Půjčka pro živnostníky

Půjčka pro živnostníky

Nepůjčují si jen zaměstnanci, studenti nebo matky na mateřské dovolené, ale i drobní živnostníci a začínající podnikatelé. Finanční tíseň může postihnout skutečně každého. Je sice dobré být připraven, ale ne každý si dostatečně šetří. Jsou to právě OSVČ, kteří jsou odkázáni ve všem sami na sebe. Je sice hezké, že nemusí obvykle vstávat v šest ráno, ale, co si neudělají to nemají. Sociální a zdravotní pojištění za ně neodvádí zaměstnavatel, ale oni sami. Velmi časté problémy mají s tím, že jim mnoho firem proplácí faktury až po splatnosti, což není nic příjemného. Rychlá půjčka pro živnostníky může být v mnoha případech jediným řešením.

Půjčka pro živnostníky, kteří začínají podnikat

O tom jsou začátky podnikání krušné by vám povyprávěl asi každý živnostník. Zpočátku nemáte žádné finanční jistoty. V mnoha odvětvích je nutné podnikání dotovat, protože není ze dne na den výdělečné. Pomyslné riziko není pro každého. Traduje se, že první rok si většina lidí nevydělá ani korunu. Úvěry pro začínající živnostníky jsou velmi důležité a mohou nastartovat samostatně výdělečnou činnost.

Nebankovní půjčka pro podnikatele – půjčka pro živnostníky

Bankovní domy se velmi často zdráhají vypůjčit peníze podnikatelům, protože jsou pro ně až příliš velkým rizikem. Pokud nepochodíte v bance není problémem se obrátit na nebankovní společnosti. Již není pravdou, že by jste přeplatil/a dvakrát tolik i tyto instituce vám poskytnou úvěr pro živnostníky na míru.

půjčka na důchod
půjčka na důchod

Půjčka pro OSVČ bez daňového přiznání

Bez daňového přiznání najdete dlouhodobou půjčku jen těžko, ale s krátkodobým úvěrem by to tak horké být nemělo. Měl by postačit mobilní telefon, email, doklad totožnosti a bankovní účet. Částky se pohybují do 20 000 Kč se splatností do 30-ti dnů. Finance, které si půjčíte využijte výhradně na podnikání, díky tomu urychlíte svůj start.

Půjčka pro začínající OSVČ bez registru

Pozor na negativní registr dlužníků, mnoho OSVČ se do něj již dostalo a tím si zavřeli dveře k výhodným finančním produktům.

Nezávazná žádost až 20000 Kč ihned
Nezávazná žádost až 20000 Kč ihned
Půjčka pro živnostníky
5 (100%) 2 hlasů

 


Další články