Stránka je zabezpečena pomocí SSL

ŽÁDOST O PŮJČKU

RYCHLÁ
ONLINE PŮJČKA

BEZ DOLOŽENÍ PŘÍJMU

Vyplňte nezávaznou žádost a získejte
peníze do 15 minut
 

Dvě varianty online půjčky

Jakou si vyberete je jen na Vás

 

Půjčka

500 Kč až 10 000 Kč
Nyní nově až 20 000 Kč

 • Splatnost: 1 až 30 dní
 • Peníze do 15 minut
 • Nekontrolujeme registry dlužníků
 • Nemusíte být zaměstnanec
 • Není třeba žádné potvrzení o příjmu
 • Půjčka je vhodná i při mateřské dovolené
 • Schváleno 98% žádostí

K půjčce budete potřebovat: OP, bankovní účet a mobil

 

Půjčka

10 000 Kč až 300 000 Kč
Nyní nově splatnost až 84 měsíců

 • Splatnost: 1 až 72 měsíců
 • Peníze do 15 minut
 • Půjčka je bezúčelová
 • Nemusíte být zaměstnanec
 • Není třeba žádný ručitel
 • Půjčka je vhodná i při mateřské dovolené
 • Schváleno 75% žádostí

K půjčce budete potřebovat: OP, bankovní účet a mobil

 
Rychlá půjčka

Peníze do 15 minut

Peníze získáte ihned po vyplnění žádosti, obvykle je budete mít do 15 minut na svém účtu. Vyplněním formuláře se k ničemu nezavazujete.

Půjčka zdarma

První půjčka zdarma

Pro nového klienta máme připravenou půjčku s 0% úrokem. Každou online půjčku vyřizujeme individuálně, přesnou nezávaznou nabídku na půjčku dostanete ihned po vyplnění žádosti.

Půjčka pro každého

Půjčka téměř pro každého!

Máme jen pár požadavků, věk 18-65 let, mít bankovní účet, mít jakýkoliv příjem – alespoň nějaký a být občanem ČR.

Naše rychlá online půjčka je pro Vás správnou volbou pokud

 

JE VÁM VÍCE JAK 18 LET


Žádat o půjčku můžete pokud je Vám 18 až 65 let.

MÁTE BANKOVNÍ ÚČET


Peníze zasíláme pouze bankovním převodem. Bankovní účet musí být veden na Vaše jméno.

JSTE OBČANEM ČR

 

Naše půjčka bez doložení příjmu je pouze pro občany České republiky, kteří zde mají trvalý pobyt.

Často kladené dotazy

Dostat se do finanční nouze není žádná vzácnost, ale ani ostuda. Důvody mohou být i objektivní, když vám váš zaměstnavatel nevyplatí mzdu v obvyklém termínu a vy potřebujete peníze do výplaty co nejrychleji. V takových a jiných případech vám pomůže společnost Creditka, která poskytuje rychlé půjčky bez doložení příjmu za bezkonkurenčních podmínek. Tyto nebankovní online půjčky jsou vhodné zejména k řešení nenadálé finanční tísně, nebo pro studenty či ženy na mateřské dovolené. Zájemce přitom zajímá několik otázek.

 

NA CO SI MOHU PENÍZE PŮJČIT?

Půjčit si lze prakticky na cokoliv, nezjišťujeme, za jakým účelem peníze potřebujete. Půjčit si tedy můžete například, abyste zaplatili dluhy, pořídili si výbavu do domácnosti, nebo třeba jeli na dovolenou, to už je na vás.


KOLIK MI PŮJČÍTE?

Máte na výběr z dvou možností, tou první půjčka bez registru, s kterou si můžete půjčit 500 Kč až 4500 Kč (nyní nově až 20.000 Kč) na 30 dnů. Pokud máte zájem o větší obnos, můžete využít naší nabídky velké půjčky, u které si můžete půjčit až 300 000 Kč na 72 měsíců (nyní nově až 84 měsíců).

Půjčka online

Jaký je úrok a RPSN u půjčky do 20.000 Kč?

Příklad na první půjčku: 8 000 Kč na dobu splatnosti 30 dní, roční úroková sazba 0 %, RPSN 0 %, výše splátky 8 000 Kč. Celková částka splatná je 8 000 Kč. Toto je pouze ukázkový příklad, nikoliv návrh na uzavření smlouvy. Konkrétní kalkulaci získáte po vyplnění nezávazné online žádosti, dle zvolené úvěrové společnosti.


Jaký je úrok a RPSN u půjčky do 300.000 Kč?

