Stránka je zabezpečena pomocí SSL

Půjčka bez doložení příjmu

 

Finanční potíže mohou postihnout každého z nás. Je jedno, zda li jste zaměstnanec nebo podnikatel. Co v tomto případě mají dělat lidé, kteří jsou nezaměstnaní nebo dostali výpověď a rodina ani přátelé jim nepomohou? Existuje ještě vůbec nějaká půjčka bez doložení příjmu?

Nebankovní poskytovatelé uvádějí, že lidí, jejichž příjem není stabilní přibývá. Mohou to být občané, kteří pracují "na černo" z důvodu exekuce, studenti nebo návštěvníci Úřadu práce, kteří pobírají podporu v nezaměstnanosti. Další skupinou jsou ti, kteří se snaží vyžít ze sociálních dávek.

půjčka bez doložení příjmu

Půjčka bez doložení příjmu, realita nebo fikce?

Před rokem 2017 jsme skutečně byli zvyklí na to, že mnoho poskytovatelů malých online půjček nevyžadovalo žádné potvrzení o příjmu. Jednalo se o částky do 10 000 Kč. Jak je to ale v roce 2024? Mnohé pravděpodobně zklameme, ale každá bankovní i nebankovní společnost musí ověřit, zda budete schopni případnou půjčku splácet a bez vašeho příjmu to není možné. Jednou ze základních náležitostí jak prověřit bonitu každého klienta je to, že předložíte výpis z běžného účtu, výplatnice, daňové přiznání a nebo vyměření důchodu. Nižší předpoklady ke kladnému posouzení žádosti tudíž mají matky na mateřské dovolené a lidé, kteří jsou nezaměstnaní.

Jak zvýším své šance?

- O půjčku žádejte pouze v případě, že máte udržitelný zdroj příjmů

- Velkou výhodou je pokud se nenacházíte ve zkušební době

- Komplikací může být výpovědní lhůta

- Klienti, kteří mají uzavřenou smlouvu na dobu neurčitou pravděpodobně uspějí

- Rádi vám pomůžeme najít výhodnou půjčku, více na: www.creditka.cz.

Půjčky bez doložení příjmu, kde je to skutečně možné

Výjimka nastává u půjček, které jsou zajištěny nemovitostí a nebo pokud se najdete osoba, která se za vás zaručí svým majetkem. Další, kdo pravděpodobně nebude vyžadovat doložení příjmů je "investor", který ale bývá velmi často nazýván lichvářem, protože si účtuje abnormální poplatky. Tito lidé parazitují na neštěstí druhých, proto si dejte velký pozor. Posledním člověkem, který vám v této ožehavé situací může vyhovět je někdo opravdu blízký a nebo rodinný příslušník.

Autor článku

 
 
Autor článku: Pavel Štich

Pavel Štich

Finance jsou moje hobby. Moc rád sepisuji a zveřejňuji články z bankovního i nebankovního sektoru. Koncem roku 2018 jsem úspěšně složil odborné zkoušky pro poskytování a zprostředkování spotřebitelského úvěru jiného než na bydlení. Více zde

 

Máte zájem o půjčku?

 
 

INTERSTORE CAPITAL s.r.o. IČO: 05459745;

sídlem Praha 1, Staré Město, Rybná 716/24, PSČ 110 00, SZ: C 263986 vedená

u Městského soudu v Praze

© 2024 Creditka.cz

Facebook
 
YouTube
 
Google+
 
 
 
 
Tato stránka je zabezpečena pomocí SSL

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2024 Creditka.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.