Stránka je zabezpečena pomocí SSL

Peníze ještě dnes

 

Získání rychlé finanční hotovosti je pro řadu klientů klíčová. Češi jsou známí tím, že velmi často odkládají vše až na poslední chválí a to hlavně placení účtů. Nejčastěji jsou to faktury za mobilní služby, elektřinu a nebo složenky po splatnosti. Je důležité si dávat na tyto věci pozor, protože se velmi snadno můžete dostat do registru neplatičů, což není nic příjemného. Možná ani nevíte, že tam nacházíte, ale pokud budete v budoucnu žádat o bankovní úvěr nebude vám vyhověno. I u drobné bankovní půjčky do 10 000 Kč. Bankovní instituce jednoduše odmítají svěřit peníze někomu, kdo má špatnou finanční morálku. Možná byl váš prohřešek pouze ojedinělý, ale to je nezajímá. Výmaz z registru dlužníků může být v některých případech velmi zdlouhavý a nepříjemný. Pokud máte  negativní záznamy a potřebujete peníze ještě dnes existuje řešení a tím je rychlá nebankovní půjčka.

Rychlé vyřízení

Ještě jste u nebankovní společnosti nežádali o úvěr? Nemusíte se ničeho bát. V první řadě je dobré si říci, že v tomto sektoru je více poskytovatelů než v tom bankovním, ale to bychom měli brát jako výhodu. Čím více společností, tím vyšší konkurence = lepší nabídky pro koncového zákazníka. Výběr online půjčky by neměl být zbrklý. Samozřejmě záleží na tom o jakou sumu máte zájem a jaká doba splatnosti je pro vás ideální. Pokud potřebujete jen malý obnos je pro vás vhodná malá krátkodobá půjčka do 10 000 Kč. Půjčku by jste měli splatit do 30-ti dnů, ale tato doba se dá prodloužit. Velkou výhodou je, že jako nový zákazník mlžete získat první úvěr zcela zdarma, což jistě uvítáte. U vyšší sum sledujte hlavně úrokovou sazbu a RPSN.

peníze ještě dnes

Peníze ještě dnes: Na účet nebo na ruku

Peníze ještě dnes můžete získat jak na bankovní účet tak i přímo na ruku. U bankovního účtu je důležité, aby se shodoval s kontem jaký má váš poskytovatel nebankovních služeb. Pokud by tomu tak nebylo může převod trvat až 24 hodin. Peníze na ruku si můžete vyzvednout přímo na pobočce, v trafice nebo na čerpací stanici.

 

Máte zájem o půjčku?

 

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2018 Creditka.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.