Reprezentativní příklad: Úvěr 108 000 Kč | Délka úvěru: 48 měsíců | Měsíční splátka je 2 954 Kč | Úroková sazba: 14,07 % p.a. Poplatky 33 684,81 Kč | Další poplatky: 0 Kč | Celkový úvěr: 141 684,81 Kč | RPSN 15 %. Toto je pouze ukázkový příklad, nikoliv návrh na uzavření smlouvy. Konkrétní kalkulaci získáte po vyplnění nezávazné online žádosti, dle zvolené úvěrové společnosti.


JSOU NUTNÉ NĚJAKÉ DOKLADY?

Creditka nepožaduje žádné doklady. Tím se lišíme od většiny společností, které potřebují celou řadu dokladů a potvrzení. K vyplnění formuláře je nutný pouze občanský průkaz.


JAK O PŮJČKU POŽÁDAT?

Stačí vyplnit nezávaznou žádost na našich stránkách.


ZA JAK DLOUHO PO SCHVÁLENÍ MÁTE PENÍZE NA ÚČTU?

Creditka je rychlá nebankovní online půjčka, takže budete mít peníze na svém účtu obvykle do 15 minut.


NA JAK DLOUHO SI LZE PŮJČIT?

Společnost od vás nebude požadovat žádné vysvětlování a sdělování účelu této rychlé nebankovní půjčky. Půjčku bez doložení příjmu od Creditky je třeba splatit do 30 dnů, pokud si zvolíte malou půjčku před výplatou. Pokud si vyberete variantu velké nebankovní půjčky, je maximální splatnost až 72 měsíců (nyní nově až 84 měsíců).


NEMŮŽE DOJÍT KE ZNEUŽITÍ MÝCH ÚDAJŮ?

Obava ze zneužití osobních dat je zbytečná, neboť společnost důsledně dbá na bezpečnost pravidelnými aktualizacemi a upgrady. Informační systém je zabezpečen nejmodernější technologií. Vaše údaje jsou použity pouze za účelem poskytnutí nebankovní půjčky bez registru.


CO BYCH MĚL SPLŇOVAT, ABYSTE MI PŮJČILI?

Ke kladnému vyřízení stačí splňovat základní podmínky, kterými jsou věk od 18 do 65 let, občanství České republiky, vlastnictví bankovního účtu a prokázání jakéhokoliv stálého příjmu.


JE ZDE NĚJAKÝ SCHVALOVACÍ PROCES?

Častým dotazem bývá, zda Creditka využívá centrální databáze dlužníků nebo jiného registru dlužníků, jako je to v případě bank, které tak předcházejí eventuálním potížím při vymáhání dlužných částech od svých klientů. Tak tomu u Creditky není, neboť společnost nezajímá, zda máte případně jinou dosud nesplacenou půjčku. Pro žadatele to tedy znamená, že online půjčku od společnosti Creditka může použít i na zaplacení půjčky či jakéhokoliv dluhu u jiného subjektu.

PROČ VYUŽÍT NAŠE SLUŽBY?

V porovnání se zavedenými bankami a jinými nebankovními subjekty, které nabízejí rychlé online půjčky, poskytujeme svým klientům mnohem lepší podmínky. O jejich bezkonkurenční výhodnosti svědčí následující údaje, které vás zaručeně přesvědčí o jedinečnosti našich služeb. Navíc Vám kromě půjček dokážeme pomoci i s hypotečním úvěrem, zlevnit Vaše povinné ručení nebo třeba zařídit výhodné cestovní pojištění.

MAXIMÁLNÍ KOMFORT PRO ŽADATELE

Pohodlí je dáno možností žádat o půjčku bez doložení příjmu ze svého domova, aniž by žadatel musel někam chodit a jednat s úředníky. Stačí otevřít naší webovou stránku a zadat si požadovanou sumu peněz a počet dní, na které chcete peníze půjčit.


PENÍZE V DEN ŽÁDOSTI

Žádost o online půjčku je při splnění základních podmínek schválena ještě tentýž den a peníze můžete mít na svém bankovním účtu prakticky ihned. Rychlost bezhotovostního převodu peněz závisí na typu banky, u které účet máte. U některých zavedených bank proběhne převod v řádu minut, u některých to trvá déle, ovšem maximálně pouze do druhého dne.

ŽÁDNÉ ZÁVAZKY

Chybí-li vám peníze na účtu nebo v domácím rozpočtu a potřebujete něco rychle zaplatit, můžete si za výhodných podmínek půjčit sumu od 500 do 300.000 Kč, aniž byste museli něčím ručit. Nezaplatíte žádné poplatky, nemusíte dokládat své příjmy ani předkládat žádné doklady.


DOKONALÁ FLEXIBILITA

O naši půjčku bez registru si můžete zažádat 24 hodin denně sedm dní v týdnu. Pokud si nebudete vědět s něčím rady obraťte se na naši podporu formou online chatu.


