Stránka je zabezpečena pomocí SSL

Půjčka nebankovní

 

Hledanost slova "půjčka" se na českém internetu neustále zvyšuje. Čím to je způsobené? Mnoho lidí splácí dva nebo i více úvěrů. Někdy to přinese velké trápení, ale o tom dnes psát nebudeme. V České republice je bohužel velkým trendem to, že lidé vyhledávají půjčky, které nejsou nikterak ověřené pouze chtějí půjčku a zbytek je nezajímá. Jak postupovat při výběru takovéto služby. Je lepší si půjčit v bance a nebo raději využít výhod nebankovní půjčky?

Bankovní půjčka, při porovnání s nebankovním úvěrem

Kdy zvolit tuto možnost? Určitě za předpokladu, že jste zaměstnaný nebo podnikáte. Za těchto okolností máte poměrně vysokou šanci tuto půjčku získat. Ale pozor pokud budete žádat o větší obnos peněz můžou vás odmítnout s tím, že váš příjem je příliš nízký. Výhodou bankovních úvěrů je to, že jsou poskytovány s velmi lákavou úrokovou sazbou již od 3,99 % p.a.

Co k tomu budete potřebovat? Je toho samozřejmě více. Bankovní společnosti si vás velmi důkladně prověří předtím než vám "svěří" nějaké peníze. Budete nuceni doložit svůj příjem formou výplatní pásky nebo výpisem z účtu. U vyšších sum je potřebné mít nějakého ručitele. V případě, že  je na na vás uvalena exekuce nebo máte záznam v registru dlužníků můžete na půjčku v bance zapomenout. Bankovní úvěry jsou pouze pro prověřené klienty u kterých si budou téměř 100 % jistí, že budou své závazky bez problémů splácet.

půjčka nebankovní

Výhodné nebankovní půjčky

Nebankovních poskytovatelů značně ubylo, čehož si všiml už asi každý. Je stále z čeho vybírat? Rádi vás uklidníme, rozhodně je. I když mnoho společností přerušilo v České republice činnost pořád máte možnost uzavřít výhodnou půjčku mimo banku. Existuje několik druhů nebankovních půjček, mezi ty nejznámější rozhodně zahrneme krátkodobé půjčky před výplatou. U nich je výhodou, že noví klienti obdrží peníze bez poplatků s nulovým RPSN. Doporučujeme sledovat sezónní akce a slevy. Poohlížíte se po větší půjčce řekněme až 300000 Kč? Doporučujeme XXLCredit..

Výhody nebankovních půjček

 • nemusíte navštěvovat žádnou pobočku
 • celý proces vyřídíte online
 • peníze na účet a nebo v hotovosti
 • poměrně velké procento schválených žádostí

Nevýhody nebankovních půjček

 • úroková sazba může dosahovat několik stovek procent
 • vysoké RPSN
 • nízká doba splatnosti
 • poplatky za prodloužení úvěru mohou být vyšší 

Nejčastější otázky klientů na téma nebankovní půjčky 

Jsem matka na mateřské dovolené, mám nějakou šanci, že mi bude nebankovní půjčka schválena?

Ano i maminky na mateřské dovolené mohou požádat o půjčku přímo na Creditka.cz.

Žádal jsem o půjčku opakovaně, ale vždy byla zamítnuta, čím to je?

Každá žádost je posuzována individuálně, ale může to být způsobené několika faktory jako je například: příliš nízký příjem nebo záznam v registru dlužníků. Berou se v potaz také celkové výdaje.

Jak je možné, že jsem peníze neobdržel ještě dnes, když všude píší "do 15 minut"?

 To je velmi dobrá otázka, finance jsou převedeny na váš bankovní účet až poté, co předložíte všechny náležitosti. Vše jste splnili? Pravděpodobně to bylo způsobené tím, že nemáte bankovní účet u stejné banky jako váš poskytovatel.

Momentálně jsem nezaměstnaný a nacházím se na Úřadu práce, půjčí mi někde?

I přesto můžete o úvěr žádat, ale šance na úspěch je mnohonásobně nižší.

Dostal jsem se do registru dlužníků a všude mě odmítají, co s tím?

Člověk, který obdržel negativní zápis do registrů má opravdu nižší vyhlídky. Doporučujeme splatit veškeré dluhy po splatnosti a požádat o výmaz z registru dlužníků.

