Stránka je zabezpečena pomocí SSL

Půjčka nebankovní

 

Hledanost slova půjčka se na českém internetu neustále zvyšuje. Čím to je způsobené? Mnoho lidí jich má dvě a více. Někdy to může způsobit velké trápení, ale o tom dnes psát nebudeme. V České republice je velkým trendem to, že lidé vyhledávají půjčky, které nejsou nikterak ověřené pouze chtějí půjčku a zbytek je nezajímá. Jak postupovat při výběru takovéto služby. je lepší půjčka bankovní nebo půjčka nebankovní?

Půjčka bankovní

Kdy zvolit tuto možnost? Pokud jste zaměstnaný nebo podnikáte máte celkem vysokou šanci tuto půjčku získat. Ale pozor pokud budete žádat o větší obnos peněz můžou vás odmítnout s tím, že váš příjem je příliš nízký. Výhodou bankovních úvěrů je, že když ho získáte tak velmi často s příjemným úrokem. Co k tomu budete potřebovat? Je toho samozřejmě více. Bankovní společnosti si vás velmi důkladně prověří předtím než vám dají nějaké peníze. Budete muset doložit svůj příjem formou výplatní pásky nebo výpisem z účtu.U vyšších částek je potřebné mít nějakého ručitele. Pokud je na na vás uvalena exekuce nebo máte záznam v registru dlužníků můžete na půjčku v bance zapomenout. Tato možnost je pouze pro prověřené klienty u kterých si budou 100% jistí, že budou splácet.

půjčka nebankovní

Půjčka nebankovní

Jste nezaměstnaný, maminka na mateřské dovolené, důchodce, student nebo člověk s nízkým nebo dokonce neprokazatelným příjmem? Nevadí. Žádná překážka pro vás je zde půjčka nebankovní, která je pro tyto klienty určena. K získání budete potřebovat pouze pár věcí. Email, mobilní telefon, musíte být starší osmnácti let a bankovní účet. Mnohdy není potřeba dokládat své příjmy. Pokud máte záznam v registru dlužníku máte přesto poměrně velkou šanci půjčku získat. Velkou výhodou nebankovní půjček je, že jsou velmi často schvalované a to někdy až v 90% případů, ale dejte si pozor. V ČR působí mnoho poskytovatelů a ne všichni jsou zcela féroví.

Autor článku

 
 
Autor článku: Pavel Štich

Pavel Štich

Finance jsou moje hobby. Moc rád sepisuji a zveřejňuji články z bankovního i nebankovního sektoru. Koncem roku 2018 jsem úspěšně složil odborné zkoušky pro poskytování a zprostředkování spotřebitelského úvěru jiného než na bydlení. Více zde

 

Máte zájem o půjčku?

 
 

INTERSTORE CAPITAL s.r.o. IČO: 05459745;

sídlem Praha 1, Staré Město, Rybná 716/24, PSČ 110 00, SZ: C 263986 vedená

u Městského soudu v Praze

© 2019 Creditka.cz

Facebook
 
YouTube
 
Google+
 
 
 
 
Tato stránka je zabezpečena pomocí SSL

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2019 Creditka.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.