POŽÁDAT MŮŽE KAŽDÝ

Je jedno jestli jste maminka na mateřské dovolené, důchodce, student, na sociálních dávkách nebo dokonce nezaměstnaný. Peníze mohou využít i lidé, kteří podnikají a potřebují je pro rozvoj svého podnikání. Není žádný problém využít vypůjčené finance jako půjčku před výplatou nebo, když jste problémový klient a jinde vám nepůjčí.


MINIMÁLNÍ ÚROKOVÉ SAZBY

Úrokové sazby jsou na finančním trhu nejnižší. Můžete mít i dosud nesplacený závazek u jiného subjektu, neboť společnost Creditka nenahlíží do registrů dlužníků. Půjčku můžete použít na cokoliv, a to i na splacení jiného závazku.

Jak funguje naše žádost o půjčku?

Krok číslo 1

Zvolte si variantu a výši půjčky.

Krok číslo 2

Vyplňte nezávaznou online žádost.

Krok číslo 3

Seznamte se s nezávaznou nabídkou půjčky.

Krok číslo 4

Obdržíte peníze na svůj bankovní účet.

 

Naše půjčka bez doložení příjmu je vhodná pro každého. Mít neustále dostatek finančních prostředků je obrazem dobrého hospodaření a rozumného nakládání s penězi. To ovšem mnohdy nestačí, neboť mohou nastat objektivní okolnosti, které člověk nemůže ovlivnit. Váš zaměstnavatel se například náhle dostane do druhotné platební neschopnosti vinou odběratele, který řádně a včas nezaplatil za odebrané výrobky. V takovéto situaci pak zaměstnavatel není schopen dodržet obvyklý výplatní termín. A zrovna v té době se vám porouchá domácí spotřebič, bez kterého se neobejdete, dobíhá termín splacení složenek, nebo se vám naskytne neopakovatelná příležitost na pořízení kvalitního ojetého vozidla či na zaplacení vysněné dovolené, na kterou cestovka zrovna poskytuje výraznou slevu. 

Půjčka bez doložení příjmů

Tyto případy mohou však nastat, i když zaměstnavatel má na výplatu, ale do výplatního termínu je ještě příliš dlouhá doba. Všechny tyto případy lze překonat úspěšně, pokud využijete služby společnosti Creditka.cz, nabízející jedinečné rychlé online půjčky bez doložení příjmu.

 

Půjčka bez doložení příjmu

To jsou hlavní atributy a základní kritérium celého procesu. Dnešní finanční trh přináší denně spoustu příležitostí, jak si vyřešit nenadálé finanční potíže. Výběr je skutečně pestrý, ovšem někdy bývá obtížené se v nabídkách orientovat a vybrat si tu nejvýhodnější. Momentální nedostatek peněz můžete řešit například prostřednictvím internetového bankovnictví, platbami kartou přes internet nebo jinými způsoby. Jednou z variant je také nabídka společnosti Creditka, která se však od všech doposud známých rychlých půjček bankovních i nebankovních institucí výrazně liší. Především vás udiví rychlost získání peněz, kterou nelze s jinými subjekty na peněžním trhu porovnávat. Máte-li doma přístup k internetu, stačí si jednoduše otevřít webovou stránku Creditka.cz. Zde vyplníte žádost, kterou můžete odeslat v kteroukoliv denní i noční dobu, i v neděli či ve svátek. Vyplnění žádosti spočívá ve výběru požadované sumy v rozmezí 500 až 300 000 Kč.

 

Minimum podmínek

Díky tomu je půjčka bez doložení příjmu od Creditka.cz jednou z nejvíce využívaných rychlých online půjček v České republice.

Máte zájem o půjčku?

Reference

Petra Smržová

Nemám ráda žádné dluhy a půjčovat si peníze jsem vždy pokládala za osobní selhání. Nyní jsem šťastně vdaná a po porodu své druhé dcery jsem na mateřské dovolené. Zařizujeme si s manželem nové bydlení a peníze se kutálí ani nevím jak. Když jsem nedávno objevila v inzerátech nabídku na prodej dětských paland, přemýšlela jsem, jak je zaplatit a přitom nesahat do napjatého rodinného rozpočtu. Na radu své kamarádky jsem si půjčila potřebnou částku 4 tisíce Kč od společnosti Creditka. Netušila jsem jak je to jednoduché a výhodné oproti jiným nabídkám. Nedám na vás již dopustit.

