzení a razítek. Ne, nic takového. Nebankovní cesta je mnohem snadnější, o půjčku požádáte skrze krátký kontaktní formulář a pak už jen pár minut čekání, než se celá transakce schválí. Nic zdlouhavého, tohle zvládne skutečně každý. A splácení je stejně tak jednoduché, je to totiž jednorázová platba, která je splatná do určitého předem smluveného data. U větších půjček jsou pak měsíční splátky, opět k určenému datu.

Nejčastější dotazy k nebankovním půjčkám

Kde bych mohl o rychlou půjčku nezávazně požádat, prosím poraďte.

Vybrat si můžete z jakéhokoli poskytovatele nebankovních služeb a nebo na našich stránkách Creditka.cz.

Nemám vlastní účet, bude vadit, když použiji bankovní konto známého?

Bohužel bude, lze použít výhradně vlastní bankovní účet.

Co mám dělat, když nevím kam zaslat dlužnou částku?

Neprodleně kontaktujte operátora společnosti, který vám jistě poradí.

Mohu o půjčku žádat, když jsem v invalidním důchodu?

Ano, můžete.

Rád bych se dostal z registrů jak mám postupovat?

Návod s postupem naleznete zde.

Nechci si zakládat bankovní účet, půjčí mi někdo na ruku?

Ano, půjčka na ruku možná je. 

Je pro mě nebankovní půjčka vhodná?

To pochopitelně musí zhodnotit každý sám, ale nebankovních služeb bychom měli využívat pouze výjimečně:

 • před výplatou
 • na investici do vzdělání
 • na lékařský zákrok

V jakém případě bych se měl nebankovním půjčkám vyhnout?

 • pokud mě někdo tlačí do podpisu úvěrové smlouvy
 • v případě, že nejsem do budoucna dostatečně finančně zajištěn/a
 • nemám jak úvěr splatit
 • přišel/a jsem o zaměstnání
 • je na mě uvalena exekuce

 

Autor článku

 
 
Autor článku: Pavel Štich

Pavel Štich

Finance jsou moje hobby. Moc rád sepisuji a zveřejňuji články z bankovního i nebankovního sektoru. Koncem roku 2018 jsem úspěšně složil odborné zkoušky pro poskytování a zprostředkování spotřebitelského úvěru jiného než na bydlení. Více zde

 

Máte zájem o půjčku?

 
 

INTERSTORE CAPITAL s.r.o. IČO: 05459745;

sídlem Praha 1, Staré Město, Rybná 716/24, PSČ 110 00, SZ: C 263986 vedená

u Městského soudu v Praze

© 2019 Creditka.cz

Facebook
 
YouTube
 
Google+
 
 
 
 
Tato stránka je zabezpečena pomocí SSL

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2019 Creditka.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.