Stránka je zabezpečena pomocí SSL

Půjčka bez doložení příjmu

 

Finanční potíže mohou postihnout každého z nás. Je jedno, zda li jste zaměstnanec nebo podnikatel. Co v tomto případě mají dělat lidé, kteří jsou nezaměstnaní nebo dostali výpověď v práci? Je na výběr více možností. Mohou požádat rodinu nebo své přátele o pomoc. Půjčka v bance pro občany, kteří jsou nezaměstnaní a jsou na úřadu práce není to pravé ořechové. Poslední možností je půjčka bez doložení příjmu.

Ano, to je realita. Už není potřeba dokládat výpisy z účtů ani z výplatních pásek. Toto ocení hlavně lidé, kteří nechtějí nebo nemohou své příjmy doložit. Jsou to i maminky na mateřské dovolené, studenti a lidé na sociálních dávkách.

půjčka bez doložení příjmu

Půjčka bez doložení příjmu

Jak takovou půjčku získat? Je to opravdu velmi jednoduché. Zapomeňte na úvěr v bance. Proč nevyřešit vše ze svého obývacího pokoje a vyhnout se tak zbytečným frontám. Bude stačit, když navštívíte stránky některého z prověřených poskytovatelů. Vyberete si typ půjčky. Velmi častou jsou rozdělené na dvě skupiny. A to na půjčky do 5000 Kč a úvěry až do výše 300 000 Kč. Poté budete pravděpodobně přesměrováni na trochu podrobnější formulář, ale není třeba se ničeho bát. Jedná se o velmi drobnou administraci, která nezabere déle jak pět minut. Údaje, které odešlete musí být použity v souladu se zákonem.

Po odeslání vaší online žádosti stačí vyčkat jen pár minut. Ihned poté vám bude zaslán výsledek, zda byla vaše půjčka schválena nebo ne. Obvykle na email nebo mobilní telefon. Ve výsledku budou také všechny informace o půjčce včetně případného poplatku nebo úroku. V tuto chvíli je jen na vás, zda si úvěr vezmete nebo ne.

Půjčky bez doložení příjmu

Tento typ finančního produktu je čím dál tím více žádaný. Čím jeto způsobené? Je to velmi jednoduché. K získání takovéto půjčky nepotřebujete téměř nic. Velmi často stačí být pouze občanem České republiky, mít bankovní účet a to je v podstatě vše. Některé úvěry lze dokonce získat i na ruku.

Autor článku

 
 
Autor článku: Pavel Štich

Pavel Štich

Finance jsou moje hobby. Moc rád sepisuji a zveřejňuji články z bankovního i nebankovního sektoru. Koncem roku 2018 jsem úspěšně složil odborné zkoušky pro poskytování a zprostředkování spotřebitelského úvěru jiného než na bydlení. Více zde

 

Máte zájem o půjčku?

 
 

INTERSTORE CAPITAL s.r.o. IČO: 05459745;

sídlem Praha 1, Staré Město, Rybná 716/24, PSČ 110 00, SZ: C 263986 vedená

u Městského soudu v Praze

© 2019 Creditka.cz

Facebook
 
YouTube
 
Google+
 
 
 
 
Tato stránka je zabezpečena pomocí SSL

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2019 Creditka.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.