 

Petra Smržová

 
Pavlína Nehvindová

V televizi běží stále spousta reklam na půjčení peněz. Jsem samoživitelka a můj syn nastupuje od září do první třídy. Oblečení a školní potřeby stojí dnes hodně peněz. Bála jsem se vždy půjčovat, abych se nedostala do potíží. Zkusila jsem to teď poprvé od vás a jsem velmi ráda. Částku 3 tisíce jsem obdržela ještě ten samý den, kdy jsem vám poslala žádost. Úroky nejsou velké a do 30 dnů půjčku určitě splatím.

 

Pavlína Nehvindová

 
Antonín Hůlka

Nedávno jsem odešel do starobního důchodu. Jelikož jsem před několika lety ovdověl, nemám zrovna peněz nazbyt. Volný čas trávím na své oblíbené zahrádce, kde si pěstuji pro svou potřebu zeleninu. Potřeboval jsem ovšem vyměnit nevyhovující sekačku na trávu. Když jsem objevil nabídku na super sekačku v akci za 5 tisíc Kč, přemýšlel jsem kde si rychle půjčit. Známý mne upozornil na vaše webové stránky, kde jednou z mála podmínek byl věk do 65 let. Využil jsem tedy příležitost a půjčil jsem si 3 tisíce, které mi chyběly. Nerad někam píšu, ale dělám výjimku, protože si zasloužíte moje velké poděkování za rychlost a jednoduchost celého procesu vypůjčení peněz.

 

Antonín Hůlka

 
Martin Jandera

Jako student mám tradičně hluboko do kapsy. Jelikož rád cestuji, využívám k tomu nejlevnějších dopravních prostředků, převážně autostop. Ovšem nějaké peníze člověk potřebuje, ať již na cestovní vybavení nebo nákup cizí měny. Na internetu jsem našel vaši nabídku, kterou odteď doporučuji i svým cestovatelským kolegům. Dovršili jsme potřebnou věkovou hranici 18 let a jiné podmínky na nás nikdo nepožadoval. Je to super a moc vám díky.

 

Martin Jandera

 
Petra Prokopová

Ještě jsem si nikdy peníze nepůjčovala a velmi mě zaskočil měsíc, kdy jsem měla nečekané výdaje a moje výplata mi nestačila k pokrytí všech výdajů. Byla jsem v zoufalé situaci a potřebovala rychle půjčit peníze. Creditka se pro mě stala spásou, rychle mi půjčila potřebné peníze a já je následně rychle splatila. Kdybych se opět dostala do podobné situace, ráda znovu využiji služeb této společnosti.

 

Petra Prokopová

 
Ivan Malásek

V minulosti jsem se dostal dvakrát do finanční tísně. Poprvé to bylo, když jsem utrpěl úraz vyžadující delší rehabilitaci a nemohl jsem splácet spotřebitelskou půjčku u banky. Podruhé za to mohl můj zaměstnavatel, který nedodržel výplatní termín. Vždy jsem se obrátil na spolehlivé přátele, ale nebylo mi přitom nejlépe. Musel jsem vysvětlovat proč a nač a styděl jsem se za svou neschopnost, i když jsem za to nemohl. Když jsem objevil nabídku vaší společnosti, překvapily mne jednoduché podmínky. Nyní vás mohu bez obav doporučit každému.

 

Ivan Malásek

Creditka v číslech:

65 000

SPOKOJENÝCH KLIENTŮ

3 000

NOVÝCH KLIENTŮ KAŽDÝ MĚSÍC

96%

LIDÍ NÁS DOPORUČUJE

 
Finanční magazín
 

NAŠE DALŠÍ SLUŽBY

 

INTERSTORE CAPITAL s.r.o. IČO: 05459745;

sídlem Praha 1, Staré Město, Rybná 716/24, PSČ 110 00, SZ: C 263986 vedená

u Městského soudu v Praze

© 2024 Creditka.cz

Facebook
 
YouTube
 
Instagram
 
Twitter
 
 

Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. není zprostředkovatelem ani poskytovatelem půjčky, nýbrž pouze správcem reklamních kampaní a správcem této domény. Společnost INTERSTORE CAPITAL s.r.o. je vázaným zástupcem firmy VOLSOR s.r.o., IČO: 013 85 011; DIČ: CZ01385011 sídlem Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00 zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387 Tyto Internetové stránky jsou napojeny na automatizovaný systém Volsor na vyhledávání finančních služeb, a to konkrétně půjček, zápůjček, úvěrů nebo jiných obdobných finančních služeb (dále též jen Systém). Systém pouze zpracovává žádosti zájemců o finanční služby třetích osob – úvěrových společností. Systém samostatně neposkytuje žádné finanční služby, pouze spojuje zájemce o finanční služby s úvěrovými společnostmi.

 

Copyright © 2015 - 2024 Creditka.cz. *Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí být aktuální. Podmínky se liší podle vybrané úvěrové společnosti.