Stránka je zabezpečena pomocí SSL

Peníze ještě dnes

 

Získání rychlé finanční hotovosti je pro řadu klientů klíčová. Češi jsou známí tím, že velmi často odkládají vše až na poslední chvíli a to hlavně placení účtů. Nejčastěji jsou to faktury za mobilní služby, elektřinu a nebo složenky po splatnosti. Je důležité si dávat na tyto věci pozor, protože se velmi snadno můžete dostat do registru neplatičů, což není nic příjemného. Možná ani nevíte, že tam nacházíte, ale pokud budete v budoucnu žádat o bankovní úvěr nebude vám vyhověno. Může se to stát i u drobné bankovní půjčky do 10 000 Kč. Bankovní instituce jednoduše odmítají svěřit peníze někomu, kdo má špatnou finanční morálku. Možná byl váš prohřešek pouze ojedinělý, ale to bankovní instituce příliš nezajímá. Výmaz z registru dlužníků může být v některých případech velmi zdlouhavý a nepříjemný. Pokud máte negativní záznamy a potřebujete peníze ještě dnes existuje řešení a tím je rychlá nebankovní půjčka.

Rychlé vyřízení

Ještě jste u nebankovní společnosti nežádali o úvěr? Nemusíte se ničeho bát. V první řadě je dobré si říci, že v tomto sektoru je více poskytovatelů než v tom bankovním, ale to bychom měli brát jako výhodu. Čím více společností, tím vyšší konkurence = lepší nabídky pro koncového zákazníka. Výběr online půjčky by neměl být zbrklý. Samozřejmě záleží na tom, o jakou sumu máte zájem a jaká doba splatnosti je pro vás ideální. Pokud potřebujete jen malý obnos je pro vás vhodná malá krátkodobá půjčka do 10 000 Kč. Půjčku by jste měli splatit do 30 dnů, ale tato doba se dá obvykle prodloužit. Velkou výhodou je, že jako nový zákazník mlžete získat první úvěr zcela zdarma, což jistě uvítáte. U vyšší sum sledujte hlavně úrokovou sazbu a RPSN. Vyzkoušejte naše služby nezávazné žádosti přímo na www.creditka.cz.

peníze ještě dnes

Peníze ještě dnes: Na účet nebo na ruku

Peníze ještě dnes můžete získat jak na bankovní účet tak i přímo na ruku. U bankovního účtu je důležité, aby se shodoval s kontem jaký vlastní poskytovatel daných služeb. Pokud by tomu tak nebylo může převod trvat až 24 hodin. Peníze na ruku si můžete vyzvednout přímo na pobočce, v trafice nebo na čerpací stanici.

Úvěr nemusí být řešením

Je pravdou, že jsme známí tím, že finanční problémy velmi často řešíme právě pomocí nebankovních úvěrů, což se může vymstít. Pokud nebudete schopni uhradit dlužnou částku v den splatnosti ocitáte se v mnohem větším průsvihu než před měsícem. Z totho je patrné, že jste si ještě uškodíte. Pečlivě zvažte veškerá pro a proti předtím než se rozhodnete dát se touhle cestou. Vždy existuje více než jedna varianta.

Autor článku

 
 
Autor článku: Pavel Štich

Pavel Štich

Finance jsou moje hobby. Moc rád sepisuji a zveřejňuji články z bankovního i nebankovního sektoru. Koncem roku 2018 jsem úspěšně složil odborné zkoušky pro poskytování a zprostředkování spotřebitelského úvěru jiného než na bydlení. Více zde

 

Máte zájem o půjčku?

 
 

INTERSTORE CAPITAL s.r.o. IČO: 05459745;

sídlem Praha 1, Staré Město, Rybná 716/24, PSČ 110 00, SZ: C 263986 vedená

u Městského soudu v Praze

© 2019 Creditka.cz

Facebook
 
YouTube
 
Google+
 
 
 
 
Tato stránka je zabezpečena pomocí SSL

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2019 Creditka.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.