Stránka je zabezpečena pomocí SSL

Nebankovní půjčky bez registru

 

Když se řekne nebankovní půjčky bez registru, většina z nás si vybaví moderní formu půjčování, která v posledních letech rozhodně nemá obdoby. Je to snadné, rychlé a samozřejmě i velmi lákavé. A kdo by odolal, zvláště pokud si nutně potřebuje půjčit peníze? Pro nové klienty je tu navíc možnost první půjčky zdarma, která v praxi přináší úvěr s nulovými úroky, podmínkou je jen splacení v termínu, jaký byl dohodnut. Tento druh úvěrů přináší také mnohá úskalí, o kterých bude dnes psát Creditka.

Peníze dostanete ještě tentýž den

Celou částku obdržíte na účet skutečně bleskově. Vzhledem k tomu, že většina poskytovatelů má bankovní účty u většiny tuzemských bank je převod opravdu instantní, tj. v řádu sekund. Doslova rychlá půjčka, přesně, jak má být! V bance by jste se načekali dlouhé hodiny, tady to půjde mnohem rychleji – a navíc prostřednictvím internetu, žádná návštěva pobočky není nutná.

nebankovní půjčky bez registru

Je potřeba na sebe prozrazovat osobní informace, co všechno musí poskytovatel vědět, aby mi půjčil? Úvěr je specifická služba. Velmi často si klienti půjčují velké částky, tudíž je pochopitelné, že musíte dané společnosti sdělit víc než jen kontaktní údaje. Ačkoli jsou v České republice nebankovní úvěry poměrně diskrétní budete potřebovat nějaký doklad totožnosti a bankovní účet. Pokud vám někdo odcizil občanský průkaz a chystá se na vás sjednat půjčku měla by ho zastavit sms verifikace a zaslání ověřovací platby přímo z účtu, který je vámi vlastněn. 

Do výplaty vyjdete v pořádku

Půjčka před výplatou je v tuzemsku hojně rozšířenou záležitostí. Jistě není divu, zaměstnavatel se zpozdí jeden nebo dva dny s platbou za uplynulý měsíc a v mnoha domácnostech může být hned oheň na střeše. Jak to řešit? Příbuzní obvykle nemohou také vyjít a přátelé nám také nepůjčí. To pak jde všechno těžko, ale rychlá půjčka online to spolehlivě vyřeší, ničeho se nebojte! Je vám více než osmnáct let? Máte svůj účet v bance a trvalé bydliště na území ČR? Pokud odpovíte třikrát ano, máte vyhráno. V takovém případě je půjčka před výplatou v rozsahu 1 – 5 tisíc korun určena právě vám! Snadná administrativa pro nové žadatele i stávající klienty je samozřejmostí. Během pár minut budete mít prostředky převedeny na účet. Nebankovní půjčky bez registru jsou stále v kurzu až o 300 000 Kč lze žádat i na webu xxlcredit.cz.

Nebankovní půjčky: záznam v registru může být problém

I když se všude uvádí, že do registru dlužníků není nahlíženo opak je pravdou. Každá bankovní i nebankovní společnost musí před schválením úvěru posoudit vaši bonitu. Jednoduše řečeno vyhodnotit, to, zda budete schopni půjčku splácet. Mezi to patří doložení příjmů a samozřejmě i zjištění vaší platební morálky. Jeden malý prohřešek ještě nemusí znamenat pohromu, ale pravděpodobně bude hrát nějakou roli v tom, zda uspějete, či nikoli. Rádi by jste se z registru dostali? Podrobný návod naleznete na našich stránkách v blogu pod článkem výmaz z registru dlužníků.

Nebankovní půjčky mají své i stinné stránky

Rychlý úvěr pomohl mnohým z nás, ale najdeme velké procento lidí, které dostal do dluhových pastí. Kamenem úrazu je to, pokud je dlužník nezodpovědný, což ho může stát i střechu nad hlavou. Špatně nastavené zákony plus pošramocené vztahy v rodině velmi často vyústí k finančním problémům. Půjčka se zpočátku může jevit jako skvělé řešení, ale ne vždy je ta nejjednodušší cesta tou správnou volbou. Nenechte se zaslepit dostupností a raději uvažujte nad dlouhodobými kroky, které zvýší kvalitu vašeho života.

Nebankovní půjčky bez registru jsou oblíbené u všech věkových skupin a rozhodně není divu, jsou rychle sjednané a mají i další pestrou porci výhod. Nikdy to s nimi nepřehánějte, aby vaše finanční potíže nebyly poté ještě hlubší.

Autor článku

 
 
Autor článku: Pavel Štich

Pavel Štich

Finance jsou moje hobby. Moc rád sepisuji a zveřejňuji články z bankovního i nebankovního sektoru. Koncem roku 2018 jsem úspěšně složil odborné zkoušky pro poskytování a zprostředkování spotřebitelského úvěru jiného než na bydlení. Více zde

 

Máte zájem o půjčku?

 
 

INTERSTORE CAPITAL s.r.o. IČO: 05459745;

sídlem Praha 1, Staré Město, Rybná 716/24, PSČ 110 00, SZ: C 263986 vedená

u Městského soudu v Praze

© 2019 Creditka.cz

Facebook
 
YouTube
 
Google+
 
 
 
 
Tato stránka je zabezpečena pomocí SSL

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2019 Creditka.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.