Co musím splnit, aby mi byla nebankovní půjčka poskytnuta?

 • věková hranice mezi 18 - 65 lety
 • jste občanem České republiky
 • máte k dispozici mobilní telefon a email
 • připravte si bankovní účet (vedený na vaše jméno)
 • alespoň nějaký zdroj příjmu

Pro koho je nebankovní půjčka určena

Rozhodně lidem, kteří mají stálý příjem, ale zaskočil je výdaj, se kterým nepočítali. Také to mohou být klienti bank, kteří byli z nějakého důvodu odmítnuti. Nejčastěji se jedná o zaměstnance, osoby samostatně výdělečně činné, matky na mateřské dovolené a nebo invalidní důchodce.

Kdo by se měl nebankovním půjčkám vyhnout

Nebankovní půjčka není určena pro ty, kteří již nějaké úvěry splácejí. Také by jich neměli využívat lidé, jejichž příjem není dostatečně stabilní. Zapomenout na něj musí i lidé, kteří se nacházejí v exekuci nebo insolvenci.

Jak a kde o nebankovní půjčku požádat

Nezávaznou žádost můžete podat přímo na našem webu Creditka.cz. Průběh celé žádosti je velmi rychlý a snadný. Nejdříve si zvolte variantu půjčky a zadejte email. Následně budete přesměrováni na krátký formulář. Po úspěšném vyplnění a odeslání obdržíte do několika minut konkrétní nabídku. Je jen na vás, zda s ní budete souhlasit nebo ne. Služba je zdarma, tudíž se nemusíte obávat žádných poplatků.

Jakým způsobem mi bude nebankovní půjčka vyplacena

Existuje více způsobů, peníze mohou být poukázány přímo na váš bankovní účet. Tam by se měly objevit do 24 hodin po podepsání smlouvy. Pokud se tak nestane ihned kontaktujte poskytovatele daných služeb. Další variantou je to, že si hotovost vyzvednete přímo na pobočce společnosti. Narazíte i na alternativy typu: vyzvednutí částky na čerpací stanici a nebo v trafice, ale to umožňují pouze někteří poskytovatelé. Hledáte půjčku na účet? Vyzkoušejte MicroCredit.

Jak se nebankovní půjčka splácí

Poté, co jste si zvolili vhodného poskytovatele je na čase začít půjčku splácet. Pokud jste si vybrali krátkodobou půjčku do 30 dnů budete nuceni po uplynutí této doby uhradit dlužnou částku na účet společnosti. Všechny informace obdržíte ihned po uzavření úvěrové smlouvy. U dlouhodobých půjček budete zasílat peníze každý měsíc. Také se můžete setkat s tím, že finance bude vybírat přímo u vás doma obchodní zástupce.

Co dělat, když víte, že nebankovní půjčku nesplatíte včas

Ano, to se opravdu může přihodit každému. Za pár dní nastane splatnost úvěru, ale vy už s jistotou víte, že to nezvládnete. Zachovejte klid. V první řadě kontaktujte společnost, kde je váš "dluh" veden. Kontakt jistě naleznete na jeho webu. Neprodleně operátorovi vysvětlete vaši situaci a zároveň požádejte o splátkový kalendář. Za předpokladu, že se k problému postavíte čelem máte několikanásobně vyšší šanci, že se z této situace dostanete bez ztráty kytičky. Pokud provedete opak nedopadne to dobře.

 

Autor článku

 
 
Autor článku: Pavel Štich

Pavel Štich

Finance jsou moje hobby. Moc rád sepisuji a zveřejňuji články z bankovního i nebankovního sektoru. Koncem roku 2018 jsem úspěšně složil odborné zkoušky pro poskytování a zprostředkování spotřebitelského úvěru jiného než na bydlení. Více zde

 

Máte zájem o půjčku?

 
 

INTERSTORE CAPITAL s.r.o. IČO: 05459745;

sídlem Praha 1, Staré Město, Rybná 716/24, PSČ 110 00, SZ: C 263986 vedená

u Městského soudu v Praze

© 2024 Creditka.cz

Facebook
 
YouTube
 
Google+
 
 
 
 
Tato stránka je zabezpečena pomocí SSL

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2024 Creditka.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.